Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 16 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3898 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Радостта от музиката – концерт на Софийската филхармония 13:55 В кадър Вяра за Иван, Хасан и другите /п/ 14:25 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /90 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:15 Спорт ТОТО 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:10 Втори дубъл – тв новела /копродукция, 2011 г./, режисьор Надежда Косева, в ролите Светла Цоцоркова, Стефан Щерев и др. 21:40 Студио Футбол – коментарно предаване 22:05 Футбол: Среща-реванш от турнира на Лига Европа – пряко предаване 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /6 епизод/п/ 02:40 История.bg Паисий – История славянобългарска/п/ 04:00 Чиста кръв – тв филм /90 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3898 епизод/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 4 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с. 9, еп. 6, 7 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 686 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 2, еп. 96 21:00 „Бригада Нов дом“ – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 4 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.12 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 561 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.6 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.20 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.10 10:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.5 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.18 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.9 13:00 „Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда“ – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.7 16:00 „Експериментът“ – сериал,с.5, еп.6 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.10 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.19 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.11 19:45 Студио „Лига Европа“ 20:00 Футбол: Лига Европа 22:00 Футбол: Лига Европа 00:00 Студио „Лига Европа“ 00:30 Лига Европа: Репортажи от срещите през деня 01:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.20 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.11 03:00 “ Експериментът“ /п./- сериал, с. 5, еп. 6 04:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп. 19

bTV COMEDY
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 09:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 10:00 „Насмешливо“ – драма, комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Роб Райнър, актьори Мадлин Каръл, Калън МакОлиф, Ребека де Морни, Антъни Едуардс, Джон Махоуни, Пенелъпи Ан Милър, Ейдън Куин, Кевин Уайзман, Морган Лили и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците“ – комедийно шоу 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Насмешливо“ – драма, комедия, романтичен (САЩ, 2010), режисьор Роб Райнър, актьори Мадлин Каръл, Калън МакОлиф, Ребека де Морни, Антъни Едуардс, Джон Махоуни, Пенелъпи Ан Милър, Ейдън Куин, Кевин Уайзман, Морган Лили и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Дом за всеки“ (премиера) – предаване на NOVA 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“ – забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Мотив“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Законите на съдбата“ – сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 13:30 Футбол: Марсилия – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 15:30 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 17:30 Футбол: Сент Етиен – Метц, мач от френската Лига 1, повторение 19:30 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2016-17), 29-и епизод, повторение 20:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:00 Дартс: Висша Лига 2017, директно 00:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 „Имате думата“/п/ 00:00 „Денят на живо“/п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 „Спорт в обектива“/п/ 02:45 Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Документален филм на Би Ай Ти 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *