Home-p1-728×90

ТЕЛЕВИЗИЯ 30 МАЙ

БНТ
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Юлия Стефанова и Иво Никодимов 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – информационен културен блок с водещи Александра Гюзелева и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3943 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 12:45 Телепазарен прозорец 13:00 Инуяша – 26-сериен анимационен филм /Япония/, 1 епизод 13:25 Пиксел Пинки – 2, 13-сериен анимационен филм /1 епизод/ 13:50 История.bg, Голямата екскурзия /п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Фалшива принцеса – тв филм /24 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Жо – тв филм /6 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – публицистично предаване 19:45 Лека нощ, деца! Малките червейчета 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:45 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:05 SS Британия – тв филм /4 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /24 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня /п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Жо – тв филм /6 епизод/п/ 02:35 Фалшива принцеса – тв филм /24 епизод/п/ 03:30 Глухаря – тв филм /24 епизод/п/(12) 04:20 Дързост и красота – тв филм /3943 епизод/п/ 04:40 Още от деня – коментарно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване 06:00 „Аватар: Легендата за Анк“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 2, еп. 52 15:00 Премиера: „Италианската булка“ – сериал, с. 1, еп. 36 16:00 Премиера: „Клиника край езерото“ – сериал, с. 1, еп. 50 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 733 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с. 3, еп. 50 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно токшоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Лонгмайър“ – сериал, с. 2, еп. 11 01:00 „Бог да ни е на помощ“ – сериал, с. 2, еп. 15 02:00 „Преди обед“ /п./ – токшоу 03:50 „Аламинут: Добре дошли в България“ 04:40 „Опасни улици“ – сериал, еп. 613

bTV Action
05:00 „Извън играта“ – сериал, с. 6, еп. 16 06:00 „Робо и Страшко“ – анимация 08:00 „Стрелата“ – сериал, еп. 1, еп. 1 09:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с. 5, еп. 5 10:00 „Снайперисти“ – сериал, с. 5, еп. 13 11:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп. 2 12:00 „От другата страна“ – криминален, драма, трилър (САЩ, 2006), режисьор – Мартин Скорсезе, актьори – Леонардо Ди Каприо, Деймън, Джак Никълсън, Марк Уолбърг, Мартин Шийн, Рей Уинстоун, Вера Фармига и др. 15:00 „Революция“ – сериал, еп. 11 16:00 „Менталист: Крадецът на мисли“ – сериал, с.5, еп. 6 17:00 „Ренегат“ – сериал, с. 4, еп. 22 18:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп. 3 19:00 „Час пик“ – сериал, еп. 1 20:00 „Стрелата“ – сериал, с. 1, еп. 2 21:00 bTV Новините – централна емисия 22:00 „Заразяване“ – екшън, трилър (САЩ, 2011), режисьор – Стивън Содърбърг, актьори – Мат Деймън, Кейт Уинслет,Гуинет Полтроу, Джуд Лоу, Марион Котияр, Лорънс Фишбърн, Деметри Мартин, Дженифър Ел, Браян Кранстън, Елиът Гулд, Джон Хоукс, Чин Хан, Джоузи Хо, Санаа Латан и др. 00:00 „Стрелата“ – сериал, с. 1, еп. 1 01:00 „Час пик“ – сериал, еп. 1 02:00 „Последователите“ – сериал, еп. 9 03:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с. 7, еп. 6 04:00 „Кости“ – сериал, еп. 8, еп. 3

bTV Comedy
05:00 „Кое е това момиче“ /п./- сериал 06:00 „Приятели“ – сериал, с. 2 07:00 „Смърфовете“ – анимация 08:00 „Кое е това момиче“ – сериал, с. 2 09:00 „Комиците и приятели“ – комедийно предаване 10:00 „Легенда за пазителите“ – анимация, приключенски,фентъзи (САЩ, Австралия, 2010), режисьор – Зак Снайдър 12:00 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал 13:30 „Барът“ – сериал 14:30 „Хотел Елеон“ – комедиен сериал 15:30 „Щурите съседи “ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване „Барът“ – сериал, с. 2 19:00 „Смърфовете“ – анимация 20:00 „Щурите съседи“ – комедиен сериал 21:30 Премиера: „Хотел Елеон“ – комедиен сериал, с. 17,18 22:30 „Двама мъже и половина“ – комедиен сериал, с. 7 00:00 „Легенда за пазителите“ – анимация,приключенски, фентъзи (САЩ, Австралия, 2010), режисьор – Зак Снайдър 02:00 „Приятели“ /п./ – сериал 03:00 „Кое е това момиче “ /п./ – сериал 04:00 „Барът“ /п./ – комедиен сериал

Nova TV
05:20 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“ – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Черешката на тортата“ – предаване на NOVA, нов сезон 21:00 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 22:00 Новините на NOVA 22:30 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 00:30 „Д-р Хаус“ – сериен филм, 7 сезон 01:30 „Хавай 5-0“ – сериен филм, сезон 6 /п/ 02:30 „Законите на съдбата“ – сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:15 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Nova Sport
10:00 Футбол: Брадфорд Сити – Милуол, финален мач от плейофите на английската Лига 1, повторение 12:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 12:05 Баскетбол: Пети плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 14:00 Футбол: Хъдърсфийлд Таун – Шефилд Уенздей, втори полуфинален мач от плейофите на Чемпиъншип, повторение 16:00 Баскетбол: Шести плейофен мач от испанската баскетболна лига, повторение 18:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 18:05 Дартс: Световни серии 2017, Дубай, втори ден, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 21:15 Автомобилизъм: Хюндай Рейсинг Трофи, Рали „България“, 2-и епизод 21:45 Футбол: Блекпул – Екзитър Сити, финален мач от плейофите на английската Лига 2, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BiT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 Избрано: еМисия България 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго (п) 15:00 Избрано: „КултурНо“ 15:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти 16:00 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, премиера 22:00 „Стълбата към небето“, док. филм на Би Ай Ти, автор Петя Кертикова 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова (п) 04:30 еМисия България (п)

Kanal 3
05:30 „Спорт в обектива“ /п/ 06:30 „Кухнята на Звездев“ /п/ 07:00 „Всяка сутрин“ – сутрешен блок 09:00 НОВИНИ 09:05 „Офанзива“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева /п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 „Интервю“ с Наделина Анева /п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:30 Топ шоп 15:45 Време, календар, хороскоп 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 НОВИНИ 17:25 Телемаркет 17:30 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ – централна емисия 19:00 Патарински Live 19:30 „Денят на живо“ 20:30 „Спорт в обектива“ 21:30 НОВИНИ 22:00 Патарински Live /п/ 22:30 „Денят на живо“ /п/ 23:30 „Спорт в обектива“/п/ 00:30 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:30-05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *