Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 27 ЮНИ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 06:00 Денят започва – сутрешен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен слот с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо /най-доброто/ – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3967 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Инуяша – анимационен филм /8 епизод/ 13:20 Пиксел Пинки 2 – анимационен филм /10 епизод/ 13:45 Резерват за розови пеликани – детски филм /България, 2003 г./, режисьор Ивайло Джамбазов, в ролите Кръстьо Лафазанов, Теодор Елмазов, Иван Джамбазов, Даниела Кръстева и др. 14:45 Телепазарен прозорец 15:00 Едно голямо семейство 2 – тв филм /9 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки компании със световно значение 16:55 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /14 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – коментарно предаване с водещи Поли Златарева и Аделина Радева 19:45 Лека нощ, деца! Сара и патето 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /22 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /40 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Спасителен отряд, Калифорния – тв филм /13 епизод/п/ 02:30 Едно голямо семейство 2 – тв филм /9 епизод/п/ 03:25 Глухаря – тв филм /40 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3967 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./- публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 „Тайни“ – сериал, с. 1, еп. 16 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с.1, еп.56 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп. 70 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 752 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 Премиера: „Великолепният век: Кьосем“ – сериал, с.1 ,еп. 1 21:30 „Веществени доказателства: Рим“ – сериал, с.1, еп.17 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“- сериал, с.4, еп.8 01:00 „Новите съседи“ – сериал, с. 1, еп.19 02:30 bTV Новините /п./ 03:00 Клиника край езерото“ /п./ – сериал 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 633

bTV Action
05:15 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.3 06:00 „Костенурките Нинджа“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп.20 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.3 10:00 „Луцифер“ – сериал, еп.6 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.21 12:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 19 13:00 „Не умирай сам“ – драма,екшън,трилър (САЩ, 2004) , режисьор – Ърнест Дикърсън, актьори – Дрю Сидора, DMX, Майкъл Иъли, Дженифър Скай, Майкъл Айли, Клифтън Пауъл, Дейвид Аркет и др. 15:00 „Революция“ – сериал, с.2, еп.11 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.6, еп.4 17:00 „Ренегат“ – сериал, с.5, еп. 20 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.22 19:00 „Луцифер“ – сериал, еп.7 20:00 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп. 21 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Светецът“ – екшън, романтичен, драма (САЩ, 1997), режисьор – Филип Нойс, актьори – Вал Килмър, Елизабет Шу, Валери Николаев, Раде Шербеджия, Емили Мортимър,Хенри Гудман, Алън Армстронг, Майкъл Бърн, Евгени Лазарев, Ирина Апексимова, Лев Пригунов, Шарлот Корнуел, Лучия Сербеджия, Велибор Топич и др. 00:15 „Стрелата“ – сериал, с.1, еп.21 01:15 „Луцифер“ – сериал, еп.7 02:15 „Истинско правосъдие“ – сериал, еп.2 03:15 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп. 13 04:15 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп.22

bTV Comedy
05:00 “ По средата“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „По средата“ – сериал 08:00 „Пенсионер на 35“ – сериал 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 10:00 „Нова в града“ – драма,комедия,романтичен (САЩ, Канада, 2008), режисьор – Джонас Елмер, актьори – Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др. 12:00 „Стъпка по стъпка“ – комедиен сериал 13:30 „Загадките на Лора“ – сериал 14:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./- комедиен сериал 17:00 „Аламинут: Ново поколение“ – комедийно предаване 18:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 19:00 „По средата“ – сериал, с.4 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Без пукната пара“ – комедиен сериал, с.3 22:30 „Стъпка по стъппка“ – комедиен сериал, с.1 00:00 „Нова в града“ – драма,комедия,романтичен (САЩ, Канада, 2008), режисьор – Джонас Елмер, актьори – Рене Зелуегер, Хари Коник младши, Дж. К. Симсън, Сиобан Фелън и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – сериал 03:00 „Пенсионер на 35″/п./ – сериал 04:00 “ Загадките на Лора“ /п./ – сериал

Nova TV
05:20 „Подли камериерки“- сериен филм, сезон 1 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Кодекс на убийството“ – сериен филм, сезон 1 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, сезон 8 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:30 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:30 „Двете лица на Истанбул“- сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Монако – Анже, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Футбол: Престън Норт Енд – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Нанси – Ница, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Брентфорд – Норич Сити, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Футбол: Марсилия – Нант, мач от френската Лига 1, повторение 20:00 Футбол: Пари Сен Жермен – Бордо, мач от френската Лига 1, повторение, в паузата – „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 22:15 Баскетбол: Барселона Ласа – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 00:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:15 Еротичен телепазар 02:15 Край на програмата

BiT
06:00 Новини, (п) 06:30 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу (п) 08:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 1 част 09:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова /п/ 10:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич, (п) 11:00 „Код 11:13“, информационно – новинарско шоу LIVE 13:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински, (п) 14:30 Стажата броди (п) 15:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 16:30 еМисия България LIVE 18:30 Централни Новини на BIT LIVE 19:00 „Горещи срещи“ с Венета Райкова 20:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич 21:00 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински 21:30 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес 22:30 Kъсни новини на Би Ай Ти LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 00:30 „Спорно за спорта“ с Кирил Веселински (п) 01:00 еМисия България (п) 03:00 „Честно казано“ с Люба Кулезич (п) 04:00 „Star box“, предаване за българския и световния шоу бизнес, (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 „Беновска пита“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински Live/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 „Денят на живо“/п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30 – 05:30 – Повторения

 

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *