Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 2 АПРИЛ

БНТ
05:20 Бразди /п/ 05:50 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ1 Любомир Дамянов в “Полет” 14:00 Непозната земя 14:30 Световно първенство по фигурно пързаляне: Галаконцерт пряко предаване от Хелзинки /Финландия/ 16:35 Баскетбол: Мач на звездите – пряко предаване от Двореца на спорта във Варна 18:30 Спорт тото 19:05 Срещи с извънземни – 4-серийна документална поредица /САЩ, 2004 г./, 1 епизод 19:50 Лека нощ, деца! Случки с бърколини 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Потъването на Созопол – игрален филм /България, 2014 г./, режисьор Костадин Бонев, в ролите Деян Донков, Снежина Петрова, Светлана Янчева, Стефан Вълдобрев и др. 22:30 По света и у нас – информационна емисия 22:45 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:45 Шерлок сериен – игрален филм /3 епизод/п/ 01:20 Прокълнатите крале – тв филм /4 епизод/п/ (12) 02:15 Срещи с извънземни – документална поредица/п/ 03:00 Планински хроники – документална поредица/п/ 03:40 Плюс това /п/ 04:40 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:10 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 06:00 ”Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 ”Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.8 08:00 ”Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 ”Търси се…”- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 ”Домашен арест” – сериал, с.1, еп. 22 13:00 ”Улични танци: Да разтърсим света” – драма, музикален (Канада, 2011), режисьор Робърт Адитай, актьори Тайрон Браун, Мишел Морган, Ники Грант, Час Армитаж, Кристи Флорес, Шен Полард и др. 15:00 ”Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.5 16:10 ”Космос” – документална поредица 17:00 ”120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 ”120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 ”Гласът на България” – музикално риалити шоу 21:30 ”Папараци” – телевизионен таблоид 22:30 ”Тарикатите Блум” – комедия, приключенски, романтика (САЩ, 2008), режисьор – Райън Джонсън, актьори – Ноа Сеган, Ейдриън Броуди, Марк Ръфало, Рейчъл Уайз, Ринко Кикучи, Роби Колтрейн, Максимилиан Шел и др. 00:30 ”Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:20 ”Малки сладки лъжкини” – сериал, с.5, еп. 25 02:20 ”120 минути” /п/ – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 03:50 ”Карбовски: Втори план” /п/ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 04:40 ”Търси се…” /п./- токшоу с водещи Меги и Нели

bTV Action
06:00 ”Аватар: Повелителят на четирите стихии” – анимация 08:00 ”Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.6-8 10:45 ”Проект “Психокинеза” – екшън, трилър (САЩ, 2016), режисьор Крисчън Сесма, актьори Люк Гос, Сара Бут, Моник Парънт, Джон Мак и др. 12:45 ”Последният ловец на вещици” – екшън, приключенски, фентъзи (САЩ, 2015), режисьор Брек Айзнър, актьори Вин Дизел, Роуз Лесли, Илайджа Уд, Майкъл Кейн, Армани Джаксън, Олафур Дарри Олафссон и др. 15:00 ”Готъм” – сериал, с.2, еп.7,8 17:00 ”Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 ”Пета предавка” – автомобилно предаване 18:30 ”Зората на планетата на маймуните” – драма, екшън, фантастика (САЩ, 2014), режисьор Мат Рийвс, актьори Анди Съркис, Джейсън Кларк, Гари Олдман, Кери Ръсел, Кирк Асеведо, Тоби Кебел, Коди Смит-Макфи,  Джуди Гриър, Тери Нотари и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 ”Опасна жертва” – трилър, Германия, Канада (САЩ, 2008), режисьор Сюзан Монтфорд, актьори  Ким Бейсингър, Лукас Хаас, Крейг Шефър, Луис Чавес, Джейми Стар, Ленърд Ву и др. 23:45 ”Погрешен завой 4″ – ужаси, трилър, САЩ, Германия, 2011 г., режисьор Деклан О’Брайън, актьори Дженифър Пудавик, Теника Дейвис, Тера Внеса, Дийн Армстронг, Шон Скене, Скот Джонсън и др. 01:30 ”Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.7, еп.6-8 04:30 ”Опасна жертва” – трилър, Германия, Канада (САЩ, 2008), режисьор Сюзан Монтфорд, актьори  Ким Бейсингър, Лукас Хаас, Крейг Шефър, Луис Чавес, Джейми Стар, Ленърд Ву и др.

bTV Comedy
05:00 ”Слънчева Филаделфия” /п/- сериал 06:00 ”Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 ”Пенсионер на 35″ – сериал 08:00 ”Загадките на Лора” – сериал, с.2 09:00 ”Майк и Моли”- сериал, с.5 10:00 ”Умирай трудно” – екшън (САЩ, 1988), режисьор Джон Мактирнън, актьори Брус Уилис, Бони Беделя, Реджинал Велджонсън, Пол Глийсън, Деворо Уайт, Уилям Атертън, Алън Рикман, Александър Годунов и др. 12:00 ”Новите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 ”Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 ”Домашен арест” /п./ – сериал 18:30 ”Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.4 19:30 ”Майк и Моли” /п/- сериал 20:30 ”Какво искат момичетата” – драма,комедия,романтичен (САЩ, 1996), режисьор Дони Гордън, актьори Колин Фърт, Кели Престън, Саманта Байнс, Анна Чансълър и др. 22:30 ”Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 ”Моето семейство” /п/- комедиен сериал 02:00 ”Пенсионер на 35″ /п./ – комедиен сериал 03:00 ”Загадките на Лора” /п/ – сериал 04:00 ”Майк и Моли” /п/ – сериал

Nova TV
05:00 ”Професия блондинка 3″ – с уч. на Майли Росо, Беки Росо, Кристофър Казънс, Британи Къран и др., /п/ 06:30 ”Иконостас” 07:00 ”Медици” – сериен филм 08:00 ”Събуди се…” – предаване 11:00 ”Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 ”Бавачка по призвание” – с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др. 14:15 “На среща с любовта” (премиера) – с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др. 16:00 ”Етажна собственост” – комедиен сериал, 2 сезон 17:00 ”Комбина”- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 ”Белият дом: Под заплаха” (премиера) – с уч. на Чанинг Тейтъм, Джейми Фокс, Маги Гиленхал, Ричард Кларкин, Джейсън Кларк, Ричард Дженкинс и др. 22:40 ”Трите Хикса 2: Следващо ниво” – с уч. на Айс Кюб, Самюел Джаксън, Уилям Дефо, Скот Спийдман 00:40 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:10 ”На среща с любовта” – с уч. на Шенае Гримс, Андрю Уокър, Бейли Мадисън и др./п/ 04:00 ”Бавачка по призвание” – с уч. на Джеси Шрам, Арън Хил, Елизабет Рьом, Тамара Тейлър, Али Милс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Баскония, мач от испанската баскетболна лига, повторение 11:30 Футбол: Рединг – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 13:30 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, директно 15:30 Класика от Висшата Лига – Лийдс Юнайтед – Манчестър Юнайтед (2001-02), повторение 16:00 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Монпелие – Тулуза, мач от френската Лига 1, директно 20:00 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 30-и епизод 20:45 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, запис 22:15 Футбол: Дарби Каунти – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 ”Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:00 ”Американски истории”, (п) 06:30 ”Майсторски клас” – токшоу на BIT, (п) 07:30 ”Съветите на Лазар” – безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 ”О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 ”Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 Телепазарен прозорец 11:15 ”Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:45 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:15 Документален филм 13:30 ”Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 ”Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:15 ”О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:15 Телепазарен прозорец 18:30 ”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 ”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: “Подобието човек”, драма, Франция, Ю.Африка, Великобритания, 2005; режисьор Режи Варние; в ролите Флора Монтгомъри, Джоузеф Файнс, Кристин Скот Томас, Хю Боневил, Йън Глен и др. 00:00 ”Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 00:30 ”Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 ”Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 ”Американски истории”, (п) 03:30 ”Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п)

Kanal 3
07:00 ”Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 ”Пулс” с Гергана Добрева 09:30 ”Кунята на Звездев”/п/ 10:30 ”Всеки следобед с Криси”, избрано 11:30 Топ Шоп 11:45 ”Без монтаж” 12:00 ”Кухнята на Звездев”/п/ 13:00 Време, календар, хороскоп 13:15 Телемаркет 13:30 ”Патарински Live” /п/ 14:00 НОВИНИ 14:15 ”Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 ”Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Календар, хороскоп 16:25 Телемаркет 16:30 ”Интервю с Наделина Анева/п/ 17:00 ”Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 ”Патарински Live” 20:00 ”Часът на кмета” 21:00 НОВИНИ 21:15 ”Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 ”Без монтаж” 22:30 ”Беновска пита”/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *