Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮЛИ

БНТ
06:55 Телепазарен прозорец 07:10 Зелената линейка /п/ 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева /п/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ1 – Национален балет на Русия „Берьозка“ 14:40 Срещу течението – документален филм /България, 2008 г./, режисьор Златина Русева 16:00 Маневри на петия етаж /Антон Радичев на 70 години/ – игрален филм /България, 1985 г./, режисьор Петър Василев, в ролите Антон Радичев, Стефан Данаилов, Велко Кънев, Мария Стефанова и др. 17:30 Спортна треска 18:30 Спорт тото 19:05 „Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: „История с вълк“ /1986 г./, режисьор Иван Веселинов 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Розовата пантера – игрален филм /копродукция, 2006 г./, режисьор Шон Леви, в ролите Стив Мартин, Кевин Клайн, Жан Рено и др. 22:20 По света и у нас – информационна емисия 22:35 Нощни птици
/п/ 23:40 Изпепелени от слънцето 1 – игрален филм /копродукция, 1994 г./, режисьор Никита Михалков, в ролите Никита Михалков, Олег Меншиков, Надежда Михалкова и др. 02:10 Виж БиБиСи: „Конспиративни досиета: Кой свали полет МН 17“ – документален филм /п/ 03:05 Отблизо с Мира Добрева /п/ 04:05 Дойче Веле: Шифт /п/ 04:20 Библиотеката /п/

bTV
05:00 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 07:00 „Д-р Зоуи Харт“ – сериал, с. 3, еп. 10 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с водещи Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 „Търси се…“- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с. 3, еп. 2 13:00 „Лятото на Дакота“ – драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Тим Армстронг, актьори – Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др. 15:00 bTV Ваканция: „Рио 2“ – анимация, приключенски,комедия, семеен (САЩ, 2014), сценаристи – Дон Раймър, Карлос Салдана, режисьор – Карлос Салдана 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Моята голяма гръцка свалка“ – комедия, романтичен (САЩ, Испания, 2009), режисьор – Доналд Петри, актьори – Ния Вардалос, Ричард Драйфус, Алексис Георгулис, Алистър Макгоуан, Мария Аданес, Харланд Уилямс, Рейчъл Драч и др. 22:00 „Папараци“ – телевизионен таблоид 23:00 “ Шанхай“ – драма, романтичен, трилър (САЩ, Китай, 2010), режисьор – Микаел Хафстрьом, актьори – Джон Кюсак, Ли Гонг, Кен Уатанабе, Джефри Дийн Морган, Франка Потенте, Дейвид Морс, Юн-Фат Чоу и др. 01:00 „Лятото на Дакота“ – драма, семеен (САЩ, 2014), режисьор – Тим Армстронг, актьори – Хейли Рем, Брайън Дечарт, Глин Термен, Емили Бет Рикардс, Уолт Робертс, Кимбърли Уейлън, Ембер Доун Лендрум, Лесли-Ен Хаф, Дерик Стрикленд и др. 03:00 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване

bTV Action
06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Лонгмайър“ – сериал, с. 3, еп. 6,7 10:00 „Легендата за Херкулес“ – екшън, приключенски (САЩ, 2014), режисьор – Рени Харлин, актьори – Келън Лъц, Кенет Кренъм, Люк Нюбери, Джонатан Шаек, Раде Шербеджия, Николай Сотиров, Роксана МакКи, Скот Адкинс, Джая Уайс, Лиам Гариган, Лиам МакИнтайр, Юка Хилден и др. 12:00 „Батман в началото“ (САЩ, 2005) – екшън, трилър, фентъзи, драма, романтичен; режисьор – Кристофър Нолан; актьори – Том Уилкинсън, Морган Фрийман, Кен Уатанабе, Рутгър Хауер, Килиън Мърфи, Гари Олдман, Кейти Холмс, Лиъм Нийсън, Крисчън Бейл, Майкъл Кейн и др. 15:00 Премиера: „Библиотекарите“ – сериал, с. 3, еп. 3,4 17:00 „Дивата муха“ – предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 19:00 „Добро момче“ – екшън, комедия, криминален (САЩ, 1997), режисьор – Саммо Кам-Бо Хунк, актьори – Джеки Чан, Ричард Нортън, Мики Лий, Саммо Хунг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Зеленият фенер“ – екшън, фантастика ( САЩ, 2011), режисьор – Мартин Кембъл, актьори – Райън Рейнолдс, Блейк Лайвли, Питър Сарсгаард, Марк Стронг, Тим Робинс, Темуера Морисън, Анджела Басет и др. 00:15 „Батман в началото“ (САЩ, 2005) – екшън, трилър, фентъзи, драма, романтичен; режисьор – Кристофър Нолан; актьори – Том Уилкинсън, Морган Фрийман, Кен Уатанабе, Рутгър Хауер, Килиън Мърфи, Гари Олдман, Кейти Холмс, Лиъм Нийсън, Крисчън Бейл, Майкъл Кейн и др. 03:00 „Библиотекарите“ – сериал, с. 2, еп. 4 04:00 „Айрънклад“ – екшън, приключенски (Великобритания, САЩ, Германия, 2011), режисьор – Джонатан Инглиш, актьори – Джеймс Пюърфой, Брайън Кокс, Кейт Мара, Пол Джиамати, Джейсън Флеминг и др.

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Различно еднакви“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – сериал, с. 4 08:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 4 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с. 5 10:00 „Маската“ – комедия, фентъзи, САЩ, 1994, режисьор – Чък Ръсел, актьори – Джим Кери, Камерън Диаз, Питър Ригърт, Питър Грийн, Ейми Ясбек, Ричард Джени, Орестес Матакена, Тим Багли, Нанси Фиш, Джони Уилямс, Рег Е. Кати, Джим Дохан, Денис Форест и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Приятели“ – комедиен сериал, с. 4 17:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 18:30 „Стъпка по стъпка“ – сериал 20:30 „Ледена епоха 2: Разтопяването“ – анимация (САЩ, 2006), режисьор – Карлос Салдана, актьори: Рей Романо, Джон Легуизамо, Денис Лиъри, Шон Уилям Скот и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал, с. 4 23:30 „Приятели“
/п./ – комедиен сериал 02:00 „Различно еднакви“ /п./ – сериал 03:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 04:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – сериал

Nova TV
06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ (премиера) – сериен филм, сезон 5 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA, избрано 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Да изненадаш любовта“ – с уч. на Лекси Джоиваньоли, Брант Дохърти, Лекси Аткинс, Ранди Уейн и др. 14:15 „Агенция „Купидон“ – с уч. на Джоли Фишър, Джейми Кенеди, Рорк Кричлоу, Адам Чеймбърс и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 4 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:20 Темата на NOVA 20:00 „Джак Райън: Теория на хаоса“ – с уч. на Крис Пайн, Кевин Костнър, Кийра Найтли, Кенет Брана, Колм Феоре и др. 22:10 „Боецът“ – с уч. на Марк Уолбърг, Крисчън Бейл, Ейми Адамс и др. 00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:00 „Агенция „Купидон“ – с уч. на Джоли Фишър, Джейми Кенеди, Рорк Кричлоу, Адам Чеймбърс и др. /п/ 04:40 „Да изненадаш любовта“ – с уч. на Лекси Джоиваньоли, Брант Дохърти, Лекси Аткинс, Ранди Уейн и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монпелие – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Марсилия – Нанси, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Ница – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Брайтън Хоув & Албиън – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Дартс: Световни серии, Шанхай Мастърс 2017, втори ден, повторение 01:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 01:30 Еротичен телепазар 03:30 Край на програмата

BiT
05:00 Най-доброто от „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 06:00 „Хайд Парк“, дискусионно предаване със Силвия Великова и Поли Паунова (п) 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова 09:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част 11:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие – 2 част 13:00 Стажанта броди, авторско предаване на Сашо Диков, първо излъчване 14:00 Най-доброто от „Горещи срещи“ с Венета Райкова – 2 част 15:00 Най-доброто от „Един прекрасен ден“ – 2 част 16:30 Най-доброто от еМисия България – 2 част 17:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT (п) 18:30 БЛИЦ НОВИНИ +++“Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 „Карамел“ с Гери Дончева – предаване за красиви жени и интересни мъже, (п) 00:00 Най-доброто от Горещи срещи с Венета Райкова – 2 част, (п) 01:00 Най-доброто от „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие (п) 03:00 Най-доброто от „Честно казано“ с Люба Кулезич – 2 част (п) 04:00 Най-доброто от „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес – 2 част (п)

Kanal 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов /п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“
/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Интервю с Наделина Анева 16:55 Телемаркет 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 Патарински Live /п/ 20:00 „Без монтаж“, избрано 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live, избрано 22:30 „Беновска пита“ /п/

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *