Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 22 АПРИЛ

БНТ
05:35 Панорама с Бойко Василев 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Милион и две усмивки – детско предаване 08:00 По света и у нас – информационна емисия 09:00 Плюс това – публицистично предаване с водещи Милена Цветанска и Георги Милков 10:00 Библиотеката – предаване за литература и култура с водещи Георги Ангелов и Андрей Захариев 11:00 Отблизо с Мира Добрева – развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бразди – предаване за земеделие 13:00 Иде нашенската музика – предаване за фолклор с водещи Даниел Спасов и Милен Иванов 14:00 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 15:00 Поглед към звездите – документален филм /България, 2015г./, режисьор Христина Вардарева 15:25 Пътешествие около света за 80 дни – 3-сериен игрален филм /САЩ, 1989 г./, 1 част, режисьор Бъз Кулик, в ролите Пиърс Броснан, Ерик Айдъл, Джулия Никсън, Питър Устинов и др. 17:00 Вяра и общество с Горан Благоев – предаване за религия и култура 18:00 Животът е вкусен – кулинарно риалити с водещ Ути Бъчваров 19:00 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Щрих и стих” /2015 г./, режисьори Весела Данчева и Иван Богданов “Веселяци”/1969 г./, режисьор Пенчо Богданов “Мъгла”/1985 г./, режисьор Слав Бакалов “Леглото” /1989 г./, режисьор Явор Калъчев “Ку-ку”/1983 г./, режисьор Велислав Казаков 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Шоуто на Канала – развлекателно предаване 21:45 Неприлично предложение – игрален филм /САЩ, 1993 г./, режисьор Ейдриън Лайн, в ролите Робърт Редфорд, Деми Мур, Уди Харелсън и др. (12) 23:45 По света и у нас 00:00 Шерлок 3 – сериен игрален филм /1 епизод/п/ 01:30 Пътешествие около света за 80 дни – сериен игрален филм /1 част/п/ 03:15 Библиотеката /п/ 04:15 Малки истории /п/

bTV
05:30 “Пингвините от Мадагаскар” – анимация 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с. 1, еп. 12 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 Cool…T – лайфстайл предаване с водеща Петя Дикова 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с. 2, еп. 3 13:00 “500 мига от любовта” – комедия, романтичен (САЩ, 2009), режисьор – Марк Уеб, актьори – Джоузеф Гордън Левит, Зоуи Дешанел, Джефри Аренд, Оливия Хауард Баг, Патрисия Белчер, Крис Конъл, Ивет Никол Браун и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с. 1, еп. 10 16:00 “Мармалад” – токшоу 18:00 “Карбовски: Втори план” – документална поредица с водещ Мартин Карбовски 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “А отборът” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2010), режисьор – Джо Карнахан, актьори – Бриджит Джесика Бийл, Брадли Купър, Шарлто Копли, Лиам Нийсън, Патрик Уилсън, Джерард Макрани, Куинтън Джаксън и др. 22:30 “Добре дошли в джунглата” – комедия (САЩ, 2013), режисьор – Роб Мелцер, актьори – Жан-Клод Ван Дам, Адам Броуди, Роб Хубел, Кристен Щал, Мегън Бун и др. 00:20 “На пълни обороти” – драма, комедия, романтичен (САЩ, 1998), режисьор – Ричард ЛаГравенезе, актьори – Холи Хънтър, Дани ДеВито, Куин Латифа и др. 01:50 “Черни платна” – сериал, с. 2, еп. 11 03:20 “Мармалад” /п./ – токшоу 04:20 “Карбовски: Втори план” /п./ – документална поредица

bTV Action
05:15 “Стрелата” – еп. 3, еп. 22 06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Извън играта” – сериал, с. 5, еп. 7-9 11:00 “Сблъсъкът на титаните” – екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор – Луис Летериер, актьори – Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др. 13:00 “Верижна реакция” – драма, трилър (САЩ, 1996), режисьор – Андрю Дейвис, актьори – Андрю Дейвис, Джош Фридман, Киану Рийвс, Фред Уорд, Кевин Дън , Морган Фрийман, Брайън Кокс и др. 15:00 “Готъм” – сериал, с. 2, еп. 20, 21 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Код “Счупена стрела” – екшън, криминален, трилър (САЩ, 1996), режисьор – Джон Ву, актьори – Джон Траволта, Крисчън Слейтър, Саманта Матис, Делрой Линдо, Боб Гунтън, Франк Уали, Хауи Лонг и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Специалистът” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор – Луис Льоса, актьори – Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др. 00:15 “Проклятието на спящата красавица” – фентъзи, трилър, мистерия (САЩ, 2016), режисьор – Пери Реджиналд Teo, актьори – Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др. 02:00 “Извън играта” – сериал, с. 5, еп. 8,9 04:00 “Специалистът” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор – Луис Льоса, актьори – Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др.

bTV Comedy
05:00 “Модерно семейство” /п./- сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “Барът” – сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с. 6 10:00 “Нощ в музея 2: Битката за Смитсоните” – екшън,комедия,приключенски (САЩ, 2009), режисьор – Шон Леви, актьори – Джей Барушел, Бен Стилър, Ейми Адамс, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Бил Хедар, Ханк Азария, Стив Куган, Джон Бернтал и др. 12:00 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Кухня” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с. 11, еп. 6 19:30 “Майк и Моли” /п./ – сериал 20:30 “Оглупели от любов” – комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор – Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори – Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо, Джош Гробан, Лиза Лапира,Джои Кинг, Бет Литълфорд и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

Nova TV
05:30 “Прости ми” – сериен филм /п/ 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 Темата на NOVA 12:50 “Развален телефон” – с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин и др. 14:50 “102 Далматинци”- с уч. на Глен Клоуз, Жерар Депардийо, Тим Макинърни, Йоан Гръфъд, Алис Евънс и др. 17:00 “Съдби на кръстопът” – предаване на НТВ 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Ничия земя” – предаване 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ 20:00 “21” – с уч. на Джим Стърджис, Кевин Спейси, Кейт Босуърт, Аарон Ю, Джейкъб Питс, Лорънс Фишбърн и др. 22:30 “Обществен враг” – с уч. на Уил Смит, Джийн Хекман, Джон Войт, Реджина Кинг, Бари Пепър и др. 01:10 “Развален телефон” – с уч. на Даян Кийтън, Мег Райън, Лиса Кудроу, Уолтър Матау, Адам Аркин и др. /п/ 04:45 “102 Далматинци”- с уч. на Глен Клоуз, Жерар Депардийо, Тим Макинърни, Йоан Гръфъд, Алис Евънс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Бристъл Сити – Куинс Парк Рейнджърс, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Нант – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Футбол: Норич Сити – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:05 Баскетбол: Уникаха – Морабанк Андора, мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, директно 20:00 Класика от Висшата Лига – Норич Сити – Уест Бромич Албиън (2004-05), повторение 20:30 Класика от Висшата Лига – Съндърланд – Фулъм (2010-11), повторение 21:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, директно , в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 23:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 01:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 01:15 Еротичен телепазар 03:15 Край на програмата

BiT
06:00 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 07:00 еМисия България (п) 07:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Майсторски клас”, токшоу на BIT 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 Кино Европа: “Влюбените”, романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., сценарист и режисьор Кристоф Оноре; в ролите Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер 22:15 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 23:45 “Американски истории” 00:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 02:00 На живо от Чикаго – Седми фестивал “Верея” LIVE 04:00 Кино Европа: “Влюбените”, романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., сценарист и режисьор Кристоф Оноре; в ролите Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер

Kanal 3
07:00 Времето, календар, хороскоп 07:15 “Спорт в обектива” /п/ 08:00 “Часът на кмета” /п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кухнята на Звездев” /п/ 10:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 11:30 ТОП ШОП 11:45 “Без монтаж” 12:00 “Кухнята на Звездев” /п/ 12:30 Времето, календар, хороскоп 12:45 Телемаркет 13:00 “Уикенд с Роси” 14:00 НОВИНИ 14:15 “Без монтаж” /п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:20 “Всеки следобед с Криси”, избрано 15:45 Tоп шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:30 “Без монтаж” /п/ 17:00 “Офанзива” с Любо Огнянов 19:00 НОВИНИ 19:30 Интервю с Наделина Анева 20:00 Патарински LIVE 20:30 Без монтаж, избрано от седмицата 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 Интервю с Наделина Анева/п/ 23:00 “Холивуд” с Ивелина Кунчева 23:30 “Спорт в обектива/п/ 00:15-07:00 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *