Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 14 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Алекснадра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3956 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Телепазарен прозорец 12:45 Милион и две усмивки /п/ 13:45 Референдум /п/ 14:50 Телепазарен прозорец 15:05 Едно голямо семейство 2 тв филм /2 епизод/ 16:00 По света и у нас – нформационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Хотел „Музика“ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 4 – тв филм /2 епизод/ 22:30 В кадър – добавена реалност 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /33 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /7 епизод/п/ 02:30 Едно голямо семейство 2 – тв филм /2 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /33 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3956 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп. 7 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 47 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 61 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 743 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3 ,еп. 61 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с. 1, еп. 8 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с. 3, еп. 9 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп. 10 02:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 624

bTV Action
05:00 „Златното момче“ – сериал, еп. 8 06:00 „Чудовища срещу извънземни“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп. 12 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп. 16 10:00 „Час пик“ – сериал, еп. 11 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп. 13 12:00 „Ренегат“ – сериал, с. 5, еп. 10 13:00 „Хитман“ – екшън, трилър (САЩ, Франция, България, 2007), режисьор – Ксавиер Генс, актьори – Тимоти Олифант, Дъгри Скот, Олга Куриленко, Робърт Непър, Улрих Томсън, Хенри Лан Кусик, Майкъл Офей, Кристиан Ериксон, Ерик Ебоней, Джо Шеридан, Джеймс Фолкнър, Иван Юруков, Владимир Колев, Максим Генчев, Стефка Янорова и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с. 2, еп. 2 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 5, еп. 17 17:00 „Ренегат“ – сериал, с. 5, еп. 11 18:00 Студио All Stars 20:00 Футбол: United Stars – All Stars (благотворителен мач, организиран от фондация „Димитър Бербатов) 22:00 Студио All Stars 22:30 „Без име“ – драма, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Жауме Колет-Сера, актьори – Лиъм Нийсън, Даян Крюгер, Ейдън Куин, Дженюъри Джоунс, Франк Лангела, Карл Маркович, Мидо Хамада,Бруно Ганц и др. 00:30 „Експериментът“ – сериал, с. 5, еп. 5,6 02:30 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 5, еп. 4 04:00 „Златното момче“ – сериал, еп. 9,10

bTV Comedy
05:00 „Клуб Веселие “ /п./ – сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 4 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с. 4 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Откачалки зад волана“ – комедия (САЩ, 1985), режисьор – Нийл Израел, актьори – Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с. 1 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Фитнес Тони“ – комедиен сериал 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 8 00:00 „Откачалки зад волана“ – комедия (САЩ, 1985), режисьор – Нийл Израел, актьори – Джон Мърей, Дженифър Тили, Джеймс Кийч и др. 02:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал 03:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 04:00 „Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 8 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“ – сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:15 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Билярд: Световна купа 2017, първи ден, първа сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Билярд: Световна купа 2017, първи ден, втора сесия, повторение 14:00 Футбол: Дарби Каунти – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лион – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Астън Вила – Уулвърхямптън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Нант – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 07:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 08:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 09:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу-бизнес (п) 10:00 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 „Код 11:13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Аз уча английски“ с Николая 14:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоубизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *