Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 20 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3917 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Концерт на Детския хор на БНР 13:55 В кадър Чудо/п/ 14:30 Туристически маршрути 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /5 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Музика на сърцето – тв филм /11 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – публицистично предаване п Спорт тото 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:50 Спортни новини 21:05 Пустинният бегач – тв филм /България, 2009 г./, режисьор Григор Лефтеров, в ролите Владимир Пенев, Радина Кърджилова, Емануела Шкодрева, Кирил Кавадарков и др.(12) 21:40 Студио Футбол 22:05 Футбол: Среща-реванш от турнира на Лига Европа пряко предаване 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 01:55 Здравето отблизо /п/ 02:45 Музика на сърцето – тв филм /11 епизод /п/ 03:45 Дойче веле: Шифт /п/ 04:00 Фалшива принцеса – тв филм /5 епизод/п/ 04:45 Дързост и красота – тв филм /3917 епизод/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 27 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.12 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.25 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:50 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 708 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 22 21:00 “Бригада Нов дом” – социален проект с водещ Мария Силвестър 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Кости”- сериал, с. 8, еп. 7 01:00 “Не вярвай на кучката от апартамент 23” – сериал, с. 2, еп.13 01:30 “Аламинут: Добре дошли в България” 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Клиника край езерото” /п./ – сериал 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 585

bTV Action
05:15 “Стрелата” – еп. 3, еп.20 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.1 09:30 “4х4” – предаване за офроуд 10:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.9 11:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.20 12:00 “Ренегат” – с.3, еп. 15 13:00 “Из южните морета: Маршалови острови” – документален филм (Германия, 2012) 15:00 “Под наблюдение” – сериал, с.2, еп.5 16:00 “Праведен” – сериал, с.5, еп.4 17:00 “Ренегат” – с.3, еп. 16 18:00 “Стрелата” – еп. 3, еп.21 19:00 “Кости” – сериал, с.10, еп.12 20:00 Премиера: “Готъм” – сериал, с.2, еп.20 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 Футбол от Лига Европа 00:00 Лига Европа: Репортажи от срещите през деня 00:30 “Готъм” – сериал,с.2, еп.22 01:30 “Кости” – сериал, с.10, еп.12 02:30 “Ирис 2: Ново поколение” – сериал, еп.1 04:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.5, еп.4

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.5 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Да отгледаш Хоуп “ – сериал, с.3 09:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 10:00 “Луда нощ” – комедия (САЩ,2010), режисьор – Шон Леви, участват – Стив Карел, Марк Уолбърг, Тина Фей, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Уилям Фичнер, Джон Бернтал, Джеймс Франко, Рей Лиота и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Стажанти” – сериал 14:30 “Кухня” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Комиците” – комедийно шоу 18:00 “Стажанти” – сериал, с.2 19:00 Премиера: “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.6 20:00 Премиера: “Новите съседи” – комедиен сериал, с.9, еп.22 21:30 “Кухня” – комедиен сериал, с. 5 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.3 00:00 “Луда нощ” – комедия (САЩ,2010), режисьор – Шон Леви, участват – Стив Карел, Марк Уолбърг, Тина Фей, Кристен Уиг, Марк Ръфало, Уилям Фичнер, Джон Бернтал, Джеймс Франко, Рей Лиота и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Да отгледаш Хоуп” /п./ – сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:15 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма”(премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Пожарникарите от Чикаго” – сериен филм, 2 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:50 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Метц – Пари Сен Жермен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Баскетбол: Валенсия – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 32-и епизод, повторение 18:45 Футбол: Монако – Дижон, мач от френската Лига 1, повторение 20:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:00 Дартс: Висша лига 2017, Белфаст, директно 00:30 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:45 Еротичен телепазар 02:45 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Безсребърници”, документален филм на Би Ай Ти, режисьор Росен Елезов 16:00 “Орфеево изворче”, детски фолклорен конкурс 17:00 “Циркът отново е тук”, док.филм на Би Ай Ти, автор Кремена Николова 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова (п) 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата” /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо”/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Парламентът на живо” 10:00 “Парламентът на живо” 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Парламентът на живо” 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Парламентът на живо” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Парламентът на живо” 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ, централна емисия 19:00 “Патарински Live” 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 “Имате думата”/п/ 23:20 “Денят на живо”/п/ 00:20 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:10 “Спорт в обектива”/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *