Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 АВГУСТ

БНТ
05:15 Как е устроена Земята – документален филм/6 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – анимационен филм /9 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /11 епизод/ 09:55 Арабела – детски тв филм /7 епизод/ 10:25 Под морските вълни – документална поредица 10:35 История.bg Цар Петър I миротворецът/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – анимационен филм /20 епизод/ 13:25 Бакстър – тв филм /8 епизод/ 13:50 Нощем с белите коне – тв филм/3 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /17 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 4 – тв филм /12, последен епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Как е устроена Земята – документален филм/7 епизод/ 19:25 Митове и легенди – документален филм/6 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:40 Спортни новини 20:50 Международен тероризъм след 1945 година: ИРА – документална поредица 21:20 Световно първенство по лека атлетика: финали – 400 м, 800 м, 3000 м с препятствия, овчарски скок /мъже/, хвърляне на копие /жени/, полуфинали – 400 м с препятствия /жени/, серии и квалификации – 200 м, тласкане на гюле /жени/ пряко предаване от Лондон 00:00 На границата – тв филм /4 епизод/ 00:55 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 01:05 По съвест 4 – тв филм /12, последен епизод/п/ 01:55 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /17 епизод/п/ 02:55 На границата – тв филм /4 епизод/п/ 03:45 История.bg Цар Петър I миротворецът/п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм/6 епизод/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 20 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.86 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 100 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.782 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.31 21:30 Премиера: „Кралица на красотата“ – сериал, с.1, еп. 7 22:30 „Кухня“ – сериал, с.6, еп.3,4 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Новите съседи“- сериал, с.1, еп.49 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.47 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 663

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.11 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 3 еп. 4 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп.11 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.3, еп. 7 11:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 5 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 8 13:00 „Робокоп: Мрачно правосъдие“ – екшън, криминален, сай-фай (САЩ, 2000), режисьор – Джулиан Грант, актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.19 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.12 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 9 18:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 6 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 8 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 5 21:00 Студио „Суперкупата на Европа“ 21:45 Реал Мадрид – Манчестър Юнайтед (футбол за Суперкупата на Европа) 00:00 Студио „Суперкупата на Европа“ 01:30 „Супергърл“ – сериал, еп. 8 02:30 „Кости“ – сериал, с.9, еп.19 03:30 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 9 04:30 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 6

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Различно еднакви“ – сериал 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Клуб Веселие – концертът 3D“ – музикален (САЩ, 2011), режисьор – Кевин Танчарон, актьори – Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламинут: Ново поколение“ – комедийно предаване 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 19:00 Премиера: „По средата“ – сериал, с.7 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.5 22:30 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Клуб Веселие – концертът 3D“ – музикален (САЩ, 2011), режисьор – Кевин Танчарон, актьори – Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 02:00 „Без пукната пара“ /п./- сериал 03:00 „Различно еднакви“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 12 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Подли камериерки“ – сериен филм, сезон 4 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ – сериен филм, сезон 3 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Подли камериерки“ – сериен филм, сезон 4 /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Астън Вила – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 1-и епизод, повторение 13:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 1-и епизод, повторение 13:30 Класика от Висшата лига – Манчестър Юнайтед – Уест Хям Юнайтед (2006-07), повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Съндърланд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Пари Сен Жермен – Амиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Монако – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова /п/ 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажанта броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Имате думата“/п/ 07:30 „Патарински Live/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 ТОП ШОП 11:25 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 Телемаркет 13:00 Времето, календар, хороскоп 13:10 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live, избрано 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30 – 05:30 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *