Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 29 МАЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3942 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – анимационен филм /13, последен епизод/ 13:30 Пиксел Пинки – анимационен филм /13, последен епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса тв филм /23 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – документален слот 16:55 Жо – тв филм /5 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg: Голямата екскурзия 22:05 SS Британия – тв филм /3 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /23 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Жо – тв филм /5 епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /23 епизод/п/ 03:30 Глухаря – тв филм /23 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3942 епизод/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 “Лице в лице” /п./ – публицистично предаване 06:00 “Аватар: Легендата за Анк” – анимация 06:30 “Тази сутрин” – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 “Преди обед” – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 13:30 Премиера: “Незабравима” – сериал, с. 2, еп. 51 15:00 Премиера: “Италианската булка” – сериал, с.1, еп.35 16:00 Премиера: “Клиника край езерото” – сериал, с.1, еп.49 17:00 bTV Новините 17:30 “Лице в лице” – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 “Опасни улици” – сериал, еп. 732 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 “Твоят мой живот” – сериал, с.3, еп. 49 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 “Шоуто на Слави” – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 “Лонгмайър”- сериал, с. 2, еп.10 01:00 “Бог да ни е на помощ” – сериал, с. 2, еп.14 02:00 “Преди обед” /п./ – токшоу 03:50 “Аламинут: Добре дошли в България” 04:40 “Опасни улици” – сериал, еп. 612

bTV Action
06:00 “Робо и Страшко” – анимация 08:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 09:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.4 10:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп.12 11:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.1 12:00 “Пета предавка” – автомобилно предаване 12:30 “Перфектната буря” – драма, екшън, приключенски (САЩ, 2000), режисьор Волфганг Петерсен, актьори Джордж Клуни, Марк Уолбърг, Джон С. Райли, Даян Лейн, Уилям Фичнер, Карън Алън, Боб Гантън, Мери Елизабет Мастрантонио и др. 15:00 “Революция” – сериал, еп.10 16:00 “Менталист: Крадецът на мисли” – сериал, с.5, еп.5 17:00 “Ренегат” – сериал, с.4, еп. 21 18:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.2 19:00 “Снайперисти” – сериал, с.5, еп.13 20:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.1 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 “Улични крале 2” – драма, криминален, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Крис Фишър, актьори – Рей Лиота, Шон Хатоси, Скот Норман и др. 00:00 “Стрелата” – сериал, с.1, еп.1 01:00 “Култ” – сериал, еп.13 02:00 “Последователите” – сериал, еп.8 03:00 “Синовете на анархията” – сериал, с.7, еп. 5 04:00 “Кости” – сериал, еп. 8, еп.2

bTV Comedy
05:00 “Кое е това момиче” – сериал 06:00 “Приятели” – сериал, с.2 07:00 “Смърфовете” – анимация 08:00 “Кое е това момиче” – сериал, с.2 09:00 “Столичани в повече” – сериал, с.11 10:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011), сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър 12:00 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал 13:30 “Барът” – сериал 14:30 “Хотел Елеон” – комедиен сериал 15:30 “Щурите съседи” /п./- комедиен сериал 17:00 “Комиците и приятели” – комедийно предаване 18:00 “Барът” – сериал, с.2 19:00 “Смърфовете” – анимация 20:00 “Щурите съседи” – комедиен сериал 21:30 Премиера: “Хотел Елеон” – комедиен сериал, с. 15,16 22:30 “Двама мъже и половина” – комедиен сериал, с.7 00:00 “Весели крачета 2” – анимация, комедия, семеен (Австралия, 2011), сценаристи – Джордж Милър, Уорън Колман, Гари Ек, Пол Ливингстън, режисьор – Джордж Милър 02:00 “Приятели” /п./ – сериал 03:00 “Кое е това момиче” /п./ – сериал 04:00 “Барът” /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA /п/ 06:20 “Здравей, България” – сутрешен блок 09:30 “На кафе” – предаване на NOVA 11:30 “Бон Апети” – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 “Дила”- сериен филм 13:30 “Моята карма” (премиера) – сериен филм 14:30 “Прости ми”(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 “Завинаги свързани” (премиера) – сериен филм 17:55 “Теглене на Лото 5 от 35 – “Златната топка” 18:00 “Семейни войни”- телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 “Като две капки вода”- забавно предаване, финал на 5 сезон 23:00 “Господари на ефира”- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 “Часът на Милен Цветков” – предаване на NOVA 01:00 “Д-р Хаус” – сериен филм, 7 сезон 02:00 “Законите на съдбата”- сериен филм 03:30 “Ритъмът на мечтите” – сериен филм 04:15 “Прости ми” – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Баскетбол: Пети плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 12:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Шести плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Фулъм – Рединг, първи полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение, в паузата – “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 16:00 Футбол: Блекпул – Екзитър Сити, финален мач от плейофите на английската Лига 2, повторение 18:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Световни серии 2017, Дубай, първи ден, повторение 21:00 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Брадфорд Сити – Милуол, финален мач от плейофите на английската Лига 1, повторение 23:15 Класика от Висшата Лига – Манчестър Юнайтед – Рединг (2006-07), повторение 23:45 “Новините на Нова Спорт” – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго LIVE 09:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 “Аз уча английски” с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 “Жива връзка”, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 14:30 “Просто Диков”, авторско предаване на Сашо Диков (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински 21:30 “Стажанта”, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 “Съветите на Лазар”, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 “Спорно за спорта”, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 “Един прекрасен ден”, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 “Спорт в обектива”/п/ 06:30 “Кухнята на Звездев”/п/ 07:00 “Всяка сутрин” – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 “Офанзива”/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 “Пулс” с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 “Всеки следобед с Криси”/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 “Интервю” с Наделина Анева/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 “Кухнята на Звездев” 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 “Всеки следобед” с Криси” 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 “Имате думата” 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 “Денят на живо” 20:30 “Спорт в обектива” 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live/п/ 22:30 “Денят на живо”/п/ 23:30 “Спорт в обектива”/п/ 00:30 “Всеки следобед с Криси” /п/ 01:30-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *