Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:05 Туристически маршрути 05:35 Искри на изобретателност документален филм /4 епизод/п/ 06:25 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва Сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас Информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура Информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 10:30 История.bg Министри… на съд/п/ 11:30 Зелената къща документален филм/България, 2000г./, режисьор Милан Огнянов 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:30 Полицаят се пенсионира игрален филм /копродукция, 1970 г./, режисьор Жан Жиро, в ролите Луи дьо Фюнес, Жан Льофевър, Ги Гросо, Мишел Модо, Мишел Галабрю и др. 14:10 Телепазарен прозорец 14:30 Светът на Япония: Репортажи от мястото на събитието 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ /п/ 16:00 По света и у нас Информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Мера според мера: 1908 – 1910 тв филм /6 серия/ 17:30 Кръстьо Сарафов пред театралната маска и зад нея документален филм /България, 2012 г./, сценарист и режисьор Иван Георгиев 18:00 По света и у нас Информационна емисия 18:35 Искри на изобретателност документален филм /5 епизод/ 19:25 Как се прави? – документален филм /10 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Трима мускетари игрален филм /САЩ, 2011г./, режисьор Коул Маки, в ролите Хедър Хемес, Хин, Алън Рейчинс, Кийт Алан, Майкъл Бойд и др.(12) 22:30 Отворени досиета: Халил Расим документална поредица /6 филм/, сценарист Христо Христов, режисьор Любомир Младенов/п/ 23:00 По света и у нас Информационна емисия 23:30 Елена игрален филм /Русия, 2011 г./, режисьор Андрей Звягинцев, в ролите: Надежда Маркина, Андрей Смирнов, Елена Лядова, Алексей Розин и др. 01:20 Денят започва с Култура /п/ 02:40 История.bg Министри… на съд/п/ 03:35 Дойче веле: Шифт 03:50 Полицаят се пенсионира игрален филм/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 42 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.108 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 22 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.804 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп.804 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.53 21:30 „Любов и вендета“ – сериал, с.1, еп. 18 22:30 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2, еп. 8,9 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Моите мили съседи“- сериал, с.1, еп.10 01:30 „Паднала от небето“ – сериал, с.6, еп.10 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 686

bTV Action
05:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.3 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, с. 4 еп. 3 09:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.3 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 9 11:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 6 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 12 13:00 „Херкулес в лабиринта на минотавъра“ – приключенски (САЩ, 1994), режисьор Джош Бекър, актьори Кевин Сорбо, Антъни Куин, Майкъл Хърст, Тауни Китаен и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.18 16:00 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.4 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 13 18:00 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 7 19:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.10 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 4 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Ромео трябва да умре“ (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор Андрей Бартковиак; актьори Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.4 еп.4 01:15 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп.10 02:15 „Кости“ – сериал, с.10, еп.18 03:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.4, еп. 13 04:15 „Легендите на утрешния ден“ – сериал, еп. 7

bTV Comedy
05:00 „Гражданинът Кхан“ /п./- сериал 06:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.4 06:30 „Страхотни новини“ – сериал 07:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал 08:00 „Предградие“ – сериал, с.2 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Кенгуруто Джак“ – екшън (САЩ, 2003), режисьор Дейвид МакНали, актьори Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др. 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал 13:00 „Старчета разбойници с Бети Уайт“ – комедийна поредица 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 15:00 „На по-добро място“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Българи на три морета“ – еп. 2 18:00 Премиера: „Клуб „Веселие“ – сериал, с.6 19:00 „Гражданинът Кхан“ – сериал, с.1 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Супермаркет“ – комедиен сериал 22:30 „Двама бащи, двама синове“ – комедиен сериал, с.1 23:30 Премиера: „Офисът“ – сериал, с.9 00:00 „Кенгуруто Джак“ – екшън (САЩ, 2003), режисьор Дейвид МакНали, актьори Джери О’Конъл, Антъни Андърсън, Кристъфър Уокън, Естела Уорън, Даян Канън, Майкъл Шенън и др. 02:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 03:00 „Предградие“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Скорпион“ – сериен филм /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Дъщерята на Ананди“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA (нов сезон) 21:00 „Скорпион“ – сериен филм 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 00:00 „Мотив“ – сериен филм, сезон 4 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Бристъл Сити – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Бъртън Албиън – Шефилд Уенздей, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нотингам Форест – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 4-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (17-18), 4-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Ливърпул (2008-09), повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *