Home-p1-728×90
Home-p1-728×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ЮЛИ

БНТ
05:40 Още от деня – коментарно предаване /п/ 06:30 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ Васил Върбанов 10:30 История.bg – Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек /п/ 11:30 Изкуството на 21 век 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 В търсене на Кити – игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Едуард Бърнс, в ролите Едуард Бърнс, Макс Бакстър, Кони Бъртън и др. 13:50 Телепазарен прозорец 14:05 Дойче Веле: Шифт 14:25 Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието 14:55 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /1 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:05 Виж БиБиСи: „Конспиративни досиета: Кой свали полет МН 17“ – документален филм /Великобритания, 2016 г./ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Джос Стоун & Бенд – Джаз фестивал „Банско 2016“ /п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /23 епизод/п/ 02:40 Дивия Франк в Бразилия – документална поредица /1 епизод/п/ 03:30 История.bg – Необузданият, стихиен, нелицеприятен… свободен човек /п/ 04:30 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Аватар: Легендата за Анк“ /п./ – анимация 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп. 24 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп. 64 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 78 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 760 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1 , еп. 9 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с. 1, еп. 25 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Престъпления от класа“- сериал, с. 5, еп. 6 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп. 27 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 641

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 11 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 2, еп. 5 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 7 еп. 11 10:00 „Луцифер“ – сериал, еп. 14 11:00 „Готъм“ – сериал, еп. 5 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 2, еп. 5 13:00 „Добро момче“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с. 2, еп. 19 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 6, еп. 12 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с. 2, еп. 6 18:00 „Готъм“ – сериал, еп. 6 19:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 2 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 2, еп. 6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Айрънклад“ – екшън, приключенски (Великобритания, САЩ, Германия, 2011), режисьор – Джонатан Инглиш, актьори – Джеймс Пюърфой, Брайън Кокс, Кейт Мара, Пол Джиамати, Джейсън Флеминг и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.2 еп. 6 01:15 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 2 02:15 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп. 10 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп. 8 04:15 „Готъм“ – сериал, еп. 6

bTV Comedy
05:00 “ По средата“ /п./- сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 4 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Последният ергенски запой“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Тод Филипс, актьори – Майк Ейпс, Брадли Купър, Джъстин Барта, Хедър Греъм, Джефри Тамбор, Майк Тайсън, Рейчъл Харис, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Кен Джонги др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Играчи“ – сериал, еп. 7,8 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с. 1 19:00 „По средата“ – сериал, с. 5 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с. 2 00:00 „Последният ергенски запой“ – комедия (САЩ, 2009), режисьор – Тод Филипс, актьори – Майк Ейпс, Брадли Купър, Джъстин Барта, Хедър Греъм, Джефри Тамбор, Майк Тайсън, Рейчъл Харис, Зак Галифанакис, Ед Хелмс, Кен Джонги др. 02:00 „Различно еднакви“ /п./ – сериал 03:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 04:00 “ Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Подли камериерки“- сериен филм, сезон 1 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ (премиера) – сериен филм, сезон 7 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Кодекс на убийството“ – сериен филм, сезон 1 00:30 „Специално разузнаване“ – сериен филм 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 7 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
09:00 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, първи ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, втори ден, директно 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Нант – Лион, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Код 11:13“, информационно новинарско шоу (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *