Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ 20 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева, Анна Ангелова, Георги Ангелов и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3899 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Космически кораб “Догстар” 2 – анимационен филм /24 епизод/ 13:25 Лошите добри приятели – детски тв филм /10 епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /91 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /7 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 История.bg Българите и другите народи 22:05 Прокълнатите крале – 10-сериен тв филм /копродукция, 2005 г./, 1 епизод, режисьор Жозе Даян, в ролите Жана Моро, Филип Торетон, Жером Анже, Жан Балибар и др. (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 В сянката на властта – 6-сериен тв филм /Франция, 2012 г./, 1 епизод, режисьор Фредерик Телие, в ролите Натали Бай, Брюно Волкович, Филип Манян, Грегори Фитуси и др. 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от “Медисън авеню” 7 – тв филм /7 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /91 епизод/п/ 03:25 В сянката на властта – тв филм /1 епизод/п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм /3899 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 6 15:00 Премиера: “Лекар в планината” – сериал, с.9, еп.7 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.4 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 688 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3 ,еп. 1 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Менталист: Крадецът на мисли”- сериал, с. 5, еп. 6 00:50 “Малки сладки лъжкини” – сериал, с. 5, еп.14 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 “Преди обед” /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 563 04:50 “Лекар в планината” /п./- сериал

bTV Action
06:00 “Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец” – анимация 08:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.21 09:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.12 10:00 “Експериментът” – сериал, с.5, еп.7 11:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.20 12:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.11 13:00 “Атентатори” – екшън, криминален, трилър (САЩ, Франция, 1993), режисьор – Ричард Донър, актьори Силвестър Сталоун, Антонио Бандерас, Мюз Уотсън, Джулиън Мур, Брайън Хелгеланд, Андрю Лазар, Джеф Рона и др. 15:30 “Супер коли” – автомобилно предаване 16:00 “Експериментът” – сериал,с.5, еп.8 17:00 “Тежки престъпления” – сериал, с.3, еп.12 18:00 “Стрелата” – еп. 2, еп.21 19:00 “Кости” – сериал, с.9, еп.13 20:00 “Мъртва точка” – сериал, еп.22 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Погрешен завой 3” – ужаси (САЩ, Германия, 2009), режисьор Деклан О’Брайън, актьори Том Фредерик, Жанет Монтгомъри, Джил Колирин, Кристиан Контрерас и др. 23:45 “Мъртва точка” – сериал, еп.22 00:45 “Кости” – сериал, с.9, еп.13 01:45 “ Експериментът” – сериал, с.5, еп.8 02:45 “Послдните горили” – документален филм (САЩ, 2009) 03:45 “Стрелата” – еп.2,еп.21 04:45 “Супер коли” – автомобилно предаване

bTV COMEDY
05:00 “Онези от партера” – сериал 06:00 “Клуб Веселие” – сериал, с.4 07:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал 08:00 “Загадките на Лора” – сериал, с.1 09:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 10:00 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, актьори Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др. 12:00 “Приятели” – комедиен сериал 13:30 “Мутра по заместване” – сериал 14:30 “Домашен арест” – комедиен сериал 15:30 “Новите съседи” /п/ – комедиен сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 18:00 “Мутра по заместване” – сериал, с.2 19:00 “Модерно семейство” – комедиен сериал, с.4 20:00 “Новите съседи” – комедиен сериал 21:30 “Домашен арест” – комедиен сериал, с. 3 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.1 00:00 “Чужденецът” – комедия, романтичен (България, 2012), режисьор Ники Илиев, актьори – Георги Кадурин, Любомир Ковачев, Саня Борисова, Ники Илиев, Катрин Готие, Елен Колева, Валентин Гошев, Асен Блатечки, Кристоф Ламбер и др. 02:00 “Клуб Веселие” /п/ – комедиен сериал 03:00 “Загадките на Лора” /п./ – комедиен сериал 04:00 “Мутра по заместване” /п/ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера)- сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода”- забавно предаване, 5 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Мотив” – сериен филм, 3 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Прости ми” – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховентут – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Иберостар Тенерифе – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Класика от Висшата Лига – Норич Сити – Саутхямптън (1993-94), повторение 17:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Футбол: Каен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 29-и епизод, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

КАНАЛ 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 “Имате думата”/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо” /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо”/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 “Офанзива”/п/ 10:45 ТОП ШОП 11:00 НОВИНИ 11:30 Пулс/п/ 12:00 НОВИНИ 12:10 “Всеки следобед с Криси/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 “Без монтаж” 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 16:55 Телемаркет 17:00 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 НОВИНИ 20:00 “Денят на живо” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:30 Парламентарни избори 2017 23:00 “Имате думата”/п/ 00:00 “Денят на живо”/п/ 01:00 “Всеки следобед с Криси” /п/ 02:00 “Спорт в обектива”/п/ 02:45-05:30 – Повторения

BIT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 “О!здравей” – предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Кросфайър/Кръстосан огън” – кандидатите за властта в студиото на Би Ай Ти: Христо Иванов, “Да, България” 21:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 00:00 Би Ай Ти Новините (п) 00:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус (п) 01:00 “Кросфайър/Кръстосан огън” – кандидатите за властта в студиото на Би Ай Ти: Христо Иванов, “Да, България” 02:00 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *