Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 АПРИЛ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Планински хроники – документална поредица 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Спътникът – игрален филм /Австралия, 2012 г./, режисьор Катриона Маккензи, в ролите Дейвид Гълпилил, Камерън Уолабай, Джоузеф Педли и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Заръката /Седмица на гората/ – документален филм/България, 2016 г./, режисьор Олег Ковачев 14:45 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документална поредица /4 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017/Ирландия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – дбзорно – публицистично предаване 22:05 Прокълнатите крале – тв филм /7 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Грузия/ 23:35 Концерт на Теодосий Спасов трио и Теодора Енаке-Аиша /Румъния/ – празници на изкуствата „Аполония – 2016“ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Прокълнатите крале – тв филм /5 епизод/п/ (12) 02:35 Открито с Валя Ахчиева /п/ 03:15 Здравето отблизо /п/ 03:45 Телескоп за бъдещето с Джеймс Уудс – документална поредица /4 епизод/п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 20 15:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.22, 23 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 702 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 13 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп. 5 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 20 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.5 01:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:30 Премиера: „Незабравима“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 577

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп.3 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп.12 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.2 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.11 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 6 13:00 „Крахът на земята“ – фантастика (САЩ, 2015), режисьор Стивън Даниелс, актьори Кайл Кларк, Пресли Коукър, Рафаело Дегрутола, Джо Ландо, Мишел Стафорд, Денис Тонц, Брендън Маккарти и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп.9 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп.9 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 7 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.12 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.3 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Аз, роботът“ – екшън, фантастика, мистери (САЩ, 2004), режисьор Алекс Пройас, актьори Уил Смит, Бриджит Мойнахан, Брус Грийнуд, Джеймс Кромуел, Чи Макбрайд, Алън Тъдик и др. 00:15 „Готъм“ – сериал, с.2, еп.13 01:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп.3 02:15 „Ирис“ – сериал, еп.12 03:30 „Златното момче“ – сериал, еп.9 04:30 „Стрелата“ – еп.3,еп.12

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор Триш Си, актьори Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.13 21:30 „Кухня“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 00:00 „Ритъмът на греха“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2014), режисьор Триш Си, актьори Райън Газман, Бриана Евиган, Адам Дж. Севани, Миша Габриел Хамилтан, Стивън Бос, Стивън Стиво Джоунс, Дейвид Шрайбман, Мартин Ломбард, Мари Кода, Факундо Ломбард, Луис Росадо и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Голф: САЩ Мастърс, първи кръг, повторение 14:30 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 16:00 Баскетбол: Баскония – Реал Бетис Енергия Плюс, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Таекуондо: Европейско първенство София 2017, втори ден, запис 22:00 Голф: САЩ Мастърс, втори кръг, директно 02:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:15 Телепазарен прозорец 15:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 „Разказът на парите“, документален филм, автор Златимир Йочев 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“/п/ 10:00 „Без монтаж“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *