Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 24 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:10 Още от деня – информационно предаване/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:00 Пътешествия – документален филм 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Спътникът – игрален филм /Австралия, 2012 г./, режисьор Катриона Маккензи, в ролите Дейвид Гълпилил, Камерън Уолабай, Джоузеф Педли и др. 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 Обзор „Лига Европа“ – спортно предаване 14:45 Япония днес 15:00 Вяра и общество с Горан Благоев /п/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:20 Специализирано предаване за хора с увреден слух 16:30 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /19 епизод/ 17:15 Светът е 7 – обзорно предаване за събитията от международната политика с водещи Евгения Атанасова-Тенева и Йоана Левиева-Соъйр 17:40 Парламентарни избори 2017: Встъпителни предизборни клипове 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:30 Още от деня – информационно предаване/п/ 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Панорама с Бойко Василев – обзорно политическо предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /7 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:30 Зелена светлина 23:35 Концерт на Шакатак /Великобритания/ – Международен джаз фестивал „Банско 2016“ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /5 епизод/п/ 02:35 Здравето отблизо /п/ 03:10 Светът е 7 /п/ 03:35 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /19 епизод/п/ 04:20 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток- шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 102 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.8 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 411-413 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 673 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2, еп. 83 21:30 „Дамата с воала“ – сериал, еп.14 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Извън играта“- сериал, с. 5, еп. 18 00:50 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 88 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 547 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Корабокрушения в Червено море“ – документален филм (Унгария, 2014) 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.21 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.13 11:00 „Стрелата“ – с.2, еп. 4 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.14 13:00 „Нинджа 2: Пътят на отмъщението“ – екшън, криминален, трилър (Тайланд, САЩ, 2013), режисьор Исак Флорентин, актьори Скот Адкинс, Кейн Косиги, Мика Хиджи и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.16 16:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп.14 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.15 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.5 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.22 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Умирай трудно 4“ – екшън, приключенски, трилър (САЩ, 2007), режисьор Лен Вайсман, актьори Брус Уилис, Тимъти Олифънт, Джъстин Лонг, Маги Кю, Клиф Къртис, Джонатан Садовски и др. 00:30 „Мъртва точка“ – сериал, еп.9 01:30 „Кости“ – сериал, с.8, еп.22 02:30 „Последователите“ – сериал, еп.7 03:30 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.14 04:15 „Стрелата“ – с.2, еп. 5

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с.3 09:00 „Комиците“ – комедийно шоу 10:00 „Без резервации“ – драма, романтичен, комедия (САЩ, 2007), режисьор Скот Хикс, актьори Катрин Зита-Джоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ /п./- комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Бездомното шоу на Башар“ – токшоу с водещ Башар Рахал 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.1 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 3 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 2 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.7 00:00 „Без резервации“ – драма, романтичен, комедия (САЩ, 2007), режисьор Скот Хикс, актьори Катрин Зита-Джоунс, Аарон Екхарт, Абигейл Бреслин и др. 02:00 „Пенсионер на 35“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Кое е това момиче“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“ – сериен филм 13:30 „Моята карма“ – сериен филм 14:30 „Прости ми“ – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ – сериен филм 17:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Мис Пепеляшка“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Вътрешен глас“ – сериен филм 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм

Нова Спорт
10:00 Футбол: Нюкасъл Юнайтед – Астън Вила, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Лориен – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 14:00 Баскетбол: Финал за Купата на краля, повторение 15:30 Футбол: Пари Сен Жермен – Тулуза, мач от френската Лига 1, повторение 17:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Класика от Висшата Лига – Ипсуич Таун – Челси (2000-01), повторение 21:45 Футбол: Уулвърхямптън Уондърърс – Бирмингам Сити, мач от Чемпиъншип, директно 23:40 „Пета четвърт“, обзор на кръга в испанската баскетболна лига, 22-и епизод, повторение 00:10 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:25 Еротичен телепазар 02:25 Край на програмата

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 09:30 „Американски истории“ 10:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п) 11:30 Документален филм на Би Ай Ти 12:00 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 12:30 Новини LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 15:30 Би Ай Ти интервю с водещ Полина Паунова 16:00 „Аз уча английски“ с Николая 16:30 „Нашите герои“ 17:00 Документален филм на Би Ай Ти премиера 17:30 еМисия България LIVE 18:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Реноар“, игрален филм, Франция, Режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре и др. 21:50 „Нашите герои“ 22:00 Документален филм на Би Ай Ти 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 00:00 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Документален филм на Би Ай Ти 02:00 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити (п) 02:30 „Реноар“, игрален филм, Франция, режисьор Жил Бурдо, в ролите Мишел Буке, Криста Тере, Венсан Ротие, Тома Доре и др. 04:30 Избрано: „КултурНо“

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:05 „Имате думата“/п/ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Спорт в обектива“ 10:00 „Без монтаж“ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 „Коктейл“ с Деси Жаблянова 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „На гости на Ники Сотиров“ – предаване за лайфстайл и култура/п/ 23:30 „Имате думата“/п/ 00:20 „Денят на живо“/п/ 01:10 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 02:00 „Спорт в обектива“/п/ 02:45 Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *