Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 19 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 08:30 Новият Парламент – специално студио с водещ Милена Цветанска 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Милион и две усмивки /п/ 13:55 Малки истории /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /4 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Музика на сърцето – тв филм /10 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017/Румъния/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 20:55 Шерлок 3 – сериен игрален филм /1 епизод/ 22:30 В кадър: Чудо 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Черна гора/ 23:35 В сянката на властта 3 – тв филм /5 епизод/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 00:35 Малки истории /п/ 01:35 Дойче веле: Шифт /п/ 01:50 Музика на сърцето – тв филм /10 епизод/п/ 02:40 Фалшива принцеса – тв филм /4 епизод/п/ 03:35 В сянката на властта 3 – тв филм /5 епизод/п/ 04:25 Дързост и красота – тв филм
/3916 епизод/п/ 04:45 Още от деня коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 26 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.11 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.24 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 707 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 21 21:00 „Смени жената“ – семейно риалити 22:00 „Комиците и приятели“ – комедийно шоу 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Кости“ – сериал, с. 8, еп. 6 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.13 01:30 „Аламинут: Добре дошли в България“ 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 584

bTV Action
05:15 „Стрелата“ – еп. 3, еп.19 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп.20 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.8 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.19 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 14 13:00 „Нинджа 2: Пътят на отмъщението“ – екшън, криминален,трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор – Исак Флорентин, актьори – Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.2, еп.4 16:00 „Праведен“ – сериал, с.5, еп.3 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 15 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.20 19:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.11 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.19 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Футбол от Шампионска лига 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Футбол от Шампионска лига 02:00 „Кости“ – сериал, с.10, еп.11 03:00 „Ирис“ – сериал, еп.20 04:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.3

bTV Comedy
05:00 „Модерно семейство“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.5 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.3 09:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 10:00 „Просто Лесли Райт“ – романтична комедия (САЩ, 2010), режисьор – Сана Хамри, актьори – Майкъл Ландис, Пола Патън, Пам Гриър, Куин Латифа, Комон, Медкхад Брукс, Фелисия Рашат и др. 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Стажанти“ – сериал 14:30 „Кухня“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 18:00 „Стажанти“ – сериал, с.2 19:00 Премиера: „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.6 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.21 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 5 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.3 00:00 „Просто Лесли Райт“ – романтична комедия (САЩ, 2010), режисьор – Сана Хамри, актьори – Майкъл Ландис, Пола Патън, Пам Гриър, Куин Латифа, Комон, Медкхад Брукс, Фелисия Рашат и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Да отгледаш Хоуп “ /п./ – сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“(премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Ние, нашите и вашите“ (премиера) – сериал 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Монако – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата -„Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Бастия – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Висша лига 2017, Ливърпул, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Фулъм – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Норич Сити – Уест Бромич Албиън (2004-05), повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)
Kanal 3
06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“/п/ 10:00 „Парламентът на живо“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Парламентът на живо“ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Парламентът на живо“ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *