Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:15 Дойче веле: Шифт 05:30 Днес и утре 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 10:30 История.bg От Берлин до Крайова/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 80 години женски хор „Христина Морфова“ /п/ 13:35 По следите на капитан Грант – детски тв филм /7, последна серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Музика на сърцето – тв филм /8 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Едно голямо семейство 2 – тв филм /5 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас 18:25 Искри на изобретателност – документален филм /4 епизод/ 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Корави старчета – игрален филм /България, 2011 г./, режисьори Пламен Масларов и Ивайло Пенчев, в ролите Васил Банов, Иван Джамбазов, Стефан Бобадов, Иван Самоковлиев, Владимир Бонев и др. (12) /85 години от рождението на Иван Джамбазов/ 22:30 Отворени досиета: Георги Заркин – документална поредица /5 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Димитър Коцев-Шошо/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Воин за справедливост – игрален филм/копродукция, 2006 г./, режисьор Дон Фаунтлерой, в ролите Стивън Сегал, Жаклин Лорд, Роджър Смит, Люк Гос и др.(12) 01:05 Мотоспорт екстра 01:35 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:45 Денят започва с Култура /п/ 03:00 Едно голямо семейство 2 – тв филм /5 епизод/п/ 03:55 Музика на сърцето – тв филм /8 епизод/п/ 04:50 Дойче веле: Шифт

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 41 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.107 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 21 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.803 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 803 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.52 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с.1, еп. 17 22:30 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2, еп. 6,7 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.9 01:30 „Паднала от небето“ – сериал, с.6, еп.9 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 685

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.2 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 2 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.2 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 8 11:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 5 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 11 13:00 „Пътуване за милиони“ – екшън, трилър (Великобритания, 2012), режисьор – Инон Шампание, актьори – Доминик Монаган, Рик Гомез, Джордан Белфи и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.17 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.3 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 12 18:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 6 19:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.9 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 3 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Херкулес в лабиринта на минотавъра“ – приключенски (САЩ, 1994), режисьор – Джош Бекър, актьори – Кевин Сорбо, Антъни Куин, Майкъл Хърст, Тауни Китаен и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.4 еп.3 01:00 „Супергърл“ – сериал, с..2, еп. 9 02:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.17 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 12 04:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 6

bTV Comedy
05:00 „Гражданинът Кхан“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 07:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с.2 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Майор Пейн“ – комедия (САЩ,1995), режисьор – Ник Касъл, актьори – Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Бигълоу, Албърт Хол и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 15:00 „На по-добро място“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 Премиера: „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 19:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал, с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Супермаркет“ – комедиен сериал 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с.9 00:00 „Майор Пейн“ – комедия (САЩ,1995), режисьор – Ник Касъл, актьори – Деймън Уейънс, Майкъл Айрънсайд, Скот Бигълоу, Албърт Хол и др. 02:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Мотив“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Брадфорд Сити – Бристъл Роувърс, мач от английската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Портсмут – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Донкастър Роувърс – Питърбъро Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 3 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *