Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 СЕПТЕМВРИ

БНТ
05:30 Как се прави? -документален филм /10 епизод/п/ 06:00 Искри на изобретателност документален филм /5 епизод/п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки /п/ 08:00 По света и у нас Информационна емисия 08:30 Пътеки летни идеи за хармоничен живот 09:00 Космически кораб „Догстар“2 анимационен филм /7 епизод/ 09:25 Сагуа – сиамската котка анимационен филм /43 и 44 епизод/ 09:55 Магна Аура, изгубеният град детски тв филм /9 и 10 серия/ 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас Информационна емисия 12:35 Бразди /най-доброто/ Предаване за земеделие 13:05 Иде нашенската музика /п/ 14:10 Деветте крачки документален филм /България, 1996г./, режисьор Стойчо Шишков 14:55 Пътешествие около света за 80 дни сериен игрален филм /3, последна част/ 16:30 Семеен бизнес тв филм /14 епизод/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев /най-доброто/ Предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен /п/ 19:00 Британските булки на джихада документален филм /Великобритания, 2015г./ 19:50 Лека нощ, деца! Жил и Жюли 20:00 По света и у нас Информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Мандарини игрален филм /копродукция, 2013г./, режисьор Заза Урушадзе, в ролите: Лембит Улфсак, Георгий Накашидзе, Елмо Нюганен, Михаил Месхи и др. (12) 22:15 Фестивалът в Гластънбъри 23:15 По света и у нас Информационна емисия 23:30 Вълците на Уолстрийт игрален филм /САЩ, 2002г./, режисьор Дейвид Декото, в ролите: Уилям Грегъри Лий, Илайза Донован, Майкъл Бърджин, Джейсън Шейн Скот, Ерик Робъртс и др. (12) 00:55 Пътешествие около света за 80 дни сериен игрален филм /3, последна част/п/ 02:35 Днес и утре 03:05 Британските булки на джихада документален филм /п/ 03:55 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:55 Семеен бизнес тв филм /14 епизод/

bTV
05:30 „Аламинут“ /п./ 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с.4, еп. 5 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Cool…T“ – лайфстайл предаване с водещ Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.3, еп.19 13:00 „Фийби в страната на чудесата“ – драма, фентъзи, семеен (САЩ, 2008), режисьор – 15:00 bTV Ваканция: „Лоракс“ – анимация, семеен, фентъзи (САЩ, 2012), сценаристи – Кен Даурио, Чинко Пол, режисьори – Крис Рено, Кайл Балда 17:00 „Перлата на Нил“- екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1985), режисьор – Люис Тийг, актьори – Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Дани де Вито, Холанд Тейлър, Питър Депалма и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Транспортер 2“ – екшън (САЩ, 2005), режисьор – Луис Летер, актьори – Александро Гасман, Джейсън Флеминг, Амбър Валета, Кейт Наута, Матю Модин и др. 22:00 „Мрежа от лъжи“ – екшън (САЩ, 2008), режисьор – Ридли Скот, актьори – Карис ван Хоутен, Леонардо Ди Каприо, Ръсел Кроу, Марк Стронг, Али Сулиман, Майкъл Гастон, Саймън Макбърни, Оскар Айзък, Голшифте Фарахани и др. 00:30 „Погрешен завой 6“ – ужаси, САЩ, 2014 г., режисьор: Валери Милев, в ролите: Антъни Илот, Крис Джарвис, Акила Зол и др. 01:00 „Нова Зеландия – забравеният рай“ – документален филм (Германия, 2013) 02:30 „Фийби в страната на чудесата“ – драма, фентъзи, семеен (САЩ, 2008), режисьор – 04:30 „Д-р Зоуи Харт“ /п./ – сериал

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.7 еп.4 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 3, 4,5 11:00 „Боксьорът“ – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор – Джим Шеридан, актьори – Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 13:15 „Епоха на герои“ – военен (Великобритания, 2011), режисьор – Ейдриан Витория, актьори – Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени, Изабела Мико, Стивън Уотърс, Иън Рос, Роси Фелнер, Ерик Мадсен и др. 15:00 „Стрелата“ – сериал, с.4, еп. 1,2 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Ромео трябва да умре“ (САЩ, 2000) – екшън, криминален, трилър; режисьор – Андрей Бартковиак; актьори – Джет Ли, DMX, Делрой Линдо, Аалия, Айзая Уошингтън, Ръсел Уонг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Споон“ – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор – Марк А. З. Дипе, актьори – Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др. 00:00 „Епоха на герои“ – военен (Великобритания, 2011), режисьор – Ейдриан Витория, актьори – Шон Бийн, Дани Дайър, Аксел Хени, Изабела Мико, Стивън Уотърс, Иън Рос, Роси Фелнер, Ерик Мадсен и др. 01:45 „Стоте“ – сериал, с.2, еп.3,4 03:45 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 04:15 „Споон“ – екшън, трилър, фентъзи (САЩ, 1997), режисьор – Марк А. З. Дипе, актьори – Майкъл Джей Уайт, Джон Легуизамо, Мартин Шийн, Тереза Рандъл, Никол Уилямсън и др.

bTV Comedy
05:00 „Гражданинът Кхан“ /п./- сериал 06:00 „Модерно семейство“ – сериал, с.5 07:00 Премиера: „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.10 08:00 „По средата“ – сериал, с.4 09:00 Премиера: „Модерно семейство“- сериал, с.7 10:00 „Деца на килограм“ – комедия (САЩ, 2003), режисьор – Шоун Леви, актьори – Стив Мартин, Хилари Дъф, Бони Хънт, Шоун Леви и др. 12:00 „Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с.6 17:30 „Супермаркет“ – комедиен сериал 19:00 „Двама бащи, двама синове“- сериал 20:30 „Джуниър“ – комедия (САЩ, 1994), режисьор – Айвън Райтман, актьори – Арнолд Шварценегер, Дани Де Вито, Ема Томпсън, Памела Рийд, Франк Лангела и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал 23:30 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 02:00 „Модерно семейство“ /п./ – сериал 03:00 „Предградие“ – сериал 04:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал

Nova TV
06:00 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/ 07:00 „Тайнствени афери“ – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA – избрано 12:50 „Палето Кестен: Героят на Сентрал парк“ – с уч. на Бари Бостуик, Абигейл Бреслин, Кристин Тучи, Итън Филипс и др. 14:45 „Синьo увлечение“- с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Крис Талоа, Саное Лейк, Мишел Родригес и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Планината на вещиците“ – с уч. на Дуейн Джонсън, Карла Гуджино, Ана-София Роб, Чаран Хиндс, Том Еверет Скот и др. 22:10 „Хензел и Гретел: Ловци на вещици“ – с уч. на Джеръми Ренър, Джема Артъртън, Фамке Янсен, Питър Стормеър и др. 00:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA /п/ 01:00 „Ничия земя“ – предаване /п/ 02:00 „Принцът от кошмара“ – комедия с уч. на Бил Пулман, Елън Дедженеръс, Джоан Кюсак, Джоан Плоурайт, Хоуп Дейвис и др. 04:40 „Синьо увлечение“- с уч. на Кейт Босуърт, Матю Дейвис, Мишел Родригес, Саное Лейк, Крис Талоа и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Портсмут – Родъръм Юнайтед, мач от английската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Хъл Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Футбол: Ница – Монако, мач от френската Лига 1, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 20:00 Класика от Висшата лига – Манчестър Сити – Ливърпул (2008-09), повторение 20:30 Класика от Висшата лига – Евертън – Тотнъм Хотспър (2006-07), повторение 21:00 Футбол: Монпелие – Нант, мач от френската Лига 1, директно 23:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нотингам Форест, мач от Чемпиъншип, запис 01:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 07:00 Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова LIVE 11:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие – 1 част 13:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 14:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 1 част 15:00 най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 1 част 16:30 най-доброто от еМисия България – 1 част 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 19:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова, (п) 21:00 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 22:00 „Карамел“ – предаване за красиви жени и интересни мъже 00:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 01:00 най-доброто от „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие, (п) 03:00 най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
14:45 Телемаркет 06:00 „Спорт в обектива“/п/ 07:00 Време, календар, хороскоп 07:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 08:00 „Денят на живо“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Уикенд с Роси“/п/ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 12:30 „Кръвна група:шампион“ – портрети на легендарни спортисти 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 Телемаркет 14:30 „Без монтаж“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Tоп шоп 15:30 „Патарински Live/п/ 16:00 „Четвърта инстанция“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Холивуд с Ивелина Кунчева 20:00 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 „Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров/п/ 23:30 „Спорт в обектива/п/ 00:30 НОВИНИ/п/ 01:00 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *