Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 19 МАРТ

БНТ1
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас- информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ1 – национален конкурс „Път към славата“ – галаконцерт 14:25 Епоха – документален филм /България, 2016 г./, режисьор Мая Вапцарова 15:05 Книга за джунглата – детски игрален филм /САЩ, 1994 г./, режисьор Стивън Сомърс, в ролите Джейсън Скот Лий, Кари Елуис, Сам Нийл и др. 16:55 Непозната земя 17:25 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт ТОТО 19:05 Срещи с извънземни – 4-серийна документална поредица /САЩ, 2004 г./, 1 епизод 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Красив ум – игрален филм /САЩ, 2001 г./, режисьор Рон Хауърд, в ролите Ръсел Кроу, Ед Харис, Джъд Хирш, Дженифър Конъли и др. 23:15 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:40 Нощни птици Вечерно – токшоу с водещ Искра Ангелова 00:40 Посолството – тв филм /11, последен епизод/п/ 01:50 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /14, последен епизод/п/ 02:40 Срещи с извънземни – документална поредица /1 епизод/п/ 03:40 Семеен бизнес – тв филм /2 епизод/п/ 04:05 През коридорите на времето – документална поредица/п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Дневниците на Кари“ – сериал, с.1, еп.4 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.1, еп. 19 13:00 Премиера: „Започни отново“ – драма, романтичен, музикален (САЩ, 2013), режисьор – Джон Карни, актьори – Кийра Найтли, Джеймс Корден, Марк Ръфало, Хейли Стейнфилд, Адам Левин, Катрин Кийнър… 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.1 17:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 „120 минути“ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Гласът на България“ – музикално риалити шоу 21:30 „Папараци“ – телевизионен таблоид 22:30 „Кутията“ – трилър, ужаси (САЩ, 2009), режисьор – Ричард Кели, актьори – Джеймс Марсдън, Джон Магаро, Камерън Диас, Франк Лангела, Джеймс Ребхорн, Джилиан Джейкъбс и др. 00:30 „Като на кино“ – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:20 „Докосване“ – сериал, с.2, еп. 12 02:10 „120 минути“ /п./ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 03:40 „Папараци“ /п./ – телевизионен таблоид 04:40 „Търси се…“ /п./- токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп. 17,18 10:00 „Супер коли“ – автомобилно предаване 10:30 „Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда“ – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2008), режисьор – Джонатан Фрейкс, актьори – Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др. 12:30 „Атентатори“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 1993), режисьор – Ричард Донър, актьори – Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др. 15:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп. 21,22 17:00 „Дивата муха“ – предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Супер коли“ – автомобилно предаване 19:00 „Смотаняци“ – комедия (САЩ, 1991), режисьор – Джим Ейбръхамс, актьори – Чарли Шийн, Кари Елуис, Валерия Голино и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Смотаняци 2“ – комедия (САЩ, 1993), режисьор – Джим Ейбрахамс, актьори – Чарли Шийн, Лойд Бриджис, Валериа Голино, Ричард Крина, Бренда Бек, Мигел Ферер, Роуан Аткинсън, Джери Халива и др. 23:45 „Възхода на мъртвите: Наблюдателна кула“ – екшън,трилър,ужаси (САЩ, 2015), режисьор – Зак Липовски, актьори – Джеси Меткалф, Мегън Ори, Денис Хейсбърт, Вирджиния Мадсън, Роб Ригъл, Джулия Андерсън и др. 02:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.17,18 04:15 „Библиотекарят 3: Проклятието на бокала на Юда“ – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2008), режисьор – Джонатан Фрейкс, актьори – Брус Дейвисън, Боб Нюарт, Ноа Уайли, Джейн Къртин и др.

bTV COMEDY
05:00 „Онези от партера“ – сериал 06:00 „Онези от партера“ – сериал 07:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.4 09:00 „Майк и Моли“- сериал, с.5 10:00 „Дънстън сам в хотела“ – комедия (САЩ, 1996), режисьори – Джон Хопкинс и Брус Грейъм, актьори – Джейсън Алекзандър, Фей Дънауей, Рупърт Еверет, Ерик Лойд и др. 12:00 „Новите съседи“ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Домашен арест“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.2 19:30 „Майк и Моли“
/п./- сериал 20:30 „Тройка дебили“ – комедия (САЩ, 2012), режисьори – Боби Фарели, Питър Фарели, сценаристи – Майк Кърон, Боби Фарели, Питър Фарели, в ролите София Вергара, Шон Хейс, Джейн Линч, Лари Дейвид, Грек Биерко, Крис Диамантолопулус, Дженифър Хъдзън, Уил Сасо, Стивън Колинс и др. 22:30 Премиера: „Онези от партера“ – сериал, с.2, еп.5,6 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Майк и Моли“ /п./ – сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:00 „Синята лагуна: Пробуждане“ – с уч. на Денис Ричардс, Брендън Туейтс, Индиана Евънс, Патрик Есприт, Джейкъб Артист и др., /п/ 06:30 „Иконостас“ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Треньор по свалки“ – с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън, Джина Холдън и др. 14:15 „Целувка край езерото“ – с уч. на Мия Киршнер, Бари Уотсън, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др. 16:00 „Етажна собственост“ – комедиен сериал, 3 сезон 17:00 „Комбина“- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 „Невероятният Спайдърмен“ (премиера) – с уч. на Андрю Гарфийлд, Ема Стоун, Рис Айфънс, Денис Лиъри, Мартин Шийн, Сали Фийлд и др. 22:45 „Под прицел“ – с уч. на Клинт Истууд, Джон Малкович, Рене Русо, Дилан МакДермът, Гари Коул, Джон Махони и др. 01:20 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:50 „Целувка край езерото“ – с уч. на Мия Киршнер, Бари Уотсън, Мати Финокио, Виктория Байдуел и др.
/п/ 04:00 „Треньор по свалки“ – с уч. на Ерик Мабиус, Брук Д’Орси, Кати Наджими, Джоди Томпсън

Нова Спорт
10:00 Футбол: Нант – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Барселона, мач от испанската баскетболна лига, повторение 13:30 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Класика от Висшата Лига – Нотингам Форест – Манчестър Юнайтед (1998-99), повторение 16:00 Футбол: Каен – Монако, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Дижон – Монако, мач от френската Лига 1, директно 20:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод 20:45 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия Баскет, мач от испанската баскетболна лига, запис 22:15 Футбол: Нотингам Форест – Дарби Каунти мач от френската Лига 1, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

КАНАЛ 3
07:00 „Офанзива“ с Любомир Огнянов/п/ 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кунята на Звездев“/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 „Всеки следобед с Криси“, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:00 Уикенд с Роси“ /п/ 13:00 „На гости на Ники Сотиров“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 „Коктейл“/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Календар, хороскоп 16:25 Телемаркет 16:30 „Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 „Беновска пита“ 19:00 НОВИНИ 19:30 „Патарински Live“ 20:00 Парламентарни избори 2017 20:30 „Без монтаж“
/п/ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:15 „Без монтаж“ 22:30 „Беновска пита“/п/

BIT
06:00 „Американски истории“ 06:30 „Майсторски клас“ – токшоу на BIT (п) 07:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 „Аз уча английски“ с Николая 14:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 „Имигрантката“, драма, САЩ, 2012, режисьор Джеймс Грей, в ролите Марион Котияр, Джереми Ренър, Хоакин Феникс, Дагмара Доминчик, Анджела Сарафян, ДиДи Лъкс, Антони Короун 00:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 00:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Американски истории“ 03:30 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Коментар с Facebook

Home-p2-728×90
Home-p2-728×90

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *