Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 12 MAЙ

БНТ
05:10 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:00 Денят започва – информационен сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещ Анна Ангелова и гост-водещ 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Възстановителна репетиция – документален филм 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Хлор – игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Джей Алаймо, в ролите Винсънт Донофрио, Кира Седжуик, Флора Крос и др. 14:05 Телепазарен прозорец 14:20 Обзор “Лига Европа” 14:50 Прекрасна Япония 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Дивия Франк в Африка 8-серийна – документална поредица /Испания, 2014 г./, 1 епизод 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно публицистично предаване 22:00 Колекцията – тв филм /5 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на “Панкастик” и “Михаил Врублевски Трио” Джаз фестивал “Банско 2016” 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Колекцията – тв филм /5 епизод/п/ 02:45 Дивия Франк в Африка – документална поредица/п/ 03:40 Дойче Веле: Шифт /п/ 03:55 Светът е 7 /п/ 04:25 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 41 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.26 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.39 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 722 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 38 21:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.10 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп.23 01:00 “Черни платна” – сериал, с. 3, еп.10 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 601

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.4 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 08:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.17 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп. 1 11:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.13 12:00 “Ренегат” – с.4, еп.9 13:00 “Емпайър Стейт” – драма (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, актьори Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.21 16:00 “Праведен” – сериал, с.6, еп.7 17:00 “Ренегат” – с.4, еп. 10 18:00 “Стрелата” – еп. 4, еп.14 19:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп. 2 20:00 Премиера: “Супергърл” – сериал, с.2, еп.12 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Вулкан” – драма, екшън, трилър (САЩ, 1997), режисьор Мик Джаксън, актьори Томи Лий Джоунс, Кийт Дейвид, Габи Хофман, Дон Чийдъл, Ан Хечи и др. 00:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.7 01:00 “Култ” – сериал, еп.2 02:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.17 03:15 “Синовете на анархията” – сериал, с.6, еп. 7 04:15 “Стрелата” – еп.4, еп.14

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче “ /п./- сериал 06:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Приятели” – сериал, с.2 09:00 “Комиците” – комедийно шоу 10:00 “Мис Слънчице” – комедия (САЩ, 2006), режисьори Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.8 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 6 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.5 23:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.6 00:00 “Мис Слънчице” – комедия (САЩ, 2006), режисьори Джонатан Дейтън, Валери Фарис, актьори Алън Аркин, Абигейл Бреслин, Пол Дейно, Стив Карел, Грег Киниър, Тони Колет и др. 02:00 “Кое е това момиче” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Приятели” /п./ – сериал 04:00 “Стажанти “ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
06:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Аз обичам България”- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм

Nova Sport
10:00 Футбол: Първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Сент Етиен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Рен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Висша лига 2017, Абърдийн, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Марсилия – Ница, мач от френската Лига 1, директно 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 35-и епизод, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 “О!здравей” предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Kanal 3
05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 “На гости на Ники Сотиров”/п/ 23:30 “Денят на живо” /п/ 00:30 “Спорт в обектива” /п/ 01:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *