Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 ЮЛИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:30 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов 10:30 История.bg Легенди и факти за полицай №1 в Царска България/п/ 11:35 Светът на Япония: Дегустатори на суши 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 Милион и две усмивки /п/ 13:45 Референдум /п/ 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Едно голямо семейство 2 – тв филм /14 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /19 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Слънчев удар 2-сериен – игрален филм /Русия, 2014 г./, 1 част, режисьор Никита Михалков, в ролите Мартинс Калита, Виктория Соловьова, Анастасия Имамова и др. 22:25 В кадър – Социално предприемачество или бизнес мисия/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /45 епизод/(12) 00:20 Денят започва с Култура /п/ 01:35 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /19 епизод /п/ 02:20 Едно голямо семейство 2 – тв филм /14 епизод/п/ 03:15 Глухаря – тв филм /45 епизод/п/(12) 04:05 История.bg Легенди и факти за полицай №1 в Царска България/п/

bTV
05:30 “Аватар: Легендата за Анк” /п./- анимация 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 22 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.62 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.76 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 758 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Великолепният век: Кьосем” – сериал, с. 1 , еп. 7 21:30 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп. 23 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Престъпления от класа”- сериал, с.5, еп.4 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп. 25 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 639

bTV Action
05:15 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.9 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 2, еп.3 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7 еп.9 10:00 “Луцифер” – сериал, еп.12 11:00 “Готъм” – сериал, еп. 3 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп. 3 13:00 “Жената-котка” – екшън, фентъзи, криминален, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питоф, актьори Хали Бери, Бенджамин Брат, Шарън Стоун, Франсис Конрой, Ламбърт Уилсън, Франсис Конрой и др. 15:00 “Революция” – сериал, с.2, еп.17 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.10 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.2, еп. 4 18:00 “Готъм” – сериал, еп. 4 19:00 “Луцифер” – сериал, еп.13 20:00 “Стрелата” – сериал, с.2, еп. 4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Легендата за Херкулес” – екшън,приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, актьори Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др. 23:45 “Стрелата” – сериал, с.2 еп.4 01:00 “Луцифер” – сериал, еп.13 02:00 “Истинско правосъдие” – сериал, еп.8 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 6 04:00 “Готъм” – сериал, еп. 4

bTV Comedy
05:00 “По средата” /п./- сериал 06:00 “Барът” – сериал, с.2 07:00 “По средата” – сериал 08:00 “Майк и Моли” – сериал, с.4 09:00 “Аламинут: Ново поколение” – комедийно предаване 10:00 “Ричи Рич” – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 12:00 “Стъпка по стъпка” – комедиен сериал 13:30 “Загадките на Лора” – сериал 14:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи “ /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 19:00 “По средата” – сериал, с.5 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Без пукната пара” – комедиен сериал, с.3 22:30 “Стъпка по стъппка” – комедиен сериал, с.2 00:00 “Ричи Рич” – комедия, семеен (САЩ, 1994), режисьор Доналд Петри, актьори Маколи Кълкин, Джон Ларокет, Едуард Херман, Кристин Еберсол, Чарлс Рос и др. 02:00 “Барът” /п./ – сериал 03:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал 04:00 “ Загадките на Лора” /п./ – сериал

Nova TV
06:00 “Подли камериерки”- сериен филм, сезон 1 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Кодекс на убийството” – сериен филм, сезон 1 00:30 “Специално разузнаване” – сериен филм 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Бордо – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нотингам Форест – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Метц – Лориен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Лион – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 09:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 10:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 11:00 “Код 11:13”, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 2 част 14:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 21:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Код 11:13”, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулези (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *