Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура Културен – информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3876 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Световно първенство по ски алпийски дисциплини: Супер Г /жени/ – пряко предаване от Санкт Мориц /Швейцария/ 14:30 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /70 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:50 Мускетарите 2 – тв филм /8 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:05 Фреди Хайнекен – тв филм /4, последен епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Международен тенис турнир „Гаранти Коза София Оупън 2017“ /обзор на деня/ 00:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:10 Денят започва с Култура /п/ 01:25 Мускетарите 2 – тв филм
/8 епизод/п/ 02:30 Референдум /п/ 03:35 Чиста кръв – тв филм
/70 епизод/п/ 04:20 Дързост и красота – тв филм /3876 епизод//п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 89 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.7, еп.9 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 373-375 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 660 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2, еп. 70 21:30 „Дамата с воала” сериал, еп.3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Стрелата“- сериал, с.5, еп.5 00:50 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 75 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 532 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.5 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.6 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.8 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал, с.4, еп.22 11:00 „Стрелата“ – еп. 14 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.1 13:00 „Мобилна връзка“ – трилър (САЩ, 2004), режисьор – Дейвид Елис, актьори – Ким Бейсинджър, Джейсън Стейтъм, Крис Евънс, Уилям Мейси, Ерик Олсън и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.4 16:00 „Ренегат“ – сериал,с.5, еп.1 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.2 18:00 „Стрелата“ – еп. 15 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.9 20:00 Премиера: „Стоте“ – сериал, с.3, еп.14 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Футбол за Купата на краля: Барселона – Атлетико Мадрид 00:00 „Ескадрилата“ – екшън, приключенски, драма (Франция, САЩ, 2006), режисьор – Тони Бил, актьори – Джеймс Франко, Жан Рено, Дженифър Декър и др. 03:00 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.1 04:00 „Стрелата“ – еп. 15

bTV COMEDY
05:00 „Всички обичат Реймънд“ – сериал 06:00 „Колеж Грийндейл“ – сериал, с.5 07:00 „Всички обичат Реймънд“ – комедиен сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Още една история за Пепеляшка“ – комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор – Деймън Сантостефано, актьори – Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 14:30 „Столичани в повече“ /п./- комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 Премиера: „Двама бащи, двама синове“ – сериал, с.3 19:00 „Всички обичат Реймънд“ – комедиен сериал, с. 8 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 1 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Още една история за Пепеляшка“ – комедия, романтичен, музикален (САЩ, 2008), режисьор – Деймън Сантостефано, актьори – Селена Гомес, Андрю Стийли, Джейн Линч, Катарине Изабел, Джесика Паркър Кенеди, Емили Пъркинс, Маркъс Т. Полк, Никол ЛаПлака и др. 02:00 „Колеж Грийндейл“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Двама бащи, двама синове“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – тв шоу, нов сезон 21:00 „Транспортер“ – сериен филм, 2 сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, 4 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Монако – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Баскетбол: Барселона Ласа -РЕТАбет Билбао, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Мурсия – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Футбол: Дижон – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 19:00 Футбол: Метц – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 23-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Нотингам Форест – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Беновска пита“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

BIT
05:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 „Различните като нас“, 2 част, документален филм на Би Ай Ти, автор Дениза Георгиева,(п) 11:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п) 12:00 Кратки новини 12:05 „Нашите герои“ 12:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:30 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 16:00 „Аз уча английски“ с Николая (п) 16:30 „Нашите герои“ 17:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, премиера 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 Кино Европа: „Влюбените“, романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., сценарист и режисьор Кристоф Оноре; в ролите Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер и др. 22:15 „Нашите герои“ 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 Кино Европа: „Влюбените“, романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., сценарист и режисьор Кристоф Оноре; в ролите Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер и др.

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *