Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ЮЛИ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката /п/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика /п/ 14:05 Приказки от Балканите – документален филм /България, 2015 г./, режисьор Михаил Мелтев 15:30 Букет – игрален филм /Канада, 2013 г./, режисьор Ан Уилър, в ролите Кристи Суонсън, Майкъл Шанкс, Никола Кавендиш и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен /п/ 19:00 „Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: „Заедно“ /2008 г./, режисьор Калина Дечева 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Импромптю – игрален филм /копродукция, 1991г./, режисьор Джеймс Лапейн, в ролите Джуди Дейвис, Хю Грант, Ема Томпсън и др. 22:35 По света и у нас – информационна емисия 22:50 Голямото рок междучасие /3 брой/п/ 00:10 Черен въглен, тънък лед – игрален филм /Китай, 2005г./, режисьор Дяо Инан, в ролите Лео Фан, Гуей Лун Мей и др.(12) 02:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 03:10 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:25 Бразди /п/ 03:55 Иде нашенската музика /п/ 04:55 Световна лига по волейбол: Финал /мъже/ – пряко предаване от Бразилия

bTV
05:30 „Аватар: Легендата за Анк“ /п./- анимация 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.3, еп. 9 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп.1 13:00 „Невидим знак“ – комедия, драма (САЩ,2010), режисьор Мерилин Агрело, актьори Джесика Алба, Дж Кей Симънс, Крис Месина, Бейли Медисън, Джон Шиа, Софи Ниуейд и др. 15:00 bTV Ваканция: „В света на динозаврите“ – приключенски, анимация (САЩ, 2013), режисьор Бари Кук, Нийл Найтингейл, актьори Ангори Райс, Чарли Роу, Карл Ърбън и др. 17:00 „Умирай умно“ – комедия, екшън, криминален (САЩ, 2008), режисьор Питър Сегал, актьори Стив Карел, Ан Хатъуей, Дуейн Джонсън-Скалата, Алън Аркин и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Ромео трябва да умре“ (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор Андрей Бартковиак; актьори Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 22:30 „Град на греха: Жена, за която да убиваш“ – екшън, трилър, криминален (САЩ, 2014), режисьори Робърт Родригес, Франк Милър, актьори Мики Рурк, Джесика Алба, Джош Бролин, Джоузеф Гордън-Левит, Росарио Доусън, Брус Уилис, Ева Грийн, Пауърс Бут, Денис Хейсбърт, Рей Лиота, Кристофър Лойд, Джуно Темпъл, Джулия Гарнър, Лейди Гага и др. 01:00 „Специални отношения“ – драма, исторически (Великобритания, 2010), режисьор Ричърд Локрейн, актьори Денис Куейд, Майкъл Шийн, Хелен Маккори, Хоуп Дейвис, Адам Гудли, Крис Уилсън, Джоуи Голби и др. 03:00 „Невидим знак“ – комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор Мерилин Агрело, актьори Джесика Алба, Дж Кей Симънс, Крис Месина, Бейли Медисън, Джон Шиа, Софи Ниуейд и др.

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.12 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.3, еп.3-5 11:00 „Добро момче“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 12:45 „Лигата на необикновените“ – екшън, фентъзи, приключенски (САЩ, Германия, 2003), режисьор Стивън Норингтън, актьори Насирудин Шах, Ричард Роксбърг, Шон Конъри, Пета Уилсън, Джейсън Флеминг, Стюърт Таунзенд, Макс Райън, Тони Карън и др. 15:00 Премиера: „Библиотекарите“ – сериал, с.3, еп. 1, 2 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Легендата за Херкулес“ – екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор Рени Харлин, актьори Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Батман в началото“ (САЩ, 2005) – екшън, трилър, фентъзи, драма, романтичен; режисьор Кристофър Нолан; актьори Том Уилкинсън, Морган Фрийман, Кен Уатанабе, Рутгър Хауер, Килиън Мърфи, Гари Олдман, Кейти Холмс, Лиъм Нийсън, Крисчън Бейл, Майкъл Кейн и др. 01:00 „Секретен отряд“ – екшън,трилър,фантастика (САЩ, 2009), режисьор Пол МакГуигън, актьори – Дакота Фанинг, Скот Майкъл Кембъл, Крис Евънс, Камила Бел, Джимон Хонсу, Клиф Къртис и др. 03:00 „Библиотекарите“ – сериал, с.3, еп. 2 04:00 „Възхода на мъртвите: Наблюдателна кула“- екшън, трилър, ужаси (САЩ, 2015), режисьор Зак Липовски, актьори Джеси Меткалф, Мегън Ори, Денис Хейсбърт, Вирджиния Мадсън, Роб Ригъл, Джулия Андерсън и др.

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с.4 08:00 „Майк и Моли“ – сериал, с.4 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.5 10:00 „Ледена Епоха 2: Разтопяването“ – анимация (САЩ, 2006), режисьор Карлос Салдана, актьори Рей Романо, Джон Легуизамо, Денис Лиъри, Шон Уилям Скот и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.4 17:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“- сериал 20:30 „Маската“ – комедия, фентъзи, САЩ, 1994, режисьор Чък Ръсел, актьори Джим Кери, Камерън Диаз, Питър Ригърт, Питър Грийн, Ейми Ясбек, Ричард Джени, Орестес Матакена, Тим Багли, Нанси Фиш, Джони Уилямс, Рег Е. Кати, Джим Дохан, Денис Форест и др. 22:30 „Модерно семейство“ – сериал, с.4 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 “ Различно еднакви“ /п./ – сериал 03:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 04:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ (премиера) – сериен филм, сезон 4 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Ми-Ши: Тайната на дълбините“ – с уч. на Брус Грийнууд, Рина Оуен, Дейниъл Магдър, Филида Лоу, Джо Пинг и др. 15:00 „Професия блондинка 2“ – с уч. на Рийз Уидърспун, Сали Фийлд, Реджина Кинг, Дженифър Кулидж, Брус Макгил и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Кинти в небето“- с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др. 22:10 „Последният повелител на въздуха“ – с уч. на Джаксън Ретбоун, Дев Пател, Клиф Къртис, Ноа Рингер, Никола Пелц, Шаун Тоуб и др. 00:15 „Професия блондинка 2“- с уч. на Рийз Уидърспун, Сали Фийлд, Реджина Кинг, Дженифър Кулидж, Брус Макгил и др. /п/ 02:10 „Кинти в небето“- с уч. на Еди Мърфи, Бен Стилър, Матю Бродерик, Теа Леони, Майкъл Пеня, Алън Алда и др. /п/ 04:50 „Ми-Ши: Тайната на дълбините“ – с уч. на Брус Грийнууд, Рина Оуен, Дейниъл Магдър, Филида Лоу, Джо Пинг и др. /п/

Nova Sport
16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Каен – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 09:00 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, втори ден, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Спортен риболов: Fish O’Mania 2017, директно 19:00 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 20:00 Футбол: Монако – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, първи ден, повторение 01:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 Кай-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова – 1 част 14:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 „О!здравей“ – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ – Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 21:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 Най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Патарински Live/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:10 „Патарински Live/п/ 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 00:00 „Спорт в обектива/п/ 01:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *