Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 3 АПРИЛ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Анна Ангелова, Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3907 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Книга на книгите 2 – анимационен филм /2 епизод/ 13:30 Лошите добри приятели – детски тв филм /13, последен епизод/ 13:55 Шоуто на Канала /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /99 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории – предаване на социална тематика с водещ Ирен Леви 16:55 Музика на сърцето – 12-сериен тв филм /Италия, 2013 г./, 1 епизод, режисьор Амброджо Ло Джудиче, в ролите Франческа Каварин, Йоханес Брандруп, Лаура Главант и др. 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване с водещи Аделина Радева и Поли Златарева 19:40 Лека нощ, деца! Възглавничките 19:55 Евровизия 2017/Естония/ 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 История.bg 110 години от убийството на Димитър Петков 22:10 Прокълнатите крале – тв филм /5 епизод/ (12) 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Евровизия 2017/Кипър/ 23:35 В сянката на властта 2 – тв филм /3 епизод/ 00:25 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:35 Денят започва с Култура /п/ 01:50 Музика на сърцето – тв филм /1 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /99 епизод/п/ 03:35 В сянката на властта 2 – тв филм /3 епизод/п/ 04:25 Дързост и красота – тв филм /3907 епизод /п/ 04:45 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 16 15:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с.1, еп.14,15 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 17:55 Спорт тото 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 698 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.3, еп. 9 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Менталист: Крадецът на мисли“- сериал, с. 5, еп. 16 01:00 „Не вярвай на кучката от апартамент 23“ – сериал, с. 2, еп.1 01:30 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 03:30 Премиера: „Незабравима“ /п./ – сериал 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 573

bTV Action
06:00 „Аватар: Повелителят на четирите стихии“ – анимация 08:00 „Ирис“ – сериал, еп.8 09:30 „4х4“ – предаване за офроуд 10:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.22 11:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.7 12:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 2 13:00 „Как прекарах лятната ваканция“ – драма, екшън (САЩ, 2012), режисьор Адриан Грюнберг, актьори Боб Гантън, Мел Гибсън, София Сиснига, Арън Коен, Патрик Бошо, Скот Коен, Дийн Норис, Питър Стормаер, Стефани Никол Лемелин, Кевин Ернандес и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.6, еп.5 16:00 „Златното момче“ – сериал, еп.5 17:00 „Ренегат“ – с.3, еп. 3 18:00 „Стрелата“ – еп. 3, еп.8 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.23 20:00 Премиера: „Готъм“ – сериал, с.2, еп.9 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Погрешен завой 5“ – ужаси, трилър, САЩ, 2012, режисьор Деклан О’Брайън, а актьори Дъг Брадли, Камила Арфведсан, Саймън Гинти, Роксана МакКи, Ейми Ленакс, Радослав Първанов, Георги Карлуковски и др. 23:45 „Готъм“ – сериал, с. 2, еп.9 00:45 „Кости“ – сериал, с.9, еп.23 01:45 „Ирис“ – сериал, еп.8 03:15 „Златното момче“ – сериал, еп.5 04:15 „Стрелата“ – еп. 3, еп.8

bTV Comedy
05:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./- сериал 06:00 „Клуб Веселие“ – сериал, с.4 07:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал 08:00 „Загадките на Лора“ – сериал, с.1 09:00 „Столичани в повече“ – сериал, с.11 10:00 „Рамона и Бийзъс“, комедия, семеен (САЩ, 2010), режисьор Елизабет Ален, актьори Джош Дюамел, Бриджит Мойнахан, Селена Гомез, Джои Кинг, Дженифър Гудуин, Джон Корбет, Джоуи Кинг, Хътч Дано, Сиара Маккормик и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.3 19:00 „Модерно семейство“ – комедиен сериал, с.5 20:00 Премиера: „Новите съседи“ – комедиен сериал, с.9, еп.9 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 4 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с.2 00:00 „Рамона и Бийзъс“, комедия, семеен (САЩ, 2010), режисьор Елизабет Ален, актьори Джош Дюамел, Бриджит Мойнахан, Селена Гомез, Джои Кинг,Дженифър Гудуин, Джон Корбет, Джоуи Кинг, Хътч Дано, Сиара Маккормик и др. 02:00 „Клуб Веселие“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Загадките на Лора“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“ (премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ (премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Като две капки вода“ – забавно предаване, 5 сезон 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Пожарникарите от Чикаго“ – сериен филм, 2 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Рединг Юнайтед – Лийдс Юнайтед, мач от Чемпиъншип, повторение 12:00 Футбол: Монако – Пари Сен Жермен, финал за Купата на Лигата, повторение 14:00 Баскетбол: Баскония – Реал Бетис Енергия Плюс, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Монтакит Фуенлабрада – Реал Мадрид, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Класика от Висшата Лига – Норич – Манчестър Сити (2004-05), повторение 17:30 Дартс: Висша Лига 2017, повторение 20:30 Класика от Висшата Лига – Нюкасъл Юнайтед – Шефилд Уенздей (1999-00), повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Футбол: Рен – Лион, мач от френската Лига 1, повторение 23:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 30-и епизод, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:00 Телепазарен прозорец 11:30 „О!здравей“, предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 14:00 Телепазарен прозорец 14:15 „Просто Диков“, авторско предаване на Сашо Диков (п) 17:15 Телепазарен прозорец 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински 21:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков (п) 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 00:30 „Съветите на Лазар“, безопасни и полезни тренировки за добър тонус 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 Времето, календар, хороскоп 05:45 „Спорт в обектива“/п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“ /п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“ /п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Офанзива“/п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Интервю“ с Наделина Анева/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 НОВИНИ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *