Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ОКТОМВРИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки Детско предаване 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Плюс това Публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката Предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева Рзвлекателно предаване 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Бразди Предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика Предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории Предаване на социална тематика с водеща Ирен Леви 15:00 Игра на пропаганда документален филм /копродукция, 2015г./, режисьор Алваро Лонгория 16:35 Семеен бизнес тв филм 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев Предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен Кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Нефтената планета: Климатичните войни документален филм /3, последен епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Студио Футбол 21:45 Футбол: България – Франция, квалификация за Световното първенство Русия 2018 пряко предаване от стадион „Васил Левски“ 00:30 Обзор Футбол 01:00 Загадки при разпродажби сериен игрален филм /4, последен епизод/п/ 02:25 Виж БиБиСи: „Дейвид Боуи – пет ключови години“ документален филм /п/ 03:25 Нефтената планета: Климатичните войни документален филм /3, последен епизод/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.2, еп.3 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.4, еп.2 13:00 „Попитай сърцето“ – драма, романтичен (Канада, 2015), ,ежисьор – Брадли Уолш, актьори – Уилям Болдуин, Кари Мачет, Стивън Лав и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.2, еп.7 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Тайният живот на Уолтър Мити“ – комедия, приключенски, драма, фентъзи (САЩ, Великобритания, Канада, 2013), режисьор – Бен Стилър, актьори – Бен Стилър, Кристен Уиг, Ейдриан Мартинез, Катрин Хан, Адам Скот и др. 22:00 „Късното шоу на bTV“ – вечерно ток шоу 23:00 „Последният ергенски запой“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Тод Филипс, актьори – Майк Ейпс, Брадли Купър, Джъстин Барта, Хедър Греъм, Джефри Тамбор, Майк Тайсън, Рейчъл Харис, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Кен Джонги др. 01:00 „Купон: Незабравима нощ“ – комедия (САЩ ,2013), режисьор – Дарин Скот, актьори – Такан Ричмънд, Тристин Мейс, Алекс Макгрегър, Джереми Боадо, Зак Гудспийд и др. 03:00 „Cool…T“ /п./ – лайфстайл предаване 04:00 „Мармалад“ – токшоу

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.11 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, с.3, еп. 7,8,9 11:00 „Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага“ – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор – Роел Рейн, актьори – Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 13:00 „Трусове 5: Кръвни линии“ – фантастика, ужаси, екшън (САЩ, Южна Африка, 2015), режисьор – Дон Майкъл Пол, актьори – Брандън Оре, Натали Бекер, Емануел Кастис, Майкъл Грос, Джейми Кенеди, Йън Робъртс, Лоурънс Джоф, Даниел Дженкс и др. 15:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 18,19 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:30 „Ужилването“ – комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор – Джордж Рой Хил, актьори – Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Смъртоносно влияние“ – драма, екшън (САЩ,1998), режисьор – Мими Ледър, актьори – Робърт Дювал, Теа Леони, Илайджа Уд, Морган Фрийман, Ванеса Редгрейв, Максимилиан Шел, Джеймс Кромуел и др. 00:30 „Хищникът“ – ужаси, трилър, екшън,фантастика (САЩ, 1987), режисьор – Джон Мактиърнън, актьори – Арнолд Шварценегер, Карл Уедърс, Бил Дюк, Джеси Вентура, Елпида Карило, Кевин Питър Хол и др. 02:30 „Стоте“ – сериал, с.3, еп.8,9 04:15 „Олтар“ – мистерия, ужаси (Великобритания, 2014), режисьор – Ник Уилинг, актьори – Оливия Уилямс, Матю Модайн, Антония Кларк, Адам Томас Райт, Ричард Дилейн, Ребека Калдер, Стив Орам и др.

bTV Comedy
05:00 „Стажанти“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.7 07:00 „Различно еднакви“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с.6 09:00 Премиера: „Модерно семейство“- сериал, с.7 10:00 „Американско момиче: Грейс постига успех“ – семеен (САЩ, 2015), режисьор – Винс Марсело, актьори – Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.9 17:30 „Проби и грешки“ – комедиен сериал 19:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 20:30 „Нощ в музея“ – екшън, комедия, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор – Шон Леви, актьори – Бен Стилър, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Били Кобс, Джейк Чери, Оуен Уилсън, Робин Уилямс, Патрик Галахар и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Модерно семейство“ /п./ – сериал 03:00 „По средата“ /п./ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Въздушният Бъд: Златната купа“- с уч. на Кевин Зегърс, Синтия Стивънсън, Тим Конуей, Дик Мартин, Грегъри Харисън и др. 14:40 „Адел и проклятието на пирамидите“ – с уч. на Луис Бургун , Матьо Амалрик, Жил Льолуш, Жан-Пол Рув и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Спектър“ (премиера) – с уч. на Даниел Крейг, Кристоф Валц, Леа Седу, Ралф Файнс, Моника Белучи и др. 23:00 „Тежка категория“ (премиера) – с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др. 01:10 „Парий“ – с уч. на Аша Дейвис, Ким Уайнас, Афтън Уилиамсън, Нина Даниелс, Чарлс Парнел и др. 03:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA/п/ 04:30 „Тежка категория“ – с уч. на Кевин Джеймс, Салма Хайек, Хенри Уинклър, Грег Джърман, Джо Роугън и др. /п/ П

Nova Sport
09:00 Дартс: Световен Гран при 2017, шести ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Рен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Троа – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ипсуич Таун – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Бирмингам Сити (2009-10), повторение 18:30 Футбол: Ница – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Световен Гран при 2017, седми ден, директно 23:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 8-и епизод, повторение 00:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 8-и епизод, повторение 00:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
00:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 05:00 BIT СПОРТ, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 BIT СПОРТ, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 14:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:00 най-доброто от еМисия България – 1 част 17:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:00 БЛИЦ НОВИНИ 18:05 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 20:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров, (п) 21:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо, (п) 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 23:30 „Спорно за спорта“ извънредно издание, на живо след мача България – Франция LIVE 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина, (п) 01:30 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:30 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:30 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Кръвна група:шампион“

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *