Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 12 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3913 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Референдум /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – 30-сериен тв филм /Турция, 2006 г./, 1 епизод, режисьор Филиз Кайнак, в ролите Дениз Угур, Халюк Пиес, Недим Доган и др. 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:50 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017 /Малта/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 2 – игрален филм /3, последен епизод/ 22:30 В кадър Доктрината Тръмп: „Америка на първо място“ 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:30 Евровизия 2017 /Латвия/ 23:35 В сянката на властта 3 – тв филм /3 епизод/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Музика на сърцето – тв филм /7 епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /1 епизод/п/ 03:30 В сянката на властта 3 – тв филм /3 епизод/п/ 04:20 Дързост и красота – тв филм /3913 епизод/п/ 04:45 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 23 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 8 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 21 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 704 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3 ,еп. 16 21:00 „Смени жената“ – семейно риалити 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“- сериал, с. 8, еп. 1 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп. 8 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 580

bTV Action
05:15 „Библиотекарите“ – сериал, еп. 6 06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп. 15 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 5 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 14 12:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 9 13:00 „Библиотекарите“ – сериал, еп.5, 6 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 6, еп. 12 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп.12 17:00 „Ренегат“ – с. 3, еп. 10 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп. 15 19:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 6 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с. 2, еп. 16 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Байерн Мюнхен – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Атлетико Мадрид – Лестър (футбол от Шампионска лига) 02:00 „Кости“ – сериал, с. 10, еп. 6 03:00 „Златното момче“ – сериал, еп. 12 04:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.15

bTV Comedy
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с. 3 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Романс за камъка“ – екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор – Робърт Земекис, актьори – Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Стажанти“ – сериал, с. 2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с. 5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с. 9, еп. 16 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 3 00:00 „Романс за камъка“ – екшън, комедия, приключенски, романтичен (САЩ, 1984), режисьор – Робърт Земекис, актьори – Дани Де Вито, Майкъл Дъглас, Катлийн Търнър, Холанд Тейлър, Мануел Охеда и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Да отгледаш Хоуп“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нотингам Форест – Хъдърсфийлд Таун, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Шефилд Уенздей – Нюкасъл Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Гингам, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Сент Етиен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 31-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Анже – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Библейски загадки“, еп. 3, документален филм на Discovery Channel, премиера 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:20 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“ /п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ /п/ 10:00 „Без монтаж“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Холивуд“ /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“ /п/ 23:20 „Денят на живо“ /п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“ /п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *