Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 НОЕМВРИ

БНТ

05.50Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня 06.00Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09.00По света и у нас Информационна емисия 09.15Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11.00Здравето отблизо Здравно предаване с водещ Мария Андонова 11.40Телепазарен прозорец 12.00По света и у нас Информационна емисия 12.30Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 12.40Телепазарен прозорец 12.55Сламено сираче 5-сериен тв филм /България, 1999г./, 1 серия, режисьор Станислава Калчева, в ролите: Богослав Ангелоев, Мария Каварджикова, Марин Янев и др. 13.25Сагуа – сиамската котка анимационен филм 13.55Шоуто на Канала /п/ 14.55Телепазарен прозорец 15.10Спасителен отряд Калифорния тв филм /17 епизод/ 16.00По света и у нас Информационна емисия 16.10Новини на турски език 16.25Телепазарен прозорец 16.40Малки истории Документален слот 16.50Мускетарите 3 тв филм /2 епизод/ 17.45Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17.55Зелена светлина 18.00По света и у нас Информационна емисия 18.40Още от деня Коментарно предаване 19.45Лека нощ, деца! Сара и патето 20.00По света и у нас Информационна емисия 20.45Спортни новини 21.00История.bg 100г. Велика Октомврийска социалистическа революция и България 22.05Шпиони във Варшава тв филм /2 епизод/ 23.00По света и у нас Информационна емисия 23.25Зелена светлина 23.30Момчетата от „Медисън авеню“7 тв филм /13 епизод/ 00.25Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00.35Денят започва с Култура /п/ 02.15Здравето отблизо /п/ 02.55Спасителен отряд Калифорния тв филм /17 епизод/п/ 03.40Библиотеката /п/ 04.40Още от деня коментарно предаване/п/

bTV

06.00„Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06.30„Тази сутрин“ – информационно предаване 09.30„Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12.00bTV Новините – обедна емисия 12.30„Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13.30Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 82 15.00Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.148 16.00Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 62 17.00bTV Новините 17.30„Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17.55Спорт тото 18.00„Опасни улици“ – сериал, еп. 844 19.00bTV Новините – централна емисия 20.00Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп.35 21.00„Фермата“ – риалити 22.30„Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23.30bTV Новините – късна емисия 00.00„Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.51 01.30“ Италианската булка“ /п./ – сериал 02.30„Преди обед“ /п./ – токшоу 04.30„Опасни улици“ – сериал, еп. 727

bTV Action

06.00„Чудовища срещу извънземни“ – анимация 08.00Стрелата“ – сериал, с. 5 еп. 15 09.00Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.9 10.00Кости“ – сериал, с.10, еп. 2 11.00Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 8 12.00Последният кораб“ – сериал, еп. 9 13.00„Тай-Чи майстор“ – екшън, драма (САЩ, Китай, Хонг Конг, 2013), режисьор – Киану Рийвс, актьори – Тайгър Ху Чен, Киану Рийвс, Карън Мок, Майкъл Тонг и др. 15.00Истинско правосъдие“ – сериал, еп.13 16.00Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.10 17.00Последният кораб“ – сериал, еп. 10 18.00Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 9 19.00Кости“ – сериал, с.10, еп. 3 20.00Премиера: „Стрелата“ – сериал, с.5, еп. 16 21.00bTV Новините – централна емисия 22.00„Следите на войната“ – екшън,трилър (САЩ, 2008), режисьор – Джон Картър, актьори – Куба Гудинг-младши, Кларънс Уилямс Трети, Джон Тери, Жаклин ДеСантис, Ланс Редик, Джейсън Уорнър Смит, Сара Ан Шулц, Вернел Багнерис, Ерик Браун и др. 23.45Стрелата“ – сериал, с.5 еп.16 00.45Кости“ – сериал, с.10, еп. 3 01.45Истинско правосъдие“ – сериал, еп.13 02.45Последният кораб“ – сериал, еп. 10 03.45Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 9 04.45Пета предавка“ – автомобилно предаване

bTV Comedy

05.00Да отгледаш Хоуп“ /п./- сериал 06.00Различно еднакви“ – сериал. 07.00Да отгледаш Хоуп“ – сериал 08.00Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 09.00Комиците“ – комедийно шоу 10.00„Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори –  Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сид 12.00Фитнес Тони“ – комедиен сериал 13.00Слънчева Филаделфия“ – сериал 13.30„Теория да големия взрив“ – сериал 14.30Двама мъже и половина“ – сериал 15.30Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17.00„Аламнит: Добре дошли в България“ – комедийно предаване 18.00Теория за големия взрив“ – сериал, с.5 19.00Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 20.00Новите съседи“ – комедиен сериал 21.30Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 22.30Фитнес Тони“ – комедиен сериал 23.30Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 00.00„Капитан Саблезъб и съкровището на Лама Рама“ – приключенски, екшън, комедия (Норвегия, 2014), режисьори – Лиза Мари Гамлем, Йон Андреас Андерсен, актьори –  Тува Новоти, Андерс Баасмо Кристиансен, Од Магнус Уилямсан, Фридтьов Сохейм, Кире Хаген Сид

02.00Различно еднакви“ /п./- сериал 03.00Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04.00Теория за големия взрив“ /п./ – сериал

NOVA TV

06.20Здравей, България“ – сутрешен блок 09.30На кафе“ – предаване на NOVA 11.30Бон Апети“ – предаване 12.00Новините на NOVA 12.30„Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13.30Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14.30Прости ми„(премиера) – сериен филм 16.00Новините на NOVA 16.30Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17.55„Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18.00Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19.00Новините на NOVA – централна емисия 20.00VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23.00Господари на ефира„- забавно предаване 23.30Новините на NOVA 00.00Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01.00Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02.00„Чучулигата“- сериен филм 03.00Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04.00„Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport

10.00Футбол. Анже – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12.00Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12.05Футбол. Мидълзбро – Съндърланд, мач от Чемпиъншип, повторение 14.00Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Фулъм (2007-08), повторение 14.45Снукър. „Шампионът на шампионите“ 2017, първи ден, първа сесия, директно 19.00Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 12-и епизод, повторение 19.30Класика от Висшата лига – Ливърпул – Норич Сити (2004-05), повторение 20.00Класика от Висшата лига – Чарлтън Атлетик – Челси (2003-04), повторение 20.30Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 20.45Снукър. „Шампионът на шампионите“ 2017, първи ден, втора сесия, директно 01.00Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01.15Еротичен телепазар 03.15Край на програмата

BiT

05.00най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 2 част 05.30„Аз уча английски“ с Николая, (п) 06.00Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09.00„Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо, (п) 10.00Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване, (п) 11.00„Код 11-13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13.00„Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT, (п) 14.00„Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 1 част 15.00Един прекрасен ден„, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16.30еМисия България LIVE 18.30Централни Новини на BIT LIVE 19.00BIT СПОРТ LIVE 19.30Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20.30„Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 21.30Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22.00BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23.00Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00.00Kъсни новини на Би Ай Ти, (п) 00.30Един прекрасен ден„, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02.00„Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 02.30„Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Канал3

05.30Спорт в обектива„/п/ 06.30Кухнята на Звездев„/п/ 07.00Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09.00Офанзива„/п/ 11.15Топ Шоп 11.30Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12.00НОВИНИ 12.15Телемаркет 12.20Kалендар, хороскоп 12.30„Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13.00НОВИНИ 13.15Kалендар, хороскоп 13.30„Холивуд“/п/ 14.00НОВИНИ 14.30Календар, хороскоп 14.45Телемаркет 15.00НОВИНИ 15.15Топ шоп 15.30Кухнята на Звездев16.00Всеки следобед“ с Криси“ 17.00НОВИНИ 17.25Телемаркет 17.30Имате думата18.00НОВИНИ Централна емисия 19.00Патарински Live 19.30Денят на живо20.30Спорт в обектива21.30НОВИНИ 22.00Патарински Live п/ 22.30Денят на живо„/п/ 23.30Спорт в обектива„/п/ 00.30НОВИНИ/п/ 01.00Всеки следобед с Криси“ /п/ 02.00Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *