Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 18 МАРТ

БНТ1
05:30 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:25 Световна купа по сноуборд: Паралелен слалом /мъже/ пряко предаване от Винтерберг /Германия/ 14:00 Бразди Предаване за земеделие 14:30 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 15:35 Малки истории – предаване на социална тематика сводещ Ирен Леви 16:35 Семеен бизнес – тв филм /2 епизод/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 През коридорите на времето – документална поредица 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 22:00 Последен танц – игрален филм /САЩ, 2004 г./, режисьор Лиса Ниеми, в ролите Патрик Суейзи, Лиса Ниеми, Джордж Де Ла Пеня и др. 23:40 По света и у нас – информационна емисия 23:50 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 00:00 Връчване наградите на „София Филм Фест“ 00:30 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /13 епизод /п/ 01:15 Ликвидация – тв филм /1 епизод/п/(12) 02:05 Планински хроники документална поредица/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.3 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 18 13:00 „Феята на зъбките 2“ – комедия, семеен (САЩ, 2012), режисьор – Алекс Зам, актьори – Лари Кейбъл Гай, Дейвид Маккей, Ерин Бот, Брейди Рейтър, Джон Комън, Боб Липка и др. 15:00 „Връзки“ – сериал, с.2, еп.10 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Джон Уик“ – екшън, трилър (САЩ, 2014), режисьори Дейвид Лейтч, Чад Стахелски, актьори Киану Рийвс, Майкъл Никвист, Алфи Алън, Уилям Дефо, Дийн Уинтърс, Бриджит Мойнахан, Бриджит Реган, Ейдриан Палики и др. 22:00 „Кампанията“ – комедия (САЩ, 2012), режисьор Джей Роуч, актьори Уил Фарел, Зак Галифанакис,Дилън Макдърмът, Брайън Кокс, Джейсън Съдейкис, Джон Литгоу, Сара Бейкър, Дан Айкройд и др. 00:00 „Любов в багажа“ – комедия (САЩ, 2013), режисьор Дейвид Е. Талберт, актьори Пола Патън, Дерек Люк, Тай Дигс, Борис Коджоу, Трей Сонгс, Джил Скот, Адам Броуди, Дженифър Луис, Джимон Хонсу, Лорън Лондон, Тия Мори, Кристина Милиан и др. 01:40 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 11 02:30 „Мармалад“ /п./ – токшоу 03:50 „Домашен арест“ /п./ – сериал 04:30 „Карбовски: Втори план“ /п./- документална поредица с водещ Мартин Карбовски

bTV Action
05:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.8 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.14-16 11:00 „Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон“ – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др. 13:00 „Емпайър Стейт“ – драма (САЩ, 2013), режисьор Дито Монтиел, актьори Лиъм Хемсуърт, Дуейн Джонсън – Скалата, Ема Робъртс, Ники Рийд, Крис Диамантопулос, Роджър Гуенивир Смит и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.19,20 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Супер коли“ – автомобилно предаване 19:00 „Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда“ – екшън,комедия, приключенски (САЩ, 2008), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Смотаняци“ – комедия (САЩ, 1991), режисьор Джим Ейбръхамс, актьори Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 23:45 „Атентатори“ – екшън,криминален,трилър (САЩ, Франция, 1993), режисьор Ричард Донър, актьори – Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др. 02:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.14,15 04:15 „Библиотекарят 2: Завръщане в рудниците на цар Соломон“ – приключенски, екшън, фентъзи (САЩ, 2006), режисьор Джонатан Фрейкс, актьори Боб Нюарт, Ноа Уайли, Олимпия Дукакис, Гейбриъл Ануор и др.

bTV COMEDY
05:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 06:00 „Онези от партера“ – сериал 07:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.5 10:00 „Тройка дебили“ – комедия (САЩ, 2012), режисьори Боби Фарели, Питър Фарели, актьори – сценарист Майк Кърон, Боби Фарели, Питър Фарели в ролите София Вергара, Шон Хейс, Джейн Линч, Лари Дейвид, Грек Биерко, Крис Диамантолопулус, Дженифър Хъдзън, Уил Сасо, Стивън Колинс и др. 12:00 „Новите съседи “ /п/ – комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п/ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.1 19:30 „Майк и Моли“ /п/ – сериал 20:30 „Дънстън сам в хотела“ – комедия (САЩ, 1996), режисьори Джон Хопкинс и Брус Грейъм, актьори Джейсън Алекзандър, Фей Дънауей, Рупърт Еверет, Ерик Лойд и др. 22:30 Премиера: „Онези от партера“ – сериал, с.2, еп. 3, 4 23:30 „Моето семейство“ /п/- комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ /п/ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п/ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 13:00 „Синята лагуна: Пробуждане“ – с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др. 14:45 „Хвани и пусни“- с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. 17:00 „Шеф под прикритие“ – риалити 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „S.W.A.T.- Специален отряд“ – с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. 22:30 „Атила – вожд на хуните“- с уч. на Джерард Бътлър, Пауърс Бут, Тим Къри, Томи Фланаган, Сиан Филипс, Айла Фишър и др., първа част 00:20 „Хвани и пусни“- с уч. на Дженифър Гарнър, Тимъти Олифант, Кевин Смит, Джулиет Луис, Фиона Шау и др. /п/ 02:20 „S.W.A.T.- Специален отряд “ – с уч. на Самюел Джаксън, Колин Фарел, Мишел Родригес, Ел Ел Кул Джей, Джеръми Ренър, Оливър Мартинес и др. /п/

Нова Спорт
10:00 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 13:30 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Иберостар Тенерифе, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:00 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, директно 17:00 Класика от Висшата Лига – Нотингам Форест – Манчестър Юнайтед (1998-99), повторение 17:30 Класика от Висшата Лига – Манчестър Сити – Ливърпул (2008-09), повторение 18:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Класика от Висшата Лига – Уест Бромич Албиън – Арсенал (2005-06), повторение 20:45 Футбол: Лийдс Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, запис 22:35 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:05 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:20 Еротичен телепазар 02:20 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“ /п/ 08:00 „Часът на кмета“/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 „Без монтаж“/п/ 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Парламентарни избори 2017 20:30 Патарински LIVE 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 Интервю с Наделина Анева /п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Спорт в обектива /п/ 00:15-07:00 – Повторения

BIT
05:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 „Съветите на Лазар“ безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 „Аз уча английски“ с Николая 14:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Имигрантката“, драма, САЩ, 2012, режисьор Джеймс Грей, в ролите Марион Котияр, Джереми Ренър, Хоакин Феникс, Дагмара Доминчик, Анджела Сарафян, ДиДи Лъкс, Антони Короун 22:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 „Американски истории“ 00:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 04:00 „Имигрантката“, драма, САЩ, 2012, режисьор Джеймс Грей, в ролите Марион Котияр, Джереми Ренър, Хоакин Феникс, Дагмара Доминчик, Анджела Сарафян, ДиДи Лъкс, Антони Короун

Коментар с Facebook

Home-p2-728×90
Home-p2-728×90

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *