Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3894 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Клавирно дуо Марко Скиаво и Серджо Маркеджани – фестивал “Пиано екстраваганца” 13:55 В кадър: Родът на Апостола/п/ 14:25 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /86 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /3 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:10 Втори дубъл – тв новела /копродукция, 2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите Светла Цоцоркова, Стефан А. Щерев и др. 21:40 Студио Футбол 22:05 Футбол: “Олимпик”/Лион/ – “Рома”/Италия/, осминафинална среща от турнира на Лига Европа – пряко предаване от Лион 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /3 епизод/п/ 02:40 Здравето отблизо /п/ 03:35 Туристически маршрути /п/ 04:00 Чиста кръв – тв филм /86 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3894 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 1, еп. 110 14:30 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.8, еп.16 15:30 “Сияйна луна” – сериал, еп. 435-437 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 681 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.2, еп. 91 21:00 “Бригада “Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Мутра по заместване”- сериал, с. 1, еп. 17,18 01:00 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.7 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 556 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
05:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.1 06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.17 09:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.6 10:00 “Ренегат”/п./ – сериал,с.5, еп.22 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.13 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.4 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.3 16:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.1 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.5 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.14 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.7 19:45 Студио “Лига Европа” 20:00 Копенхаген – Аякс (футбол от Лига Европа) 22:00 Шалке – Борусия Мьонхенгладбах (футбол от Лига Европа) 00:00 Студио “Лига Европа” 00:30 Лига Европа: репортажи от срещите през деня 01:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.17 02:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.7 03:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.1 04:00 “Стрелата” – еп.2, еп.14

bTV COMEDY
05:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал, с.9 07:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал 08:00 “Без пукната пара” – сериал, с.4 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Невидим знак” – комедия, драма (САЩ,2010), режисьор – Мерилин Агрело, актьори – Джесика Алба, Дж Кей Симънс, Крис Месина, Бейли Медисън, Джон Шиа, Софи Ниуейд и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 19:00 “Да отгледаш Хоуп” – комедиен сериал, с. 4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 2 22:30 “Приятели” – комедиен сериал, с.8 00:00 “Невидим знак” – комедия, драма (САЩ, 2010), режисьор – Мерилин Агрело, актьори – Джесика Алба, Дж Кей Симънс, Крис Месина, Бейли Медисън, Джон Шиа, Софи Ниуейд и др. 02:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Без пукната пара” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Дом за всеки” (премиера) – предаване на NOVA 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, трети ден, първа сесия, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 27-и епизод, повторение 16:30 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, трети ден, втора сесия, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Документален филм 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата” /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива” 10:00 “Без монтаж” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *