Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ОКТОМВРИ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Отворени досиета 2 – Тодор Цанев. Съпротивата на горяните /2 филм/ 13:25 Музикална сцена БНТ1 – международен фестивал за поп и рок музика София 2017 – конкурс за изпълнители 14:20 1014 – последната година на Самуил – документален филм /България, 2014 г./, сценаристи Красимир Кушев и Валери Яков, режисьор Валери Яков 15:10 Пиратите от Острова на съкровището игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Лий Скот, в ролите Ланс Хенриксен, Том Найджъл, Рет Джайлс и др. 16:35 Семеен бизнес тв филм 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска Обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 Виж БиБиСи: Най-влиятелните жени в света – документален филм 19:55 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Реална опасност – игрален филм /САЩ, 1994 г./, режисьор Филип Нойс, в ролите Харисън Форд, Уилям Дефо, Ан Арчър и др.(12) 23:10 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Нощни птици вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 00:25 Линия на разделението – игрален филм /1 епизод/п/(12) 01:55 Виж БиБиСи: Най-влиятелните жени в света – документален филм /п/ 02:55 Непозната земя /п/ 03:25 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:25 Отворени досиета 2 – Тодор Цанев. Съпротивата на горяните /2 филм/п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с. 2, еп. 4 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“ – токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с. 4, еп. 3 13:00 „Загадки при разпродажби: Виновен до доказване на противното“ – драма, Канада, 2016, режисьор – Питър ДеЛуис, актьори – Конър Станхоуп, Дейвид Стюарт, Пану и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с. 2, еп. 8 16:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър (сезон 2) 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Фермата“ – риалити 22:00 „Папараци“ – телевизионен таблоид 23:00 „Бягство“ – криминален, екшън (САЩ, България, 2013), режисьор – Кортни Соломон, Йорън Леви, актьори – Итън Хоук, Селена Гомез, Калоян Воденичаров, Велизар Пеев, Велислав Павлов, Джон Войт, Селена Гомез, Брус Пейн, Ивайло Герасков, Димо Алексиев, Деян Ангелов и др. 01:30 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Михаил Дюзев 02:40 „Стейси Дули разследва: Прага“ – документален филм 03:50 „120 минути“ /п/- публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, с. 4, еп. 10,11 10:00 „Ужилването“ – комедия, криминален (САЩ, 1973), режисьор – Джордж Рой Хил, актьори – Пол Нюман, Робърт Редфорд, Робърт Шоу, Чарлс Дърнинг и др. 12:30 „Индиана Джоунс и храмът на обречените“ – приключенски (САЩ, 1984), режисьор – Стивън Спилбърг, актьори – Харисън Форд, Ке Хуи Куан, Кейт Капшоу, Дан Акройд, Амриш Пури и др. 15:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4, еп. 20,21 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:30 „Смъртоносно влияние“ – драма, екшън (САЩ, 1998), режисьор – Мими Ледър, актьори – Робърт Дювал, Теа Леони, Илайджа Уд, Морган Фрийман, Ванеса Редгрейв, Максимилиан Шел, Джеймс Кромуел и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Нос страх“ – крими, трилър (САЩ, 1991), режисьор – Мартин Скорсезе, актьори – Робърт де Ниро, Ник Нолти, Джесика Ланг, Робърт Мичъм, Грегъри Пек, Джулиет Луис и др. 00:30 „С мръсна газ“ – трилър, екшън (САЩ, 2011), режисьор – Патрик Лусиер, актьори – Том Аткинс, Тод Фармър, Амбър Хърд, Никълъс Кейдж, Джак Макгий, Уилям Фичнер, Дейвид Морз,Били Бърк, Прюит Тейлър Винс, Криста Кембъл и др. 02:30 „Стоте“ – сериал, с. 3, еп. 11 03:15 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 03:45 „Нос страх“ – крими, трилър (САЩ, 1991), режисьор – Мартин Скорсезе, актьори – Робърт де Ниро, Ник Нолти, Джесика Ланг, Робърт Мичъм, Грегъри Пек, Джулиет Луис и др.

bTV Comedy
19:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 05:00 „Различно еднакви“ /п/ – сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с. 7 07:00 „Различно еднакви“ – сериал 08:00 „По средата“ – сериал, с. 6 09:00 Премиера: „Модерно семейство“ – сериал, с. 7 10:00 „Нощ в музея“ – екшън, комедия, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор – Шон Леви, актьори – Бен Стилър, Карла Гуджино, Дик Ван Дайк, Били Кобс, Джейк Чери, Оуен Уилсън, Робин Уилямс, Патрик Галахар и др. 12:00 „Новите съседи “ /п/ – комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с. 9 17:30 „Американско момиче: Грейс постига успех“ – семеен (САЩ, 2015), режисьор – Винс Марсело, актьори – Вирджиния Мадсън, Кейтлин Кармайкъл, Оливия Родриго и др. 19:30 Късното шоу на bTV – вечерно ток шоу 20:30 „Аз, ти и Дюпри“ – комедия (САЩ, 2006), режисьори – Антъни Русо, Джо Русо, актьори – Оуен Уилсън, Мат Дилън, Майкъл Дъглас, Кейт Хъдсън, Сет Роугън и др. 22:30 „Модерно семейство“ – сериал 23:30 „Приятели“ /п/ – комедиен сериал 02:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал 03:00 „По средата“ /п/ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п/ – сериал

Nova TV
22:00 „Изгубеният свят: Джурасик парк“ – с уч. на Джеф Голдблум, Джулиан Мур, Пийт Постълуейт, Ричард Атънбъроу, Винс Вон, Питър Стормеър и др. 00:40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 03:00 „Мис Пепеляшка“ – тв реалити /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Том, Дик и Хариет“ – с уч. на Стивън Уебър, Мишел Харисън, Андрю Франсис, Майкъл Еклунд и др. 14:15 „Новата бавачка“ (премиера) – с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О’Райли и др. 16:00 „Мис Пепеляшка“ – тв реалити 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Сделка или не“ – телевизионна игра, нов сезон 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 X Factor – музикално шоу 22:30 „Изгубеният свят: Джурасик парк“ – с уч. на Джеф Голдблум, Джулиан Мур, Пийт Постълуейт, Ричард Атънбъроу, Винс Вон, Питър Стормеър и др. 01:10 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ
/п/ 01:40 „Новата бавачка“ – с уч. на Ашли Уилямс, Сам Йегър, Хана Черами, Кийфър О’Райли и др. /п/ 03:30 „Мис Пепеляшка“ – тв реалити /п/

Nova Sport
10:00 Дартс: Световен Гран при 2017, седми ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Рединг – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторени, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Анже – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 8-и епизод, повторение 19:00 Футбол: Ипсуич Таун – Бристъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, повторение 23:00 Баскетбол: Мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:00 Еротичен телепазар 03:00 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 1 част 05:30 най-доброто от Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, 1 част 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 „Шоуто на играчите“ вечерно ток шоу с Павел и Христо (п) 14:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров (п) 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков 22:00 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина 23:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 00:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров (п) 01:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов /п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Уикенд с Роси“ /п/ 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 12:00 Холивуд с Ивелина Кунчева /п/ 12:30 Интервю с Наделина Анева /п/ 13:00 „Вечните песни“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп Шоп 15:30 „Патарински Live /п/ 16:00 „Четвърта инстанция“- токшоу 16:55 Телемаркет 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 20:00 „Интервю“ с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Кръвна група:шампион“ 22:30 „Беновска пита“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *