Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 20 MAЙ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 13:55 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 14:50 Матриархат – игрален филм /България, 1977 г./, режисьор Людмил Кирков, в ролите Емилия Радева, Невена Коканова, Катя Паскалева, Катя Чукова и др./по повод юбилея на Емилия Радева/ 16:35 Семеен бизнес тв филм /7 епизод/ 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: „Мухата“ /2008 г./, режисьор Господин Неделчев „Три сестри и Андрей“ /2008 г./, режисьори: Борис Десподов и Андрей Паунов „Анна Блуме“ /2009 г./, режисьор Весела Данчева „Когато още бяхме грешници“ /2010г./, режисьор Владимир Шомов „Пътуване“/2011г./, режисьори Радостина Нейкова и Владислав Будинов 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Винету – 3-сериен игрален филм /Германия, 2016 г./, 1 част, режисьор Филип Щьолцл, в ролите Вотан Вилке Мьоринг, Ник Кселилай, Язуа Лариос, Гойко Митич, Мари Версини и др. 23:45 По света и у нас – информационна емисия 00:00 Петдесет хапчета игрален филм/САЩ, 2006 г./, режисьор Тео Аведжеринос, в ролите Кристен Бел, Майкъл Масини, Лу Тейлър Пучи, Майкъл Пеня и др.(12) 01:25 Линия на разделението: Моя земя, твоя земя – игрален филм /3, последен епизод/п/ 03:10 Колекцията тв филм /7 епизод/п/(12) 04:15 Дойче веле: Шифт 04:30 Малки истории /п/

bTV
05:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 07:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.2, еп.13,14 08:00 „Тази събота и неделя“ – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Домашен арест“ – сериал, с.2, еп.11 13:00 „Къщата на езерото“ – драма, романтичен (САЩ, 2006), режисьор Алехандро Агрести, актьори Киану Рийвс, Кристофър Плъмър, Сандра Бълок и др. 15:00 „Седем часа разлика“ – сериал, с.1, еп.18 16:00 „Мармалад“ – токшоу 18:00 „Карбовски: Втори план“ – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 „Код Лондон“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, Великобритания, България, 2016), режисьор Бабак Наджафи, актьори Джерард Бътлър, Арън Екхарт, Морган Фрийман, Шарлът Райли, Мартин Петрушев, Юлиан Костов, Патрик Кенеди, Анджела Басет и др. 22:00 „Умирай трудно 3“ – екшън, криминален (САЩ, 1995), режисьор Джон Мактиърнън, а актьори Брус Уилис, Джереми Айрънс, Самюел Л. Джаксън, Греъм Грийн, Колин Камп и др. 00:30 „Моето приключение в дивото“ – драма, биографичен (САЩ, 2014), режисьор Жан-Марк Вале, актьори Рийз Уидърспун, Лора Дърн, Томас Садоски, Кийн Макрей, Майкъл Хюсман, Клиф Де Йьнг, Ник Еверсман, Брайън Ван Холт, Кевин Ранкин, У. Ърл Браун, Габи Хофман и др. 02:30 „Мармалад“ /п./ – токшоу 04:30 Cool…T /п./ – лайфстайл предаване

bTV Action
05:15 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.10 06:00 „Легендата за Кора“ – анимация 08:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 08:30 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.11, 12 10:30 „Невъзможно бягство“ – екшън, трилър (САЩ,2013), режисьор Микаел Хафстрьом, актьори Силвестър Сталоун, Арнолд Шварценегер, Вини Джоунс, 50 Cent, Джеф Чейс, Мат Джералд, Сам Нийл, Джим Кавийзъл, Ейми Райън, Винсънт Д’Онофрио и др. 12:45 „Косвени жертви“ – екшън, криминален, трилър (САЩ, 2002), режисьор Андрю Дейвис, актьори актьори Арнолд Шварценегер, Франческа Нери, Елиас Котеас, Клиф Къртис и др. 15:00 „Супергърл“ – сериал, с.2, еп. 14,15 17:00 „Дивата муха“- предаване за екстремни спортове 17:30 „МИСИЯ МОЯТ ДОМ“ – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 „Пета предавка“ – автомобилно предаване 18:45 „Заличителят“- екшън (САЩ, 1996), режисьор Чарлз Ръсел, актьори Арнолд Шварценегер, Ванеса Уилямс, Джеймс Каан, Джеймс Кобърн, Робърт Пасторели и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 „Непобедимите 3 “ – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2014), режисьор Патрик Хюз, актьори Силвестър Сталоун, Ранди Котур, Тери Крюз, Харисън Форд, Антонио Бандерас, Келси Грамър и др. 00:15 „Приземяване: Добре дошли в Източна Европа“ – екшън, комедия (Литва, Великобритания 2014), режисьор Емилис Веливис,актьори Вини Джоунс, Скот Уилямс, Джил Дарнел, Оливър Джаксън, Антъни Стречън, Андрюс Жюраускас, Моника Вайчулите и др. 02:00 „Извън играта“ – сериал, с.6, еп.11,12 04:00 „Хищникът“ – ужаси, трилър, екшън,фантастика (САЩ, 1987), режисьор Джон Мактиърнън, актьори Арнолд Шварценегер, Карл Уедърс, Бил Дюк, Джеси Вентура, Елпида Карило, Кевин Питър Хол и др.

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 06:00 „Приятели“ – сериал, с.2 07:00 „Барът“ – сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал 09:00 „Модерно семейство“- сериал, с.4 10:00 „Някой като теб“ – комедия, романтичен (САЩ, 2001), режисьор Тони Голдуин, актьори Ашли Джъд, Грег Киниър, Хю Джакман, Мариса Томей, Елън Бъркин, Катрин Дент и др. 12:00 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 15:00 „Моето семейство“ – комедиен сериал 17:30 „Кухня“ /п./ – сериал 18:30 „Столичани в повече“ – сериал, с.11, еп.10 19:30 „Двама мъже и половина“- сериал 20:30 „Денис Белята“ – комедия, САЩ, 1993, режисьор Ник Касъл, актьори Кристофър Лойд, Уолтър Матау, Мейсън Гембъл, Лиа Томпсън и др. 22:30 „Модерно семейство“- сериал, с.4 23:30 „Моето семейство“ /п./- комедиен сериал 02:00 „Приятели“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче “ /п./ – сериал 04:00 „Модерно семейство “ /п./ – сериал

Nova TV
05:30 „Прости ми“ – сериен филм /п/ 07:00 „Медици“ – сериен филм 08:00 „Събуди се…“ – предаване 11:00 „Съдебен спор“ – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 „Къде покриха Морган?“ – с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът, Мери Стийнбъргън и др. 15:00 „Бевърли Хилс Чихуахуа 3“ – с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Седрик Ярбро, Франсис Фишър и др. 17:00 „Съдби на кръстопът“ – предаване на NOVA 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Ничия земя“ – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 „Мумията“ – с уч. на Брендън Фрейзър, Рейчъл Уайз, Арнолд Вослу, Одет Фер, Кевин О’Конър, Патриша Веласкес, Джонатан Хайд, Джон Хана и др. 22:30 „Отмъщението на Уайът Ърп“ (премиера) – с уч. на Вал Килмър, Шон Робъртс, Мат Далас, Трейси Адкинс, Мартин Снатандер и др. 00:30 „Къде покриха Морган?“ – с уч. на Хю Грант, Сара Джесика Паркър, Сам Елиът, Мери Стийнбъргън и др. /п/ 04:50 „Бевърли Хилс Чихуахуа 3“- с уч. на Маркъс Колома, Ерин Кахил, Седрик Ярбро, Франсис Фишър и др. /п/

Nova Sport
14:00 Футбол: Монако – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата -„Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 20:00 Класика от Висшата Лига – Фулъм – Ливърпул (1999-00), повторение 20:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 10:00 Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Дартс: Висша лига 2017, Лондон, повторение 13:00 Футбол: Монако – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 15:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 15:05 Футбол: Лутън Таун – Блекпул, първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 17:00 Футбол: Екзитър Сити – Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 19:00 Баскетбол: Валенсия – Барселона Ласа, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:00 Класика от Висшата Лига – Фулъм – Ливърпул (1999-00), повторение 21:30 Студио „Лига 1“, директно 22:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Каен, мач от френската Лига 1, директно 23:55 Студио „Лига 1“, директно 00:30 Футбол: Лориен – Бордо, мач от френската Лига 1, запис 02:30 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 02:45 Еротичен телепазар 04:45 Край на програмата

BiT
05:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 06:30 еМисия България (п) 07:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 09:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване LIVE 11:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 „Аз уча английски“ с Николая 14:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 15:30 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 17:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 18:30 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: „Хана Аренд“, игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор Маргарете фон Трота; в ролите Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др. 22:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 23:30 „Американски истории“ 00:00 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, (п) 01:00 „Честно казано с Люба Кулезич“, публицистично предаване (п) 03:00 „Майсторски клас“, токшоу на BIT 04:00 Кино Европа: „Хана Аренд“, игрален филм, Германия, Люксембург, Франция, 2012 г., режисьор Маргарете фон Трота; в ролите Барбара Зукова, Аксел Милберг, Улрих Ньотен, Михаел Деген, Юлия Йенч и др.

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 „Спорт в обектива“/п/ 08:00 „Без монтаж“, избрано 09:00 „Пулс“ с Гергана Добрева 09:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 10:30 „Всеки следобед с Криси“/п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 „Без монтаж“ 12:00 „Кухнята на Звездев“/п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 „Уикенд с Роси“ 14:00 НОВИНИ 14:15 „Без монтаж“/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 „Всеки следобед с Криси“, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:10 Телемаркет 17:00 „Офанзива“ с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Интервю с Наделина Анева /п/ 23:00 „Холивуд“ с Ивелина Кунчева 23:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 00:00 „Спорт в обектива/п/ 01:00-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *