Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ОКТОМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар”2 – анимационен филм /20 епизод/ 13:25 Сагуа – сиамската котка анимационен филм /58 и 59 епизод/ 13:50 Вечери в Антимовския хан – 2-сериен тв филм /България, 1989 г./, 1 серия, режисьор Павел Павлов, в ролите Невена Коканова, Георги Георгиев-Гец, Васил Димитров и др. 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Спасителен отряд Калифорния 20-сериен тв филм /САЩ, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Грегъри Джей Бонан, в ролите Долф Лундгрен, Джей Ар Мартинес, Лидия Хъл и др. 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Мускетарите – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg България – 16 република на СССР /предложено от Тодор Живков през октомври 1963 г./ 22:00 Мускетарите 3 – тв филм /7 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Момчетата от “Медисън авеню”6 – тв филм /12 епизод/ 00:20 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Мускетарите 3 – тв филм /5 епизод /п/ 03:05 Спасителен отряд Калифорния – тв филм /1 епизод/п/ 03:55 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:10 Изкуството на 21 век /п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Градско момиче” – сериал, с. 1, еп. 62 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.128 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.2, еп. 42 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 824 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: “Сега и завинаги” – сериал, с. 1, еп.15 21:00 “Фермата” – риалити 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Моите мили съседи”- сериал, с.1, еп.31 01:30 “ Италианската булка” /п./ – сериал 02:30 “Преди обед” /п./ – токшоу 04:30 “Опасни улици” – сериал, еп. 707

bTV Action
06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 08:00 “Стрелата” – сериал, с. 4 еп. 21 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.11 10:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 7 11:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 11 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 10 13:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън,криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 Премиера: “Платина” – сериал, с.3, еп.17 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.6, еп.12 17:00 Премиера: “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 11 18:00 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 12 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп. 8 20:00 “Стрелата” – сериал, с.4, еп. 22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Лабиринтът: Невъзможно бягство” – фантастика, трилър, мистерия (САЩ, 2014), режисьор Уес Бол, актьори – Дилън О’Брайън, Еймъл Амийн, Ки Хонг Лий, Блейк Купър, Томас Броуди-Сангстър, Уил Поултър, Декстър Дардън, Кайа Скоделарио, Патриша Кларксън и др. 00:15 “Стрелата” – сериал, с.4 еп.22 01:15 “Кости” – сериал, с.9, еп. 8 02:15 “Платина” – сериал, с.3, еп.17 03:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.5, еп. 11 04:15 “Под наблюдение” – сериал, с.3, еп. 12

bTV Comedy
05:00 “Различно еднакви” /п./- сериал 06:00 “Модерно семейство” – сериал, с.7 07:00 “Стажанти” – сериал 08:00 “По средата” – сериал, с.6 09:00 “Аламниту: Добре дошли в България” – комедийно предаване 10:00 “Звездата на Лаура и чудовищата от сънищата” – анимация (Германия, 2011), режисьори – Тило Роткирх, Уте фон Мюнхов-Пол 11:00 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 12:00 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал 13:00 “Старчета разбойници с Бети Уайт” – комедийна поредица 13:30 “Теория да големия взрив” – сериал 14:30 “Проби и грешки” – комедиен сериал 15:00 “Приятели” /п./ – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно предаване 18:00 “Теория за големия взрив” – сериал, с.3 19:00 “Стажанти” – сериал, с.2 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 22:30 “Двама бащи, двама синове” – комедиен сериал, с.3 23:30 Премиера: “Офисът” – сериал, с.9 00:00 “Звездата на Лаура и чудовищата от сънищата” – анимация (Германия, 2011), режисьори – Тило Роткирх, Уте фон Мюнхов-Пол 02:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 03:00 “По средата” /п./ – сериал 04:00 “Теория за големия взрив” /п./ – сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм 13:30 “Остани с мен” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми” (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни” (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 VIP BROTHER 2017 – риалити шоу 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Отмъщението” – сериен филм, сезон 4 02:00 “Чучулигата”- сериен филм 03:00 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Двете лица на Истанбул”- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Фуенлабрада – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Барнет – Ковънтри Сити, мач от английската Лига 2, повторение 14:00 Футбол: Плимут Аргайл – Флийтууд Таун, мач от английската Лига 1, повторение – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Куинс Парк Рейнджърс – Фулъм, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Джилингам – Портсмут, мач от английската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световен Гран при 2017, първи ден, повторение 01:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от “Спорно за спорта” с Кирил Веселински, 2 част 05:30 “Аз уча английски” с Николая (п) 06:00 Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 09:00 “Шоуто на играчите” вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 10:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 11:00 “Код 11-13”, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 “Голямото интервю”, знаменити личности пред BiT (п) 14:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 1 част 15:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 “Честно казано” с Люба Кулезич LIVE 20:30 “Спорно за спорта” с Кирил Веселински LIVE 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 “Честно казано” с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 02:00 “Без Целофан”, актуални политически изявления без цензура 02:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Кanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 “Офанзива”/п/ 11:00 Време, календар, хороскоп 11:15 Топ Шоп 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Холивуд”/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:15 Телемаркет 17:20 “Документите с Антон Тодоров” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 “Документите с Антон Тодоров” /п/ 22:35 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 07:00 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *