Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 1 АПРИЛ

БНТ
05:40 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен леви 14:55 Иван Радоев: Поетът стреля в сърцето си /по повод 90 г. от рождението на писателя/ – двусериен документален филм /България, 2010 г./, 1 част, режисьор Анна Горанова 16:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:15 Световно първенство по фигурно пързаляне: Танцови двойки /волна програма/ – пряко предаване от Хелзинки /Финландия/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Мисисипи в пламъци – игрален филм /САЩ, 1988 г./, режисьор Алън Паркър, в ролите Джийн Хекман, Уилем Дефо, Франсис Макдорманд и др. 23:50 По света и у нас – информационна емисия 00:05 Шерлок – сериен игрален филм /2 епизод/п/ 01:35 Прокълнатите крале – тв филм /3 епизод/п/ (12) 02:30 Планински хроники – документална поредица/п/ 03:25 Библиотеката /п/ 04:25 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.7 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 21 13:00 „Луд по теб“ – комедия, драма, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Джон Шулц, актьори Мелиса Джоан Харт, Ейдриън Грениър, Стефан Колинс, Марк Меткалф и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.4 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Такси в Ню Йорк“ – криминален, комедия (САЩ, 2004), режисьор Тим Стори, актьори Дженифър Еспозито, Куин Латифа, Джими Фалън, Хенри Симънс и др. 22:00 „Aх, тази Мери“ – комедия (САЩ, 1998), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори Камерън Диас, Бен Стилър, Мат Дилън, Лий Евънс, Кри Елиът, Джефри Тамбър, Сара Силверман и др. 00:30 „Мадеа и програмата за защита на свидетели“ – комедия (САЩ, 2012), режисьор Тайлът Пери, атьори Тайлър Пери, Юджийн Леви, Денис Ричардс, Дорис Робъртс, Джон Амос, Том Арнолд, Даниел Кембъл и др. 02:30 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.24 03:20 „Мармалад“ /п./ – токшоу

bTV Action
05:15 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.18 06:00 “Аватар: Повелителят на четирите стихии” – анимация 07:30 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп. 3-5 10:30 “Дронове-убийци” – екшън, трилър (САЩ, 2016) режисьор Джак Перез, актьори Корин Немек, Уитни Мур, Натин Бътлър и др. 12:30 “Зората на планетата на маймуните” – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор Мат Рийвс, актьори Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи, Джуди Гриър, Тери Нотари и др. 15:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп. 5,6 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 18:45 “Възходът на планетата на маймуните” – екшън, фантастика, приключенски (САЩ, 2011), режисьор Рупърт Уайът, актьори Брайън Кокс, Джеймс Франко, Фрейда Пинто, Дон Чийдъл, Джон Литгоу и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Как прекарах лятната ваканция” – драма, екшън (САЩ, 2012), режисьор Адриан Грюнберг, актьори Боб Гантън, Мел Гибсън, София Сиснига, Арън Коен, Патрик Бошо, Скот Коен, Дийн Норис, Питър Стормаер, Стефани Никол Лемелин, Кевин Ернандес и др. 23:45 “Ледено бедствие” – екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор Джонатан Уинфри, актьори Виктор Уебстър, Дженифър Спенс, Майк Допъд и др. 01:30 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп. 3-5 04:30 “Погрешен завой 4” – ужаси, трилър, САЩ, Германия, 2011 г., режисьор Деклан О’Брайън, актьори Дженифър Пудавик, Теника Дейвис, Тера Внеса, Дийн Армстронг, Шон Скене, Скот Джонсън и др.

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “Пенсионер на 35” – сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.2 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.5 10:00 “Какво искат момичетата” – драма, комедия, романтичен (САЩ, 1996), режисьор Дони Гордън, актьори Колин Фърт, Кели Престън, Саманта Байнс, Анна Чансълър и др. 12:00 “Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с. 11, еп. 3 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Умирай трудно” – екшън (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактирнън, актьори Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Пенсионер на 35” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

BiT
05:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:45 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:15 Документален филм 13:30 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: FILM 22:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 “Американски истории” 00:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 04:00 Кино Европа: “Подобието човек”, драма, Франция, Ю. Африка, Великобритания, 2005; режисьор Режи Варние; в ролите Флора Монтгомъри, Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Хю Боневил, Йън Глен и др.

Nova TV
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Професия блондинка 3“ – с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др. 14:30 „Най-доброто в мен“- с уч. на Джеймс Марсдън, Мишел Монахан, Джералд Макрейни, Джон Тени и др. 17:00 „Шеф под прикритие“ – риалити 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Бърз и яростен“ – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Джон и др. 22:10 „Паник стая“ – с уч. на Джоди Фостър, Кристен Стюарт, Форест Уитакър, Дуайт Йоаким, Джаред Лето и др. 00:20 „Най-доброто в мен“- с уч. на Джеймс Марсдън, Мишел Монахан, Джералд Макрейни, Джон Тени и др. /п/ 02:20 „Бърз и яростен“ – с уч. на Вин Дизел, Пол Уокър, Джордана Брустър, Мишел Родригес, Джон и др. /п/

Nova Sport
10:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 13:30 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 15:30 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 17:30 “Преди кръга във френската Лига 1” (2016-17), 31-и епизод, повторение 18:00 Футбол: Дижон – Марсилия, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 20:30 Футбол: Рединг – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, запис 22:20 Класика от Висшата Лига – Лийдс Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение 22:50 “Пета четвърт”, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 27-и епизод, повторение 23:20 Класика от Висшата Лига – Куинс Парк Рейнджърс – Тотнъм Хотспър (1995-96), повторение 23:50 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:05 Еротичен телепазар 02:05 Край на програмата

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива”/п/ 08:00 “Часът на кмета”/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси”/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж”/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:20 “Без монтаж”/п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 “Без монтаж”, избрано от седмицата 20:30 Патарински LIVE 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:15 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *