Home-p1-970×90
Home-p1-970×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 28 ФЕВРУАРИ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3888 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Космически кораб „Догстар“ 2 – анимационен филм /21 епизод/ 13:20 Лошите добри приятели – детски тв филм /6 епизод/ 13:45 История.bg 1240 г. – Хан Кардам/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /80 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 6 – тв филм /10 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:20 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /9 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Вечните ловни полета /110 г. от рождението на Емилиян Станев/ – документален филм 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от „Медисън авеню“ 6 – тв филм /10 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /80 епизод/п/ 03:25 Здравето отблизо /п/ 04:15 Дързост и красота – тв филм /3888 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Смърфовете“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 104 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.10 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 417-419 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 675 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 85 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Мутра по заместване“- сериал, с. 1, еп. 3,4 01:00 „Север юг“ – сериал, с. 2, еп. 90 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 549 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTVAction
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.7 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.10 09:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.23 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.15 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.6 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.16 13:00 „Злодеите на DC Comics“ – документален филм (САЩ, 2013) 15:00 „Революция“ – сериал, с. 2, еп.18 16:00 „Ренегат“ – сериал, с. 5, еп.16 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.2, еп.17 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.7 19:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.24 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.11 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Шум на пари“ /п./ – комедия, екшън (САЩ, 1997), режисьор Брет Рътнър, актьори Крис Тъкър, Чарли Шийн, Фейзън Лъв, Вероника Картрайт, Джоел Коен, Алек Соколов, Пол Сорвино, Даниел Ройбък, Дейвид Уорнър, Дамиан Чапа, Джей Стърн, Джоел Кохън, Ник Ашфорд и др. 00:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.11 01:00 „Кости“ – сериал, с.8, еп.24 02:00 „Последователите“ – сериал, еп.9 03:00 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.16 04:00 „Стрелата“ – еп.2,еп.7

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.8 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „Клуб Веселие – концертът 3D“ – музикален (САЩ, 2011), режисьор Кевин Танчарон, актьори Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.1 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с.4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 2 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.7 00:00 „Клуб Веселие – концертът 3D“ – музикален (САЩ, 2011), режисьор Кевин Танчарон, актьори Диана Агрон, Кевин Макхейл, Лиа Мишел, Дарън Крис,Кори Монтейт, Крис Колфър, Корд Оверстрит, Ная Ривера, Хезер Морис, Марк Салинг и др. 02:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера) – сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Малката булка“ (премиера) – сериен филм 17:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Вътрешен глас“ – сериен филм 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Футбол: Сент Етиен – Каен, мач от френската Лига 1, повторение 12:00 Футбол: Лийдс Юнайтед – Шефилд Уенздей, мач от Чемпиъншип, повторение 14:00 Футбол: Ница – Монпелие, мач от френската Лига 1, повторение 16:00 Футбол: Астън Вила – Дарби Каунти, мач от Чемпиъншип, повторение 18:00 Баскетбол: Реал Мадрид – Хербалайф Гран Канария, мач от испанската баскетболна лига, повторение 19:30 Баскетбол: Мовистар Естудиантес – Барселона Ласа, мач от испанската баскетболна лига, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 27-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Гингам – Монако, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
05:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 07:00 Временно не се излъчва по решение на СЕМ 09:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Документален филм на Би Ай Ти (п) 11:30 „Наръчник на приключенеца“, документално риалити, (п) 12:00 „Нашите герои“ 12:30 Новини LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 16:30 „Аз уча английски“ с Николая (п) 17:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти премиера 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 Кино Европа: „Момичето с перлената обица“, драма, Великобритания, Люксембург, 2003 г., режисьор Питър Уебър; в ролите Килиън Мърфи, Колин Фърт, Алакина Ман, Скарлет Йохансон, Том Уилкинсън и др. 21:45 „Нашите герои“ 22:00 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 Кино Европа: „Момичето с перлената обица“, драма, Великобритания, Люксембург, 2003 г., режисьор Питър Уебър; в ролите Килиън Мърфи, Колин Фърт, Алакина Ман, Скарлет Йохансон, Том Уилкинсън и др. 04:45 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Беновска пита“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 Повторения

Коментар с Facebook

Home-p2-728×90
Home-p2-728×90

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *