Home-p1-970×90
Home-p1-970×90
Топ теми

ТЕЛЕВИЗИЯ 7 МАРТ

БНТ1
05:50 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня 06:00 Денят започва – сутрешен информационен блок с водещи Иво Никодимов и Юлия Стефанова 09:00 По света и у нас – информационна емисия 09:15 Денят започва с Култура – културен информационен блок с водещи Георги Ангелов, Александра Гюзелева, Анна Ангелова и Николай Колев 10:30 Здравето отблизо – здравно предаване с водещ Мария Андонова 11:20 Дързост и красота – тв филм /3892 епизод/ 11:40 Телепазарен прозорец 12:00 По света и у нас – информационна емисия 12:30 Бързо, лесно, вкусно рецепта на деня/п/ 12:40 Телепазарен прозорец 12:55 Космически кораб „Догстар“ 2 – анимационен филм /23 епизод/ 13:20 Лошите добри приятели – детски тв филм /8 епизод/ 13:45 История.bg Бисмарк и България/п/ 14:55 Телепазарен прозорец 15:10 Чиста кръв – тв филм /84 епизод/ 16:00 По света и у нас – информационна емисия 16:10 Новини на турски език 16:25 Телепазарен прозорец 16:40 Малки истории /п/ 16:55 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /1 епизод/ 17:45 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 17:55 Зелена светлина 18:00 По света и у нас – информационна емисия 18:40 Още от деня – информационно предаване 19:45 Лека нощ, деца! Възглавничките 20:00 По света и у нас – информационна емисия 20:25 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 20:50 Спортни новини 21:00 Референдум с Добрина Чешмеджиева – дискусионно предаване 22:10 Градчето „Сидер Коув“ – тв филм /10 епизод/ 23:00 По света и у нас – информационна емисия 23:15 Парламентарни избори 2017: Гласовете на България 23:25 Зелена светлина 23:30 Глухаря – тв филм /11 епизод/(12) 00:20 Бързо, лесно, вкусно – рецепта на деня/п/ 00:30 Денят започва с Култура /п/ 01:45 Момчетата от „Медисън авеню“ 7 – тв филм /1 епизод/п/ 02:40 Чиста кръв – тв филм /84 епизод/п/ 03:25 Глухаря тв филм /11 епизод/п/(12) 04:15 Дързост и красота – тв филм /3892 епизод/п/ 04:40 Още от деня – информационно предаване/п/

bTV
05:30 „Лице в лице“ /п./ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 06:00 „Пингвините от Мадагаскар“ – анимация 06:30 „Тази сутрин“ – информационно предаване с водещ Антон Хекимян 09:30 „Преди обед“ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 12:00 bTV Новините – обедна емисия 12:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 13:30 Премиера: „Незабравима“ – сериал, с. 1, еп. 108 14:30 Премиера: „Лекар в планината“ – сериал, с.8, еп.14 15:30 „Сияйна луна“ – сериал, еп. 429-431 17:00 bTV Новините 17:30 „Лице в лице“ – публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова 18:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 679 19:00 bTV Новините – централна емисия 20:00 „Твоят мой живот“ – сериал, с.2 ,еп. 89 21:00 MasterChef – кулинарно шоу, с. 3 22:30 „Шоуто на Слави“ – вечерно ток шоу 23:30 bTV Новините – късна емисия 00:00 „Мутра по заместване“- сериал, с. 1, еп. 13,14 01:00 „Малки сладки лъжкини“ – сериал, с. 5, еп.5 01:40 bTV Новините /п./ 02:10 „Преди обед“ /п./ – токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев 04:00 „Опасни улици“ – сериал, еп. 554 04:50 „Лекар в планината“ /п./- сериал

bTV Action
05:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.12 06:00 „Кунг фу панда: Легенди за страхотния боец“ – анимация 08:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.15 09:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.4 10:00 „Ренегат“/п./ – сериал,с.5, еп.20 11:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.11 12:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.2 13:00 „Телекинеза“ – драма,екшън,фантастика (САЩ, 2011), режисьор – Джейс Александър, актьори – Ноа Рийд, Стефани Якобсен, Джеймс Марстърс,Наоко Мори, Алона Тал, Андреа Мартин, Брандън Джей Макларън, Кайл Шмид, Софи Найт, Тамара Хоуп, Антъни Дел Рио, Дилън Кейси и др. 15:00 „Синовете на анархията“ – сериал, с.5, еп.1 16:00 „Ренегат“ – сериал,с.5, еп.21 17:00 „Тежки престъпления“ – сериал, с.3, еп.3 18:00 „Стрелата“ – еп. 2, еп.12 19:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.5 20:00 „Мъртва точка“ – сериал, еп.16 21:00 Студио „Шампионска лига“ 21:45 Наполи – Реал Мадрид (футбол от Шампионска лига) 23:45 Студио „Шампионска лига“ 00:15 Арсенал – Байерн Мюнхен (футбол от Шампионска лига) 02:00 „Кости“ – сериал, с.9, еп.5 03:00 „Ренегат“ /п./- сериал, с.5, еп.21 04:00 „Стрелата“ – еп.2,еп.12

bTV COMEDY
05:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 06:00 „Слънчева Филаделфия“ – сериал, с.9 07:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал 08:00 „Без пукната пара“ – сериал, с.3 09:00 „Комиците“ – комедийно предаване 10:00 „12 мъже по Коледа“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Арлейн Санфорд, актьори – Кристин Шеноуит, Джош Хопкинс, Анна Клъмски, Ерин Дилай, Стефан Хъзар, Хедър Хенсън и др. 12:00 „Приятели“ – комедиен сериал 13:30 „Мутра по заместване“ – сериал 14:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал 15:30 „Новите съседи“ /п./ – комедиен сериал 17:00 „Аламинут“ – комедийно предаване 18:00 „Мутра по заместване“ – сериал, с.1 19:00 „Да отгледаш Хоуп“ – комедиен сериал, с. 4 20:00 „Новите съседи“ – комедиен сериал 21:30 „Домашен арест“ – комедиен сериал, с. 2 22:30 „Приятели“ – комедиен сериал, с.7 00:00 „12 мъже по Коледа“ – романтичен, комедия (САЩ, 2009), режисьор – Арлейн Санфорд, актьори – Кристин Шеноуит, Джош Хопкинс, Анна Клъмски, Ерин Дилай, Стефан Хъзар, Хедър Хенсън и др. 02:00 „Слънчева Филаделфия“ /п./ – комедиен сериал 03:00 „Без пукната пара“ /п./ – комедиен сериал 04:00 „Мутра по заместване“ /п./ – комедиен сериал

НОВА ТЕЛЕВИЗИЯ
05:15 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA /п/ 06:20 „Здравей, България“ – сутрешен блок 09:30 „На кафе“ – предаване на NOVA 11:30 „Бон Апети“ – предаване 12:00 Новините на NOVA 12:30 „Дила“- сериен филм 13:30 „Моята карма“ (премиера)- сериен филм 14:30 „Прости ми“(премиера) – сериен филм 16:00 Новините на NOVA 16:30 „Завинаги свързани“ (премиера) – сериен филм 17:55 „Теглене на Лото 5 от 35 – „Златната топка“ 18:00 „Семейни войни“(премиера) – телевизионна игра 19:00 Новините на NOVA – централна емисия 20:00 „Откраднат живот: Възмездието“ (премиера) – сериен филм, 3 сезон 21:00 „Кошмари в кухнята“ – предаване на NOVA, нов сезон 22:00 „София – Ден и Нощ“ (премиера) – риалити сериал 23:00 „Господари на ефира“- забавно предаване 23:30 Новините на NOVA 00:00 „Часът на Милен Цветков“ – предаване на NOVA 01:00 „Мотив“ – сериен филм, 3 сезон 02:00 „Законите на съдбата“- сериен филм 03:15 „Ритъмът на мечтите“ – сериен филм 04:00 „Прости ми“ – сериен филм /п/

Нова Спорт
10:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, първи ден, първа сесия, повторение 14:00 Баскетбол: РЕТАбет Билбао – Уникаха, мач от испанската баскетболна лига, повторение 15:30 Баскетбол: Баскония – Валенсия, мач от испанската баскетболна лига, повторение 17:00 Дартс: Открито първенство на Великобритания 2017, първи ден, втора сесия, повторение 21:00 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, директно 21:15 Обзор на кръга в Чемпиъншип (16-17), 27-и епизод, повторение 21:45 Футбол: Дижон – Ница, мач от френската Лига 1, повторение 23:45 „Новините на Нова Спорт“ – новини, интервюта, репортажи, повторение 00:00 Еротичен телепазар 02:00 Край на програмата

BIT
06:30 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, LIVE 09:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова 10:30 „Аз уча английски“ с Николая 11:30 „О!здравей“ предаване за здравословен начин на живот с водещ Магдалена Гигова (п) 12:30 Новини с Ирена Казакова LIVE 13:00 „Жива връзка“, сутрешен блок от София и Чикаго, (п) 15:00 Избрано: „КултурНо“ 15:30 „Стажанта“, авторска рубрика на Сашо Диков, (п) 16:30 „Спорно за спорта“, спортно предаване на Би Ай Ти с водещ Кирил Веселински (п) 17:30 еМисия България LIVE 19:30 Новините с Ралица Василева LIVE 20:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 21:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, премиера 22:00 Избрано: „КултурНо“ 22:30 Би Ай Ти Новините LIVE 23:00 еМисия България (п) 01:00 Би Ай Ти Новините (п) 01:30 „Историята оживява“, съвместна рубрика на Сдружение „Българска история“ и Би Ай Ти, (п) 02:00 „Аз уча английски“ с Николая 03:00 „Един прекрасен ден“, магазинно предаване с водещ Каролина Братанова, (п) 04:30 еМисия България (п)

КАНАЛ 3
05:30 „Спорт в обектива“/п/ 06:20 „Кухнята на Звездев“/п/ 07:00 НОВИНИ 07:30 НОВИНИ 07:35 „Имате думата“/п/ 08:00 НОВИНИ 08:05 Денят на живо“
/п/ 08:30 НОВИНИ 08:35 Денят на живо“/п/ 09:00 НОВИНИ 09:05 „Беновска пита“ /п/ 11:00 НОВИНИ 11:15 ТОП ШОП 11:30 „Пулс“ с Гергана Добрева/п/ 12:00 НОВИНИ 12:05 Телемаркет 12:10 „Всеки следобед с Криси“/п/ 13:00 НОВИНИ 13:10 Патарински LIVE/п/ 13:45 Телемаркет 14:00 НОВИНИ 14:25 Телемаркет 14:30 „Кухнята на Звездев“ 15:00 НОВИНИ 15:25 Топ шоп 15:40 „Без монтаж“ 16:00 „Всеки следобед“ с Криси“ 17:00 „Имате думата“ 18:00 НОВИНИ Централна емисия 19:00 „Патарински Live“ 19:30 НОВИНИ 19:50 Информационна рубрика на МЗХ 20:00 „Денят на живо“ 21:00 НОВИНИ 21:15 „Спорт в обектива“ 22:00 НОВИНИ 22:30 „Имате думата“/п/ 23:20 „Денят на живо“/п/ 00:20 „Всеки следобед с Криси“ /п/ 01:10 „Спорт в обектива“/п/ 02:00 – 05:30 – Повторения

Коментар с Facebook

Свързани новини

Напиши коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *