Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ 14 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3896 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Европейска купа по сноуборд: Пампорово 2017: Слоупстайл – пряко предаване 14:00 Световно първенство по сноуборд: Паралелен гигантски слалом /мъже/ – пряко предаване от Сиера Невада /Испания/ 15:15 Чиста кръв – тв филм /88 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /4 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /13 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /14 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /4 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /88 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /14 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3896 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 2 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.9, еп.3 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 443-444 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 684 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 2, еп. 94 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 2 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.10 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 559 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:15 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.4 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.18 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.8 10:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.3 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.16 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.7 13:00 „Библиотекарят: В търсене на копието“ – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2004), режисьор Питър Уинтър, актьори Кайл Маклоклън, Ноа Уайли, Кели Ху, Олимпия Дукакис и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.5 16:00 „Експериментът“ – сериал,с.5, еп.4 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.8 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.17 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.9 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.19 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Лестър – Севиля (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Ювентус – Порто (футбол от Шампионска лига) 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.9 03:00 “ Експериментът“ /п./- сериал, с.5, еп.4 04:00 „Стрелата“ – еп.2, еп.17

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Бавачката“ – комедия, САЩ, 2011, режисьор Дейвид Гордън Грийн, актьори Метод Мен, Джона Хил, Ари Грейнър, Сам Рокуел, Ерин Даниелс, Джесика Хеч, Дрима Уолкър, Брус Олтман, Алекс Улф и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Бавачката“ – комедия, САЩ, 2011, режисьор Дейвид Гордън Грийн, актьори Метод Мен, Джона Хил, Ари Грейнър, Сам Рокуел, Ерин Даниелс, Джесика Хеч, Дрима Уолкър, Брус Олтман, Алекс Улф и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Мотив“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:00 Футбол: Ница – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 15:00 Футбол: Престън Норт Енд – Рединг, мач от Чемпиъншип, повторение 17:00 Футбол: Брайтън & Хоув Албиън – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 19:00 Футбол: Монпелие – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 28-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Лориен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Беновска пита“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 „Имате думата“ /п/ 00:00 „Денят на живо“/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 „Спорт в обектива“/п/ 02:45 Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Избрано: „КултурНо“ 15:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 16:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, премиера 22:00 Избрано: „КултурНо“ 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *