Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 7 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Михаил Заимов 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3950 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 Милион и две усмивки /п/ 13:45 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /29 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 4 – 4-сериен тв филм /Великобритания, 2016 г./, 1 епизод, режисьор Дъглас Маккинън, в ролите Бенедикт Къмбърбач, Мартийн Фрийман и др. 22:30 В кадър Аз, ти и приятели 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /29 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /3 епизод/п/ 02:30 Фалшива принцеса – тв филм /29 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /29 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3950 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 “Тайни” – сериал, с. 1, еп. 2 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.42 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.56 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 739 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 56 21:00 “Веществени доказателства: Рим” – сериал, с.1, еп.3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с. 3, еп.4 01:00 “Новите съседи” – сериал, с. 1, еп.5 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 619

bTV Action
05:15 “Златното момче” – сериал, еп.3 06:00 “Чудовища срещу извънземни” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, еп. 1, еп.7 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.11 10:00 “Час пик” – сериал, еп.6 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.8 12:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 5 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 “Революция” – сериал, еп.17 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.12 17:00 “Ренегат” – сериал, с.5, еп. 6 18:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.9 19:00 “Час пик” – сериал, еп.7 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.8 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Премиера: “Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага” – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор Роел Рейн, актьори Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.8 01:00 “Час пик” – сериал, еп.7 02:00 “Последователите” – сериал, еп.15 02:45 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 12 04:15 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.9

bTV Comedy
05:00 “Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Запознай се с един приятел” – комедия (Италия, 2010), режисьор Карло Ванзина, актьори Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Барът” – сериал 14:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Барът” – сериал, с.3 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Фитнес Тони” – комедиен сериал 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.8 00:00 “Запознай се с един приятел” – комедия (Италия, 2010), режисьор Карло Ванзина, актьори Раул Бова, Кели Райли, Брабора Бобулова, Мартина Стела, Алесандро Болид, Паоло Калабреси, Стефано Диониси и др. 02:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” /п./ – сериал 03:00 “Клуб Веселие” /п./ – сериал 04:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” – телевизионна игра 20:00 “Черешката на тортата” – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 00:30 “Д-р Хаус” – сериен филм, 8 сезон 01:30 “Хавай 5-0” – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:15 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Световна купа 2017, трети ден, първа сесия, повторение 15:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 15:05 Баскетбол: Валенсия – Баскония, четвърти полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Световна купа 2017, трети ден, втора сесия, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Норич Сити – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 21:45 Класика от Висшата Лига – Чарлтън Атлетик – Челси (2003-04), повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
05:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 05:30 “Аз уча английски” с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 07:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п)” 08:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 09:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес, (п) 10:00 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Обедник – информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова, (п) 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 “Горещи срещи” с Венета Райкова 20:00 “Честно казано” с Люба Кулезич 21:00 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински 21:30 “Star box”, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 “Честно казано” с Люба Кулезич, (п) 04:00 “Star box”, предаване за българския и световния шоубизнес, (п)

Kanal 3
06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *