HP-p1-728×90 Refan

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ФЕВРУАРИ

БНТ
05:00 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Димитър Стоянович 11:00 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Светът на Япония: Моменти от Ишикава 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 14:00 Дом за нашите деца: Бащи и синове – тв филм /1 серия/ 15:05 Дойче Веле Шифт 15:20 Сийбърт – анимационен филм 15:35 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Как се прави? – документална поредица 17:25 Светът е 7 – коментарно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:15 Още от деня коментарно предаване 19:00 Спасителен отряд, Калифорния – 20-сериен тв филм /САЩ, 2012 г./, 1 епизод, режисьор Грегъри Джей Бонан, в ролите Долф Лундгрен, Джей Ар Мартинес, Лидия Хъл и др. 19:50 Лека нощ, деца! 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама – обзорно политическо предаване с водещ Бойко Василев 21:55 Война и мир – тв филм /4 серия/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на формация „Джазаница“ – празници на изкуствата „Аполония 2017“ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 02:10 Война и мир – тв филм /2 серия/п/ 03:20 Семеен бизнес – тв филм /8 епизод/п/ 03:45 Открито с Валя Ахчиева /п/ 04:20 Зелената линейка /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Аватар – легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 59 15:00 Премиера: „Шест сестри“ – сериал, с.1, еп.12 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.3, еп. 27 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 Премиера: „Скъпи наследници“ – сериал, с.1, еп. 20 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 2, еп. 51 21:30 Премиера: „Истински истории“ – риалити поредица , еп.1 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“- сериал, с.7, еп. 6 01:00 „Шест сестри“ /п/- сериал 02:00 bTV Новините /п/ – късна емисия 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Седем часа разлика“- сериал, с.3, еп.19

bTV Comedy
05:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал 06:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2 07:00 „Загадките на Лора“ – сериал 08:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 09:00 „Столичани в певече“ – сериал 10:00 „Безушко и Двуушка“ -анимация (Германия, 2013), сценарист – Клаус Баумгарт, режисьори – Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 12:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал 13:00 „По средата“ /п/- сериал 14:00 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:00 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.7 18:00 „По средата“ – сериал, с.6 19:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.3 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9 22:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.9 23:00 „Двама бащи, двама синове“ – сериал, с.3 00:00 „Безушко и Двуушка“ -анимация (Германия, 2013), сценарист – Клаус Баумгарт, режисьори – Графиня Майя Роткирх, Тил Швайгер 02:00 „Мутра по заместване“ /п./ – сериал 03:00 „Стажанти“ /п/- сериал 04:00 „По средата“ /п/- сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 4 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 08:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.10 09:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.5, еп. 1 10:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 10 11:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.8 12:00 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп. 9 13:00 „Изгубена на 17“ – драма, мистерия, трилър (САЩ, 2013), режисьор – Дъг Кембъл, актьори – Айла Кел, Триша О`Кели, Бен Гавин и др. 15:00 „Монк“ – сериал, с.4, еп.11 16:00 „Лонгмайър“ – сериал, с.5, еп. 2 17:00 „Стрелата“ – сериал, с.,3 еп.10 18:00 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.9 19:00 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 11 20:00 Премиера: „Мъртва точка“ – сериал, с.1, еп. 13 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Самоличността на Борн“ – екшън, драма, трилър (САЩ, Германия, Чехия 2002), режисьор – Дъг Лаймън, актьори – Мат Деймън, Франка Потенте, Крис Купър, Клайв Оуен, Джулия Стайлс и др. 00:15 „Мъртва точка“ – сериал, с.1, еп. 13 01:15 „Стоте“ – сериал, с.2, еп. 11 02:15 „Монк“ – сериал, с.4, еп.11 03:15 „Стрелата“ – сериал, с.3, еп.10 04:15 „Последният кораб“ – сериал, с.2, еп.9

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Войната на розите“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Намери ме“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Господари на ефира“- забавно предаване /п/ 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Шеф под прикритие“ – риалити, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Скандал“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Непростимо“- сериен филм 04:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Рен – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Билбао – Фуенлабрада, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Метц, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Лил – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 „Преди кръга във френската Лига 1“ (2017-18), 25-и епизод, повторение 20:30 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 18-и епизод, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 25-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Милуол – Кардиф Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 Класика от Висшата лига – Тотнъм Хотспър – Арсенал (2004-05), повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 20:30 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 BIT СПОРТ, (п) 01:00 „Шоуто на играчите“ вечерно токшоу с Павел и Христо (п) 02:00 „PLAYGASM“ с Краси Петров
/п/ 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:30 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:45 Топ Шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Всеки следобед“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Патарински Live“/п/ 00:00 НОВИНИ/п/ 00:30 „Спорт в обектива“/п/ 01:30 – 07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Оставете коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *