Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 5 MAЙ

БНТ
05:10 Още от деня коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Десницата на Свети Иван – документален филм /България, 2015 г./, режисьор Валери Яков 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Престани или продължавам – игрален филм /Франция, 2014 г./, режисьор Софи Филиер, в ролите Еманюел Дево, Матьо Алмарик, Нелсон Делаплам и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:25 Обзор „Лига Европа“ 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:30 Световна купа по художествена гимнастика /ансамбли многобой и откриване/ – пряко предаване от „Арена Армеец“ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Най-малкият слон на света 19:55 Евровизия 2017/България/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 21:55 Поне за миг да полетя – документален филм за Иван Андонов /България, 2016 г./, режисьор Галина Кралева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Испания/ 23:35 Джаз: Музиката на Кристиан Елзесер концерт от фестивала „JazziT“ 00:30 Колекцията – тв филм /3 епизод/п/ 01:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Здравето отблизо /п/ 02:25 Япония днес /п/ 02:35 Обзор „Лига Европа“ /п/ 03:05 Престани или продължавам – игрален филм /п/ 04:45 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 37 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.22 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.35 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 718 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 33 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.9 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп.18 01:00 „Черни платна“ – сериал, с. 3, еп.5 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 596

bTV Action
05:00 „Опасни улици“ – сериал, с.5, еп.9 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.12 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.18 11:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.8 12:00 „Ренегат“ – с.4, еп.4 13:00 „Следите на войната“ – екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор – Джон Картър, актьори – Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др. 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.16 16:00 „Праведен“ – сериал, с.6, еп.2 17:00 „Ренегат“ – с.4, еп. 5 18:00 „Стрелата“ – еп. 4, еп.9 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.19 20:00 Премиера: „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.7 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Дивергенти“ – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2014), режисьор – Нийл Бъргър, актьори – Тони Голдуин, Маги Кю, Ашли Джъд, Джей Кортни, Тео Джеймс, Рей Стивънсън, Майлс Телър, Кейт Уинслет, Шайлийн Уудли, Зои Кравиц и др. 01:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.7 02:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.19 03:00 „Ирис 2: Ново поколение“ – сериал, еп.12 04:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп.2

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Девет месеца“ – комедия (САЩ, 1995), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Хю Грант, Джулиан Мур, Робин Уилямс, Джеф Голдблум, Том Арнолд, Джоан Кюсак и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.8 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 6 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Девет месеца“ – комедия (САЩ, 1995), режисьор – Крис Кълъмбъс, актьори – Хю Грант, Джулиан Мур, Робин Уилямс , Джеф Голдблум, Том Арнолд, Джоан Кюсак и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 04:00 „Стажанти “ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
06:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Първи полуфинален мач от плейофите на английската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Мовистар Естудиантес, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Ница – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Висша лига 2017, Шефилд, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2016-17), 35-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Сент Етиен – Бордо, мач от френската Лига 1, директно 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Kanal 3
05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:50 Консултантска рубрика на МЗХ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 „Денят на живо“/п/ 00:30 „Спорт в обектива“/п/ 01:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *