Home-p1-728×90
Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 22 НОЕМВРИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Наева и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра гюзелева и Николай Колев 11:00 Здравето отблизо – здравно предаване с водеща Мария Андонова 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Милион и две усмивки /п/ 14:00 Референдум /п/ 15:00 Телепазарен прозорец 15:15 Сагуа – сиамската котка – анимационен филм 15:30 Сид – дете на науката- анимационен филм 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Градчето Сидер Коув – тв филм /2 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Тип и Тап 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Лачените обувки на българското кино: „Възвишение“ 22:30 В кадър – Вкусът на Китай /п/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Детективи от „Серангун Роуд“ – тв филм /9 епизод/ (16) 00:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:40 Денят започва с Култура /п/ 02:20 Здравето отблизо /п/ 03:00 Градчето Сидер Коув – тв филм /2 епизод/п/ 03:45 Детективи от „Серангун роуд“ – тв филм /9 епизод/п/ (16) 04:40 Още от деня – коментарно предаване /п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п/ – публицистично предаване 06:00 „Кунг фу панда: Легенда за страхотния боец“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ /п/- вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Любов под наем“ – сериал, с. 1, еп. 6 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 160 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 2, еп. 74 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 856 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Сега и завинаги“ – сериал, с. 1, еп. 47 21:00 „Фермата“ – риалити 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Под наблюдение“- сериал, с. 3, еп. 1 01:00 “ Италианската булка“ /п/ – сериал 02:00 bTV Новините /п/ 02:30 „Преди обед“ /п/ – токшоу 04:30 „Опасни улици“ – сериал, еп. 739

bTV Comedy
05:00 „Майк и Моли“ /п/ – сериал 06:00 „Предградие“ – сериал, с. 2 07:00 „Майк и Моли“ – сериал 08:00 „Клуб „Веселие“ – сериал, с. 6 09:00 „Домашен арест“ – сериал 10:00 „Сержант Билко“ – комедия (САЩ, 1996), режисьор – Джонатан Лин, актьори – Стив Мартин, Дан Акройд, Крис Рок, Фил Хартман, Глен Хедли и др. 12:00 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал 13:00 „Модерно семейство“ – сериал 13:30 „Кое е това момиче“ – сериал 14:30 „Двама мъже и половина“ – сериал 15:30 „Новите съседи“ /п/- комедиен сериал 17:00 „Домашен арест“ – сериал, с. 2 18:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с. 3 19:00 „Майк и Моли“ – сериал, с. 5 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 3 22:30 „Мутра по заместване“ – комедиен сериал, с. 3 23:30 „Модерно семейство“ – сериал, с. 5 00:00 „Сержант Билко“ – комедия (САЩ, 1996), режисьор – Джонатан Лин, актьори – Стив Мартин, Дан Акройд, Крис Рок, Фил Хартман, Глен Хедли и др. 02:00 „Предградие“ – сериал 03:00 „Клуб „Веселие“ /п/- сериал 04:00 „Кое е това момиче“ /п/ – сериал

bTV Action
05:00 „Готъм“ – сериал, еп. 8 06:00 „Аватар: Легенда за Анк“ – анимация 08:00 „Боксьорът“ – драма, романтичен, екшън (САЩ, Ирландия, 1997), режисьор – Джим Шеридан, актьори – Даниъл Дей-Луис, Франк Куган, Дара Донъли и др. 10:00 „Готъм“ – сериал, еп. 81 11:00 „Под наблюдение“ – сериал, с.4, еп. 20 12:00 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 11 13:00 „Не умирай сам“ – драма,екшън,трилър (САЩ, 2004) , режисьор – Ърнест Дикърсън, актьори – Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др. 15:00 „Истинско правосъдие“ – сериал, с.2, еп.12 16:00 „Готъм“ – сериал, еп. 9 17:00 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 12 18:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 4, еп. 21 18:45 Студио „Шампионска лига“ 19:00 Карабах-Челси (футбол от Шампионска лига) 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Ювентус-Барселона (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Шампионска лига: Най-интересното от срещите през деня 01:15 ПСЖ-Селтик (футбол от Шампионска лига) 03:00 „Последният кораб“ – сериал, с. 2, еп. 12 04:00 „Под наблюдение“ – сериал, с. 4, еп. 21

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Остани с мен“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Чуждо тяло“ (премиера) – сериен филм, 4 сезон 21:00 BIG BROTHER: MOST WANTED 2017 – риалити шоу 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Костюмари“ – сериен филм, сезон 5 02:00 „Чучулигата“ – сериен филм 03:00 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Двете лица на Истанбул“ – сериен филм /п/

Nova Sport
09:00 Дартс: „Голям шлем“ 2017, девети ден, първа сесия, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Класика от Висшата лига – Ливърпул – Челси (1996-97), повторение 12:35 Обзор на кръга в Чемпиъншип (2017-18), 13-и епизод, повторение 13:05 Неделен обзор на кръга във френската Лига 1 (2017-18), 13-и епизод, повторение 14:00 Футбол: Амиен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Фулъм – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 20:00 Футбол: Бордо – Марсилия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Престън Норт Енд – Болтън Уондърърс, мач от Чемпиъншип, повторение 00:15 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
05:00 BIT СПОРТ (п) 05:30 „Аз уча английски“ с Николая 06:00 Новини (п) 06:30 „Код 11-13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 BIT СПОРТ (п) 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 11:00 „Код 11-13“, информационно шоу и новини в развитие LIVE 13:00 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) – 2 част 14:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 BIT СПОРТ LIVE 19:30 „Честно казано“ с Люба Кулезич LIVE 20:30 „Голямото интервю“, знаменити личности пред BiT 21:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 22:00 BIT LIVE – най-интересното от преките включвания и излъчвания на Би Ай Ти за деня 23:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 00:00 Kъсни новини на Би Ай Ти (п) 00:30 „Без задръжки“ с Наталия Кобилкина (п) 01:30 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес (п)

Kanal 3
06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 11:45 Топ шоп 12:00 НОВИНИ 12:15 Телемаркет 12:20 „Парламентът на живо“ 13:00 НОВИНИ 13:15 „Парламентът на живо“ 14:00 НОВИНИ 14:30 Календар, хороскоп 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 Топ шоп 15:30 „Кухнята на Звездев“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“ /п/ 00:30 НОВИНИ /п/ 01:00 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00-07:00 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *