Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 АВГУСТ

БНТ
05:15 Как е устроена Земята – документален филм/7 епизод/п/ 06:00 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:05 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 06:55 Денят започва – сутрешен информационен блок 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Космически кораб „Догстар“ – анимационен филм /10 епизод/ 09:40 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм /12 и 13 епизод/ 10:05 Арабела детски – тв филм /8 епизод/ 10:35 Под морските вълни – документална поредица 10:40 История.bg – първите реформатори – богомилите/п/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:50 Нощем с белите коне – тв филм /4 серия/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /18 епизод/п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 По съвест 5 – 12-сериен тв филм /1 епизод/ 17:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Как е устроена Земята – документален филм/8, последен епизод/ 19:25 Митове и легенди – документален филм/7 епизод/ 19:50 Лека нощ, деца! Насърчаване на духа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Световно първенство по лека атлетика: финали – 400 м с препятствия /мъже/, 400 м, тласкане на гюле /жени/, полуфинали – 200 м /мъже/, серии и квалификации – 5000 м, хвърляне на чук /мъже/, 3000 м с препятствия, скок на дължина
/жени/ пряко предаване от Лондон 00:00 На границата – тв филм /5 епизод/ 00:50 Бързо, лесно, вкусно 01:00 По съвест 5 – 12-сериен тв филм /1 епизод/п/ 01:55 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /18 епизод/п/ 02:50 Дойче веле: Шифт 03:05 На границата – тв филм /5 епизод/п/ 03:50 История.bg – първите реформатори – богомилите/п/ 04:45 Митове и легенди – документален филм /7 епизод/п/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Смърфовете“ – анимация 07:00 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – най-доброто от токшоуто с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Градско момиче“ – сериал, с. 1, еп. 21 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.87 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.2, еп. 1 17:00 bTV Новините 17:30 „Опасни улици“ – сериал, еп.783 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с. 1, еп.32 21:30 Премиера: „Кралица на красотата“ – сериал, с.1, еп. 8 22:30 „Кухня“ – сериал, с.6, еп.5,6 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Новите съседи“- сериал, с.1, еп.50 01:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.48 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 664

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.12 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 3 еп. 5 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7 еп.12 10:00 „Супергърл“ – сериал, с.3, еп. 8 11:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 6 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 9 13:00 „Робокоп: Разтапяне“ – екшън, криминален, сай-фай (САЩ, 2000), режисьор – Джулиан Грант, актьори – Пейдж Флетчър, Маурис Уинт, Мария Дел Мар и др. 15:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.20 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.7, еп.13 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 10 18:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 7 19:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 9 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 6 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „12 рунда: Презареждане“ – екшън (САЩ, 2013), режисьор – Роел Рине, актьори – Брайън Маркинсън, Ранди Ортън, Шон Роджерсън, Патрик Гилмор, Джеси Хътч, Синди Басби и др. 01:00 „Супергърл“ – сериал, еп. 9 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.20 03:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп. 10 04:00 „Готъм“ – сериал, с.2, еп. 7

bTV Comedy
05:00 „По средата“ /п./- сериал 06:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Различно еднакви“ – сериал 09:00 „Аламинут: Ново поколение“ – комедийно предаване 10:00 „Моят най-добър (гей) приятел“ – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Крис Нелсън, актьори – Гари Коул, Сара Хайланд, Никълъс Браун, Дрима Уолкър, Дакота Джонсън, Ник Оферман и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Клуб „Веселие“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./- комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с.5 19:00 Премиера: „По средата“ – сериал, с.7 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.5 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с.5 00:00 „Моят най-добър (гей) приятел“ – комедия (САЩ, 2014), режисьор – Крис Нелсън, актьори – Гари Коул, Сара Хайланд, Никълъс Браун, Дрима Уолкър, Дакота Джонсън, Ник Оферман и др. 02:00 „Без пукната пара“ /п./- сериал 03:00 „Различно еднакви“ /п./ – сериал 04:00 „Клуб „Веселие“ /п./ – сериал

Nova TV
05:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 06:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 /п/ 07:00 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „Комисар Рекс“ – сериен филм, сезон 12 10:30 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, сезон 3 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, избрано 21:00 „Подли камериерки“ – сериен филм, сезон 4 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Черният списък“ – сериен филм, сезон 3 00:00 „Касъл“ – сериен филм, сезон 8 01:00 „Просветление“ – сериен филм 02:00 „Подли камериерки“ – сериен филм, сезон 4 /п/ 03:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Съндърланд – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Лил – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Болтън Уондърърс – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Анже – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-8), 1-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:30 Студио „Купа на Лигата“, директно 21:45 Футбол: Лийдс Юнайтед – Порт Вейл, мач от първи кръг на Карабао къп, директно 23:40 Студио „Купа на Лигата“, директно 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 23:00 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу, (п) 01:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 02:30 „Без Целофан“, актуални политически изявления без цензура 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Имате думата“/п/ 07:30 „Патарински Live/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Уикенд с Роси“/п/ 10:00 „Спорт в обектива“/п/ 11:00 Времето, календар, хороскоп 11:10 Топ шоп 11:25 „Холивуд“/п/ 11:55 Телемаркет 12:00 Времето, календар, хороскоп 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:15 „Патарински“ Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“/п/ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live, избрано 19:30 „Денят на живо“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *