Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:10 Искри на изобретателност – документален филм /3 епизод, п/ 06:00 Омагьосаният замък – детски тв филм /България, 1990 г./, режисьор Павел Павлов, в ролите Румен Иванов, Николай Бинев, Васил Димитров, Иван Несторов и др. 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 10:30 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Магията на Родопа – спектакъл на Фолклорен ансамбъл „Родопа“ /75 годишен юбилей на народната певица Валя Балканска/ 14:10 Принцът и просякът – детски филм /България, 2005 г./, режисьор Мариана Евстатиева-Биолчева, в ролите Досьо Досев, Иван Ранков, Пламен Димитров, Анета Сотирова и др. 15:45 Концерт на дует „Ритон“ 17:20 Съдията: 1884 – юлий, август – игрален филм /България, 1986 г./, режисьор Пламен Масларов, в ролите: Георги Черкелов, Джоко Росич, Цако Дачев, Васил Банов и др. 18:50 Часът на нашето Съединение – документален филм /България, 2005 г./, режисьор Светослав Овчаров 19:45 Лека нощ, деца! Приказка за приказките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Тържествена заря-проверка по повод 132 години от Съединението пряко предаване от площад „Съединение“ в Пловдив 21:10 Пеещите обувки – игрален филм /България, 2016 г./, режисьор Радослав Спасов, в ролите Донна Бангьозова, Рая Пеева, Ернестина Шинова, Александър Алексиев, Юлиян Петров, Борислав Чучков и др. 23:35 Накаран да замлъкне – Георги Марков – документален филм /копродукция, 2013 г./, режисьор Клаус Дексел 01:10 Денят започва с Култура /п/ 02:40 История.bg Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров/п/ 03:45 В леговището на звяра игрален филм /п/ (12)

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Бургас и морето“ – концерт 14:30 „Живи легенди“ – драма, комедия, приключенски (България, 2014), режисьор – Николай Илиев, актьори – Стефан Щерев, Яна Маринова, Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Димо Алексиев, Саня Борисова, Микеле Плачидо, Орлин Павлов, Анна Мария Гюзелева, Калоян Митев и др. 16:30 „Сабрина“ – комедия (САЩ, Германия, 1995), режисьор – Сидни Полак, актьори – Харисън Форд, Джулия Ормънд, Патрик Брюел, Фани Ардан, Грег Киниър, Лорън Холи и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Ние обичаме България“ – концерт на „Била“ с участието на Валя Балканска и Петър Янев, Силвия Кацарова, Теди Кацарова, D2, 100 кила, Орлин Павлов, Панайот Панайотов, 100 каба гайди, ансамбъл „Българе“, Преслава, Десислава, Славка Калчева, Ивелина Колева и др. 22:30 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2, еп. 4,5 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.8 01:30 „Паднала от небето“ – сериал, с.6, еп.8 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 684

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.1 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 1 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.1 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 7 11:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 4 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 10 13:00 „Боксьорът“ – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор – Джим Шеридан, актьори – Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.16 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.2 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 11 18:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 5 19:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.8 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Пътуване за милиони“ – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор – Инон Шампание, актьори – Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 23:45 „Стрелата“ – сериал, с.4 еп.2 00:45 „Супергърл“ – сериал, с..2, еп. 8 01:45 „Кости“ – сериал, с.10, еп.16 02:45 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 11 03:45 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 5 04:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване

bTV Comedy
05:00 „Гражданинът Кхан“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 07:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с.2 09:00 „Аламинут: Ново поколение“ – комедийно предаване 10:00 „Рио 2“ – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор – Карлос Салдана 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 15:00 „На по-добро място“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 Премиера: „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 19:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал, с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Супермаркет“ – комедиен сериал 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с.9 00:00 „Рио 2“ – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор – Карлос Салдана 02:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Корабът на мечтите: Канада“ – с уч. на Хайди Келер, Ники Вилдер, Йохен Хорст, Карстен Шпек и др. 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 ДУЕТ „АВЕНЮ“ – концерт 14:00 „Шпиoни“ – с уч. на Бари Бостуик, Джей Бразо, Пат Морита, Крис Потър, Ема Робъртс и др. 15:50 „Джуманджи“ – с уч. на Робин Уилямс, Кирстен Дънст, Бони Хънт, Джонатан Хайд и др. 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Разделените“ – специална документална продукция на Новините на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Мотив“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 ДУЕТ „АВЕНЮ“ – концерт /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Портсмут – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Донкастър Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Брадфорд Сити – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Извънредно издание на „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE след мача Левски – Лудогорец 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 04:30 Извънредно издание на „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE след мача Левски – Лудогорец

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *