Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 8 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Михаил Заимов 10:30 Здравето отблизо/най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3951 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Международен конкурс за пианисти и цигулари „Проф. Панчо Владигеров“ /2 част/ 13:55 В кадър Аз, ти и приятели/п/ 14:25 Изкуството на 21 век 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /30, последен епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня коментарно – предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 4 – сериен тв филм /2 епизод/ 22:30 Открито с Валя Ахчиева 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /30 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния, тв филм /4 епизод/п/ 02:30 Фалшива принцеса, тв филм /30, последен епизод/п/ 03:25 Изкуството на 21 век /п/ 03:55 Глухаря, тв филм /30 епизод/п/(12) 04:45 Дързост и красота – тв филм /3951 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток- шоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп.3 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.43 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.57 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 740 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 57 21:00 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.4 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 3, еп.5 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп.6 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 620

bTV Action
05:15 „Златното момче“ – сериал, еп.4 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.8 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.12 10:00 „Час пик“ – сериал, еп.7 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.9 12:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 6 13:00 „Осми отряд на морските тюлени: В тила на врага“ – екшън, драма, военен (САЩ, 2014), режисьор Роел Рейн, актьори Том Сайзмор, Лекс Шрапнел, Антъни Осейми, Майкъл Евърсън и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп.18 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.13 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 7 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.10 19:00 „Час пик“ – сериал, еп.8 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Опасна зона“ – екшън, трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, актьори Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.9 01:00 „Час пик“ – сериал, еп.8 02:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.1 02:45 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 13 04:15 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.10 П

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с.2 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „С любов, Роузи“ – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Крисчън Дитер, актьори Крисчън Кук, Джейми Уинстоун, Тамсин Егертън, Сам Клафлин, Лили Колинс, Суки Уотърхаус, Лили Лейт, Джейк Менли, Ник Ли и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Барът“ – сериал, с.3 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „С любов, Роузи“ – романтичен, комедия (САЩ, 2010), режисьор Крисчън Дитер, актьори Крисчън Кук, Джейми Уинстоун, Тамсин Егертън, Сам Клафлин, Лили Колинс, Суки Уотърхаус, Лили Лейт, Джейк Менли, Ник Ли и др. 02:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:15 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Баскония – Валенсия, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Световна купа 2017, четвърти ден, първа сесия, повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 16:00 Баскетбол: Уникаха – Реал Мадрид, четвърти полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Световна купа 2017, четвърти ден, втора сесия, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата Лига – Блекбърн Роувърс – Лийдс Юнайтед (1997-98), повторение 21:45 Футбол: Бирмингам Сити – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 07:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п)“ 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 10:00 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Обедник – информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, /п/ 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни, новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 „Спорно за спорта“, (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *