Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 6 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3875 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб „Догстар“ 2 – анимационен филм /16 епизод/ 13:25 Лошите добри приятели – 13-сериен детски тв филм
/Австралия, 2002 г./,1 епизод, режисьор Кейт Уудс, в ролите Камерън Атард, Рей Майрамс, Сейшел Браун и др. 13:50 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /69 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg – Граф Игнатиев и България 22:05 Фреди Хайнекен – тв филм /3 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Международен тенис турнир „Гаранти Коза София Оупън 2017“ /обзор на деня/ 00:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:10 Денят започва с Култура /п/ 01:25 Мускетарите 2 – тв филм /7 епизод/п/ 02:30 История.bg – Граф Игнатиев и България/п/ 03:35 Чиста кръв – тв филм /69 епизод/п/ 04:20 Дързост и красота – тв филм /3875 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 88 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.7, еп.8 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 370-372 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 659 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 69 21:30 „Истински истории“ – риалити поредица 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Стрелата“- сериал, с.5, еп.4 00:50 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 74 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 531 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTVAction
06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.5 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.7 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.4, еп.21 11:00 „Стрелата“ – еп. 13 12:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.2, еп.13 13:00 „Открити рани“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2001), режисьор – Анджей Бартовяк, актьори – Стивън Сегал, Ди Ем Екс, Исая Уошингтън, Джил Хенеси, Бил Дюк, Том Арнолд, Майкъл Джей Уайт, Антъни Андерсън, Дейвид Вадим, Ева Мендес и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.3 16:00 „Ренегат“ – сериал,с.4, еп.22 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.1 18:00 „Стрелата“ – еп. 14 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.8 20:00 Премиера: „Стоте“ – сериал, с.3, еп.13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Полетът на Феникса“ – екшън, приключенски (САЩ, 2004), режисьор – Джон Мур, актьори – Денис Куейд, Тайрис Гибсън, Миранда Отто, Джовани Рибизи и др. 00:15 „Стоте“ – сериал, с.3, еп.13 01:15 „Кости“ – сериал, с.8, еп.8 02:15 „Последователите“ – сериал, еп.1 03:15 „Ренегат“ /п./- сериал, с.4, еп.22 04:15 „Стрелата“ – еп. 14

bTV COMEDY
05:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал 06:00 „Колеж Грийндейл“ – сериал, с.5 07:00 „Всички обичат Реймънд“ – комедиен сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2 09:00 „Българи на три морета“ – комедийно риалити 10:00 „Доктор Дулитъл“ – комедия (САЩ, 1998), режисьор – Бети Томас, актьори – Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 14:30 „Столичани в повече“
/п./- комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно предаване 18:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 19:00 „Всички обичат Реймънд“ – комедиен сериал, с. 8 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Столичани в повече“ – комедиен сериал, с. 10 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Доктор Дулитъл“ – комедия (САЩ, 1998), режисьор – Бети Томас, актьори – Еди Мърфи, Ози Дейвис, Оливър Плат, Кристен Уилсън и др. 02:00 „Колеж Грийндейл“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Двама бащи, двама синове“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – ТВ шоу, нов сезон 21:00 „Дом за всеки“ (премиера) – предаване на NOVA 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, 4 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 10:00 Футбол: Нант – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 15:30 Баскетбол: Барселона Ласа -РЕТАбет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Футбол: Уигън Атлетик – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 19:00 Футбол: Сент Етиен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Тулуза – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 23-и епизод, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Офанзива“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 12:00 Кратки новини 12:05 „Нашите герои“ 12:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (премиера) 21:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 22:00 Американски истории 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 04:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *