Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 17 МАРТ

БНТ1
05:10 Още от деня – информационно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Планински хроники – документална поредица 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Отвъд чертата – тв филм /България, 2003 г./, режисьор Илия Добрев, в ролите Иван Ласкин, Йоана Буковска, Асен Блатечки, Мария Статулова и др. 13:25 Обзор „Лига Европа“ – обзорно спортно предаване 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Европейска купа по ски свободен стил Пампорово 2017 – пряко предаване 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:35 Ликвидация 14-сериен – тв филм /Русия, 2007 г./, 1 епизод, режисьор Сергей Урсуляк, в ролите Владимир Машков, Михаил Пореченков, Владимир Меншов и др.(12) 17:25 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Сойър 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /14, последен епизод/п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Концерт на Милен Киров – джаз трио празници на изкуствата „Аполония 2016“ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /12 епизод/п/ 02:35 Зелената линейка /п/ 03:50 Светът е 7 /п/ 04:20 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 5 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.9, еп.8,9 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 687 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 97 21:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.2 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 5 00:50 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.13 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“
/п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 562 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.7 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Дивачета“ – научно-популярен филм 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.11 10:00 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.6 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.19 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.10 13:00 Жребий за четвъртфиналите в УЕФА Шампионска лига 13:15 „Dragonball: Еволюция“ – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2009), режисьор – Джеймс Уонг, актьори – Джъстин Чатуин, Чоу Юн-Фат, Ейми Росъм, Джеймс Марстърс и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.8 16:00 „Експериментът“ – сериал,с.5, еп.7 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.11 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.20 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.12 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Атентатори“ – екшън,криминален,трилър (САЩ, Франция, 1993), режисьор – Ричард Донър, актьори – Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др. 00:30 „Мъртва точка“ – сериал, еп.21 01:30 „Кости“ – сериал, с.9, еп.12 02:30 „Експериментът“ – сериал, с.5, еп.7 03:30 „Стрелата“ – еп.2,еп.20

bTV COMEDY
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Шефове гадняри“ – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Сет Гордън, актьори – Джон Франсис Дейли,Джули Боуен, Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Колин Фарел, Кевин Спейси,Доналд Съдърланд, Джейми Фокс и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Бездомното шоу на Башар“ – ток шоу с водещ Башар Рахал 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.2 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.8 00:00 „Шефове гадняри“ – комедия (САЩ, 2004), режисьор – Сет Гордън, актьори – Джон Франсис Дейли,Джули Боуен, Джейсън Бейтман, Чарли Дей, Джейсън Съдейкис, Дженифър Анистън, Колин Фарел, Кевин Спейси,Доналд Съдърланд, Джейми Фокс и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Аз обичам България“- предаване на NOVA, нов сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Мотив“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Нова Спорт
10:00 Футбол: Монако – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Монпелие – Нант, френската мач от Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Лориен – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Ница – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Класика от Висшата Лига – Уест Бромич Албиън – Арсенал (2005-06), повторение 21:45 Футбол: Бристъл Сити – Хъдърсфийл Таун, мач от Чемпиъншип, директно 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“/п/ 23:30 Парламентарни избори 2017 00:00 „Имате думата“/п/ 01:00 „Денят на живо“/п/ 02:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 03:00 „Спорт в обектива“/п/ 03:45 – 07:00 – Повторения

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 15:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 16:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *