Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3910 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Клавирен концерт на проф. Пьотр Палечни, фестивал – пиано екстраваганца“ 13:50 В кадър Избори: Хартия vs машина /п/ 14:20 Награди на фондация „Енчо Керязов“ за деца таланти 2017 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /102 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Музика на сърцето – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 2 – сериен игрален филм /2 епизод/ 22:30 Открито с Валя Ахчиева – предаване за разследваща журналистика 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта 2 – тв филм /6, последен епизод/ 00:20 Мотоспорт екстра 00:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:00 Денят започва с Култура /п/ 02:15 Музика на сърцето тв филм /4 епизод/п/ 03:05 Чиста кръв – тв филм /102 епизод/п/ 03:55 В сянката на властта 2 – тв филм /6, последен епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3910 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 19 15:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 20,21 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 701 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 12 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 19 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.4 01:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:30 Премиера: „Незабравима“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 576

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп.2 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп.11 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.1 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.10 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 5 13:00 „Пътуване за милиони“ – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор Инон Шампание, актьори Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп.8 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп.8 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 6 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.11 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.2 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.12 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Крахът на земята“ – фантастика (САЩ, 2015), режисьор Стивън Даниелс, актьори Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 23:45 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.12 00:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп.2 01:45 „Ирис“ – сериал, еп.11 03:15 „Златното момче“ – сериал, еп.8 04:15 „Стрелата“ – еп.3, еп.11

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Принцът и аз“- романтичен, комедия (САЩ, 2004), режисьор Марта Кулидж, актьори Люк Мейбли, Бен Милър, Миранда Ричардсън, Джулия Стайлс и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.12 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 00:00 „Принцът и аз“ – романтичен, комедия (САЩ, 2004), режисьор Марта Кулидж, актьори Люк Мейбли, Бен Милър, Миранда Ричардсън, Джулия Стайлс и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Монпелие – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Родъръм Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Футбол: Ница – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Таекуондо: Европейско първенство София 2017, церемония по откриване, запис 21:00 Таекуондо: Европейско първенство София 2017, първи ден, запис 21:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:00 Голф: САЩ Мастърс, първи кръг, директно 02:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“/п/ 10:00 „Без монтаж“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Интервю“/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *