Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 23 АПРИЛ

БНТ
05:15 Бразди /п/ 05:45 Иде нашенската музика /п/ 06:45 Телепазарен прозорец 07:00 Неделно евангелие 07:10 Зелената линейка – здравно риалити с водещ Ива Димитрова 08:00 По света и у нас Информационна емисия 09:00 Денят започва с Георги Любенов – публицистично предаване 11:00 Отблизо с Мира Добрева Развлекателно предаване 12:00 По света и у нас – информационна емисия 13:00 Музикална сцена БНТ 1 – концерт на Гил Шахам /САЩ/ от цикъла “Музиката на Америка” 14:30 Антарктида – 25 стъпки в бъдещето – документален филм на Цвети Атанасова /БНТ, 2017 г./ 15:25 Пътешествие около света за 80 дни 3-сериен игрален филм /2 част/ 17:00 Непозната земя 17:30 Спортна треска – обзорно спортно предаване 18:30 Спорт тото 19:05 Лачените обувки на българското кино. Анимационни филми: “Парад” /1960 г./, режисьор Христо Топузанов “Клаустрофобия”/1982 г./, режисьор Красимир Иванов “Чудното захарно яйце”/1971 г./, режисьор Радка Бъчварова “Каменни зърна”/1984 г./, режисьор Аспарух Панов “Одисея”/1978 г./, режисьор Николай Тодоров 19:50 Лека нощ, деца! Пимпа 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:30 Спортни новини 20:45 Атентатът Сараево 1914 година – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Андреас Прохазка, в ролите Флориан Тайхмайстер, Хайно Ферх, Мелика Форутан и др. 22:30 По света и у нас 22:45 Нощни птици – вечерно токшоу с водещ Искра Ангелова 23:45 Прокълнатите крале тв филм /10, последен епизод/п/ (12) 00:40 Пътешествие около света за 80 дни – 3-сериен игрален филм /2 част/п/ 02:15 Зелената линейка /п/ 03:15 Светът на Япония /п/ 03:25 Туристически маршрути 03:50 Плюс това /п/ 04:50 Вяра и общество с Горан Благоев /п/

bTV
05:20 Cool…T… /п./ – лайфстайл предаване 06:00 “Костенурките Нинджа” – анимация 07:00 “Дневниците на Кари” – сериал, с.1, еп.13 08:00 “Тази събота и неделя” – предаване с Мариана Векилска, Жени Марчева и Диана Любенова 11:00 “Търси се…”- токшоу с водещи Меги и Нели 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп. 4 13:00 “Джуно” – драма, комедия (САЩ, 2007), режисьор Джейсън Райтмън, актьори Оливия Тирлби, Джей Кей Симънс, Джейсън Бейтман, Елън Пейдж, Дженифър Гарнър, Майкъл Сера, Алисън Джани и др. 15:00 “Седем часа разлика” – сериал, с.1, еп.11 16:00 “Космос” – документална поредица 17:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 17:50 Спорт тото 18:00 “120 минути” – публицистично предаване с водещ Светослав Иванов 19:00 bTV Новините – централна емисия 19:30 bTV Репортерите – поредица за журналистически филми и разследвания 20:00 “Гласът на България” – музикално риалити шоу 21:30 “Папараци” – телевизионен таблоид 22:30 “Черен лебед” – драма, трилър (САЩ, 2010), режисьор Дарън Аронофски, актьори Мила Кунис, Натали Портман, Уинона Райдър, Венсан Касел, Барбара Хърши, Уинона Райдър и др. 00:30 “Като на кино” – предаване за кино с водещ Стаси Кара 01:20 “Черни платна” – сериал, с. 2, еп.12 02:20 “120 минути” /п./ – публицистично предаване 03:50 “Домашен арест” – сериал, с.2, еп. 3,4 04:50 “Търси се…” /п./- токшоу

bTV Action
06:00 “Аватар: Легенда за Анк” – анимация 08:00 “Извън играта” – сериал, с.5, еп.10-12 11:00 “Проклятието на спящата красавица” – фентъзи, трилър, мистерия (САЩ, 2016), режисьор Пери Реджиналд Teo, актьори Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др. 12:45 “Специалистът” – екшън, драма, трилър (САЩ, 1994), режисьор Луис Льоса, актьори Силвестър Сталоун, Род Стайгър, Джеймс Уудс, Шарън Стоун, Ерик Робъртс и др. 15:00 “Готъм” – сериал, с.2, еп.22 16:00 “Супергърл” – сериал, с.2, еп.1 17:00 “Дивата муха”- предаване за екстремни спортове 17:30 Премиера: “МИСИЯ МОЯТ ДОМ” – предаване за строителство, ремонти, обзавеждане и дизайн 18:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 19:00 “Сблъсъкът на титаните” – екшън, драма, фентъзи, приключенски (САЩ, Великобритания, 2010), режисьор Луис Летериер, актьори Пийт Постълуейт, Мадс Микелсен, Сам Уортингтън, Лиам Нийсън, Джема Артъртън, Джейсън Флеминг, Ралф Файнс, Изабела Мико, Дани Хюстън, Люк Евънс и др. 21:00 bTV Новините – централна емисия 21:45 bTV Репортерите – предаване за журналистически филми и разследвания 22:00 “Пустинята” – екшън (САЩ, 1993), режисьор Вик Армстронг, актьори Долф Лундгрен, Джордж Сегал, Кристиан Алфонсо, Джефри Луис, Бо Стар, Майкъл Филипс, Мат Батаглия и др. 00:00 “Нинджа 2: Пътят на отмъщението” – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 01:45 “Извън играта” – сериал, с.5, еп.10-12 04:30 “Проклятието на спящата красавица” – фентъзи, трилър, мистерия (САЩ, 2016), режисьор Пери Реджиналд Teo, актьори Итън Пек, Индиа Айсли, Натали Хол, Брус Дейвисън, Джеймс Адам лим, Скот Алън Смит, Зак Уорд и др.

bTV Comedy
05:00 “Слънчева Филаделфия” /п./- сериал 06:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 07:00 “Барът” – сериал 08:00 “Слънчева Филаделфия” – сериал 09:00 “Майк и Моли”- сериал, с.6 10:00 “Оглупели от любов” – комедия, драма, романтичен, САЩ, 2011 г., режисьор Глен Фикара, Джон Рекуа, актьори – Стив Карел, Райън Гослинг, Ема Стоун, Джулиан Мур, Аналей Типтън, Кевин Бейкън, Мариса Томей, Кристъл Рийд,Джон Каръл Линч, Джона Бобо, Джош Гробан, Лиза Лапира, Джои Кинг, Бет Литълфорд и др. 12:00 “Новите съседи” /п./ – комедиен сериал 15:00 “Моето семейство” – комедиен сериал 17:30 “Кухня” /п./ – сериал 18:30 “Столичани в повече” – сериал, с.11, еп.7 19:30 “Майк и Моли” /п./- сериал 20:30 “Нощ в музея 2: Битката за Смитсоните” – екшън, комедия, приключенски (САЩ, 2009), режисьор – Шон Леви, актьори – Джей Барушел, Бен Стилър, Ейми Адамс, Робин Уилямс, Оуен Уилсън, Бил Хедар, Ханк Азария, Стив Куган, Джон Бернтал и др. 22:30 “Слънчева Филаделфия” – сериал 23:30 “Моето семейство” /п./- комедиен сериал 02:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал 03:00 “Слънчева Филаделфия” /п./ – сериал 04:00 “Майк и Моли” /п./ – сериал

Nova TV
06:30 “Иконостас” 07:00 “Медици” – сериен филм 08:00 “Събуди се…” – предаване 11:00 “Съдебен спор” – предаване на NOVA 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Моята мечтана роля” – с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. 14:15 “Посади любов” (премиера) – с уч. на Джеси Шрам, Джеси Хътч, Линда Бойд и др. 16:00 “Етажна собственост” – комедиен сериал, 3 сезон 17:00 “Комбина”- предаване на NOVA 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 19:30 Темата на NOVA 20:00 “Престъпник” (премиера) – с уч. на Кевин Костнър, Гари Олдман, Томи Лий Джоунс, Райън Рейнолдс, Алис Ийв, Гал Гадот, Джорди Молла и др. 22:20 “Психаротерапия” – с уч. на Джак Никълсън, Адам Сандлър, Мариса Томей, Луис Гузман, Криста Алън, Джон Туртуро, Уди Харълсън и др. 00:30 НАЦИОНАЛНА ЛОТАРИЯ /п/ 01:00 “Посади любов” – с уч. на Джеси Шрам, Джеси Хътч, Линда Бойд и др. /п/ 04:00 “Моята мечтана роля” – с уч. на Ерик Мабиус, Вирджиния Уилямс, Стефани Пауърс, Мередит Бакстър и др. /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Норич Сити – Брайтън & Хоув Албиън, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Бордо – Бастия, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Тулуза – Ница, мач от френската Лига 1, директно 18:00 Футбол: Сент Етиен – Рен, мач от френската Лига 1, директно 20:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 20:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 33-и епизод, повторение 20:45 Баскетбол: Барселона Ласа – Уникаха, мач от испанската баскетболна асоциация, запис 22:15 Баскетбол: Дивина Сегурос Ховенут – Манреса, мач от испанската баскетболна асоциация, повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:00 “Американски истории” (п) 06:30 “Майсторски клас” – токшоу на BIT (п) 07:30 “Съветите на Лазар” безопасни и полезни тренировки за добър тонус 08:00 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова, премиера 09:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване LIVE 11:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 12:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 13:00 “Аз уча английски” с Николая 14:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 “О!здравей”, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 18:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 19:30 Уикенд новини с Жени Цанев LIVE 20:00 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков, премиера 22:00 Кино Европа: “Влюбените”, романтична музикална драма, Франция, Великобритания, Чехия, 2011 г., сценарист и режисьор: Кристоф Оноре; в ролите Катрин Деньов, Киара Мастрояни, Людивин Сание, Луи Гарел, Милош Форман, Пол Шнайдер 00:10 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти (п) 00:40 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 03:00 “Американски истории” (п) 03:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п)

Kanal 3
07:00 “Офанзива” с Любомир Огнянов/п/ 09:00 “Пулс” с Гергана Добрева 09:30 “Кунята на Звездев”/п/ 10:00 Телемаркет 10:15 “Всеки следобед с Криси”, избрано 11:15 Топ Шоп 11:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 12:00 Уикенд с Роси” /п/ 13:00 “На гости на Ники Сотиров 14:00 НОВИНИ 14:15 “Холивуд” с Ивелина Кунчева/п/ 14:45 Телемаркет 15:00 НОВИНИ 15:15 “Коктейл”/п/ 15:45 Tоп Шоп 16:00 НОВИНИ 16:15 Телемаркет 16:20 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 17:00 “Беновска пита” 19:00 НОВИНИ 19:30 “Патарински Live” 20:00 “Часът на кмета” 21:00 НОВИНИ 21:15 “Спорт в обектива” 22:00 НОВИНИ 22:15 “Без монтаж” 22:30 “Беновска пита”/п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *