Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 24 MAЙ

БНТ
05:20 Още от деня – коментарно предаване/п/ 06:30 Задача с много неизвестни – детски игрален филм /България, 1977 г./, режисьор Лиляна Пенчева, в ролите Кирил Балабанов, Михаил Милчев, Тошо Недялков и др. 08:00 По света и у нас – информационна емисия 08:10 Празничен блок за 24 май – информационен културен блок с водещи Анна Ангелова и Йордан Ефтимов 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Благотворителен концерт в подкрепа на децата-таланти на България 14:00 Аз съм домашен ученик – документален филм /България, 2013 г./, режисьор Ралица Димитрова 14:55 Борис I: Слово за буквите – игрален филм /2, последна част/ 17:00 Азбука на надеждата – документален филм /България, 2003 г./, режисьор Стефан Командарев 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:45 Спортни новини 19:00 Аскеер 2017 – церемония по връчване на годишните награди за театрално изкуство – пряко предаване от театър “Българска армия” 21:00 Студио “Футбол” – коментарно спортно предаване 21:45 Футбол: “Аякс” – “Манчестър Юнайтед”, финална среща от турнира на Лига Европа пряко предаване от Стокхолм 00:15 Облаците на Силс Мария – игрален филм /копродукция, 2014 г./, режисьор Оливие Асаяс, в ролите Жулиет Бинош, Кристиен Стюарт, Клоуи Грейс Морец и др. 02:20 История.bg: Кой е Черноризец Храбър?/п/ 03:25 Библиотеката /п/ 04:50 Нощни птици /п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./- публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 07:00 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 “11 А” – драма, комедия (България, 2015), режисьор Михаела Комитова, актьори Яна Маринова, Ралица Паскалева, Ники Сотиров, Башар Рахал, Бойка Велкова и др. 14:30 “Крадецът на книги” – драма (САЩ, Германия, 2013), режисьор Брайън Пърсивал, актьори Роджър Алам, Софи Нелис, Джефри Ръш, Емили Уотсън, Кристен Блок и др. 17:00 “Природни сили” – комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Бронуен Хигис, актьори Бен Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др. 17:55 Спорт тото 18:00 “Природни сили” (продължение) – комедия, романтичен (САЩ, 1999), режисьор Бронуен Хигис, актьори Бен Афлек, Мора Тиърни, Сандра Бълок, Стив Зан, Рони Кокс и др. 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3, еп. 46 21:00 “Смени жената” – семейно риалити 22:00 “Комиците и приятели” – комедийно шоу 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с. 2, еп.7 01:00 “Бог да ни е на помощ” – сериал, с. 2, еп.11 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 609

bTV Action
05:15 “Извън играта” – сериал, с.6, еп.12 06:00 “Легендата за Кора” – анимация 06:30 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “По следите на: Азорските острови” – научнопопулярна поредица (първа част) 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.1 10:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп.9 11:00 “Стрелата” – сериал, еп. 4, еп.21 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Доказано жив” – екшън, драма, трилър (САЩ, 2000), режисьор Тейлър Хакфорд, актьори Ръсел Кроу, Мег Раян, Дейвид Карузо и др. 15:00 “Революция” – сериал, еп.7 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.2 17:00 “Ренегат” – сериал, с.4, еп. 18 18:00 “Стрелата” – сериал, еп. 4, еп.22 19:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп.10 20:00 Премиера: “Супергърл” – сериал, с.2, еп.20 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Стръв за наемници” – екшън, комедия, криминален (САЩ, 2005), режисьор Чарли Стадлър, актьори Гари Олдман, Робърт Карлайл, Андрю Лиий-Потс, Елена Анайа, Били Зейн, Касандра Бел и др. 00:00 “Супергърл” – сериал, с. 2, еп. 20 01:00 “Култ” – сериал, еп.10 02:00 “Последователите” – сериал, еп.5 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 2 04:00 “Стрелата” – сериал, еп.4, еп.22

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” /п./- сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 09:00 “Аламинут” – комедийно предаване 10:00 “Принцесите на Родеото” – семеен (Бразилия, 2012), режисьор Тимъти Армстронг, актьори Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др. 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Барът” – сериал 14:30 “Хотел Елеон” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./ – комедиен сериал 17:00 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 18:00 “Барът” – сериал, с.2 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Хотел Елеон” – комедиен сериал, с. 9,10 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.7 00:00 “Принцесите на Родеото” – семеен (Бразилия, 2012), режисьор Тимъти Армстронг, актьори Байли Медисън, Дъста Кимзи, Ричард Леви и др. 02:00 “Приятели” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче“ /п./ – сериал 04:00 “Стажанти “ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
06:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 07:00 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “ЗНАМ” – концерт на ЛЮБО КИРОВ 14:00 “Шрек завинаги” – анимационен филм 16:00 “Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др. 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Откраднат живот: Възмездието” (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 “Ние, нашите и вашите” (премиера) – сериал 22:00 “София – Ден и Нощ” (премиера) – риалити сериал 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:15 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:00 “Купон с Дик и Джейн” – с уч. на Джим Кери, Алек Болдуин, Теа Леони, Ричард Дженкинс и др. /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Уникаха – Иберостар Тенерифе, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Валенсия – Барселона Ласа, първи плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Екзитър Сити – Карлайл Юнайтед, втори полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Лутън Таун – Блекпул, първи полуфинален мач реванш от плейофите на английската Лига 2, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Нанси – Сент Етиен, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Рен – Монако, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 22:15 Футбол: Лион – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 00:15 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:30 Еротичен телепазар 02:30 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 15:30 “Честно казано с Люба Кулезич”, публицистично предаване (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 “Историята оживява”, съвместна рубрика на Сдружение “Българска история” и Би Ай Ти 22:00 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 Би Ай Ти интервю с водещ Силвия Великова 02:00 “Аз уча английски” с Николая 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
06:20 “Кухнята на Звездев”/п/ 06:50 Информационна рубрика на МЗХ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Спорт в обектива”/п/ 10:00 “Без монтаж”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 Топ шоп 11:30 “Холивуд”/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси” 13:00 НОВИНИ 13:10 “Патарински Live /п/ 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *