Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ ЗА 9 ЮНИ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Михаил Заимов 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Дързост и красота – тв филм /3952 и 3953 епизод/ 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Кучешки проблем – игрален филм /САЩ, 2006г./, режисьор Скот Каан, в ролите Джовани Рибизи, Лин Колинс, Скот Каан и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Открито с Валя Ахчиева /п/ 14:45 Дойче Веле: Шифт 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:40 Дивия Франк в Африка – документална поредица /3 епизод/ 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:25 Още от деня – коментарно предаване 18:55 Световна лига по волейбол: България – Полша /мъже/ – пряко предаване от Варна 20:45 По света и у нас – информационна емисия 21:00 Студио „Футбол“ – коментарно предаване 21:45 Футбол: Беларус – България, квалификационна среща за Световното първенство 2018 – пряко предаване от Минск 00:20 Футболен обзор 00:50 Денят започва с Култура /п/ 02:05 Нощни птици /п/ 03:10 Здравето отблизо/най-доброто/ /п/ 03:40 История.bg 160 години Княз Александър Батенберг/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3952 и 3953 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп.4 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.44 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.58 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 741 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3 ,еп. 58 21:00 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.5 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 3, еп.6 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп.7 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 621

bTV Action
05:15 „Златното момче“ – сериал, еп.5 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.9 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.13 10:00 „Час пик“ – сериал, еп.8 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.10 12:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 7 13:00 „Опасна зона“ – екшън,трилър (САЩ, 1994), режисьор Стивън Сегал, актьори Стивън Сегал, Майкъл Кейн, Били Боб Торнтън, Р. Лий Ърми, Джон Макгинли, Джоан Чен и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп.19 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп.14 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 8 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.11 19:00 „Час пик“ – сериал, еп.9 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.10 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Откуп“ – драма,екшън,трилър (САЩ, 1996), режисьор Рон Хауърд, актьори Мел Гибсън, Рене Русо, Лив Шрайбер, Евън Хендлер, Лили Тейлър, Броули Нолти, Делрой Линдо, Гари Синийз и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.10 01:15 „Час пик“ – сериал, еп.9 02:15 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.2 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.7, еп. 1 04:15 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.11

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./- сериал 06:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с.2 07:30 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Флика“ – драма, приключенски, семеен (САЩ , 2006), режисьор Майкъл Майер, актьори Алисън Лохман, Тим Макгроу, Мария Бело, Дани Пино, Далас Робъртс и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.13 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Флика“ – драма, приключенски, семеен (САЩ , 2006), режисьор Майкъл Майер, актьори Алисън Лохман, Тим Макгроу, Мария Бело, Дани Пино, Далас Робъртс и др. 02:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ /п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 04:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Уникаха, пети полуфинален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Дарби Каунти – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Ипсуич Таун – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бъртън Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Обзор на сезона във френската Лига 1 (2016-17), повторение 19:00 Класика от Висшата Лига – Чарлтън Атлетик – Челси (2003-04), повторение 19:30 Баскетбол: Първи финален мач от плейофите на испанската баскетболна лига, директно, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Класика от Висшата Лига – Болтън Уондърърс – Манчестър Юнайтед (2009-10), повторение 21:45 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 06:00 Новини, (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 07:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п)“ 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п) 10:00 „Аз уча английски“ с Николая, (п) 11:00 Обедник – информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 14:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова, (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 „Спорно за спорта“, (п) 01:00 еМисия България, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 „Денят на живо“ /п/ 00:30 „Спорт в обектива“ /п/ 01:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:30 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *