Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ДЕКЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Симфоничния оркестър на БНР 13:45 В кадър Хитрино – година след взрива/п/ 14:15 Туристически маршрути 14:45 Светът на Япония: Моменти от Ишикава – документална поредица 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Сийбърт – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката – анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /11 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:25 Още от деня – коментарно предаване 18:55 Спорт ТОТО 19:30 Студио Футбол 20:00 Футбол: Хофенхайм – Лудогорец, среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване от Кьолн /Германия/ 22:15 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Зелена светлина 23:20 Хрътката 2 – тв филм /6 епизод/ (12) 00:15 Мотоспорт екстра 00:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:55 Денят започва с Култура /п/ 02:35 Здравето отблизо /п/ 03:15 Градчето Сидер Коув – тв филм /11 епизод/п/ 04:05 Туристически маршрути /п/ 04:35 Хрътката 2 – тв филм /6 епизод/п/ (12)

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 17 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.171 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 85 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: „Сърцето на града“ – сериал, с.1, еп.5 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп.11 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Връзки“- сериал, с.2, еп.2 01:00 “ Италианската булка“ /п./ – сериал 02:00 bTV Новините /п./ 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 750

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п./- сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с.3 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 07:30 „Без пукната пара“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.4 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Aх, тази Мери“ – комедия (САЩ, 1998), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Камерън Диас, Бен Стилър, Мат Дилън, Лий Евънс, Кри Елиът, Джефри Тамбър, Сара Силверман и др. 12:00 „Кухня“ – комедиен сериал 13:00 „Кое е това момиче“ – сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с.2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 19:00 „Без пукната пара“ – сериал 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.4 23:00 „Кухня“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Ергени за седмица“ – комедия (САЩ, 2011), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Александра Дадарио, Оуен Уилсън, Мелиса Лиален, Кристина Апългейт, Джейсън Съдейкис, Ричард Дженкинс, Джена Фишер и др. 02:00 „Предградие“ /п./- сериал 03:00 „По средата“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Готъм“ – сериал, еп. 19 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, еп.9 09:00 „Готъм“ – сериал, еп. 19 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп. 23 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 8 12:00 „Стрелата“ – сериал, еп.9 13:00 „Херкулес и амазонките“ – фентъзи, екшън, приключенски (САЩ, Нова Зеландия, 1994), режисьор Бил Нортън, актьори Кевин Сорбо Rose McIver Антъни Куин Луси Лoулeс и др. 15:00 „Монк“ – сериал, еп.10 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 20 17:00 „Стрелата“ – сериал, еп.10 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 9 19:00 Премиера: „Кости“ – сериал, с.11, еп. 1 19:45 Студио „Лига Европа“ 20:00 Истанбул Башакшехир – Брага (футбол от Лига Европа) 22:00 Арсенал – БАТЕ (футбол от Лига Европа) 00:00 Лига Европа (най-интересното от срещите през деня) 00:30 „Смъртоносно оръжие“ – сериал, еп. 1 01:30 „Кости“ – сериал, с.11, еп. 1 02:30 „Монк“ – сериал, еп.10 03:30 „Стрелата“ – сериал, еп.10 04:30 „Под наблюдение“ – сериал, с.5, еп. 9

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Сезонът на черешите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Касъл“ – сериен филм, 7 сезон 02:00 „Чучулигата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Непростимо“- сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бирмингам Сити – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Реал Мадрид – Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Дижон – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Сент Етиен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Каен – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Стоук Сити (2010-11), повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Билярд: Москони къп 2017, четвърти ден, директно 01:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:45 Еротичен телепазар 03:45 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич 20:30 „PLAYGASM“ с Краси Петров 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *